Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Prezantoni vetėn
Emri
Fjalėkalimi
Prezantoni vetėn Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 20-04-04, 13:56   #1
SheTa
♣ The World Is Your
 
Avatari i SheTa
 
Anėtarėsuar: 12-10-03
Vendndodhja: In Your DreamS
Postime: 2,808
SheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIP
Gabim [b]Une Jam Une dihet ''S-h-e-t-a''[/b]

Valla Po pertoje me shkru shum veq qka u intreson me dit ,,
pytni ju tregoje,,,


__________________
The King Is back DardaniA
SheTa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 20-04-04, 13:58   #2
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Jo po dim boll kehstu e ashtu, tek je dembel i pares dor,kte e konstatove vet :D
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-04-04, 14:09   #3
SheTa
♣ The World Is Your
 
Avatari i SheTa
 
Anėtarėsuar: 12-10-03
Vendndodhja: In Your DreamS
Postime: 2,808
SheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIP
Gabim Gentiana

he he Valla nuk e ki keq jo :) e pranoje qe jam Dimel :) :(

Po e kam Vesvese me ja nis blla blla po me doket thu qe jam para
gjygjit :) per qata po pertoje me shkru per veten :)
amo qka ju treson pytni :)
__________________
The King Is back DardaniA
SheTa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-04-04, 14:13   #4
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Kryesoren qka duhet me dit e dim tani hajgare po bej!
Sa vjet i ke?? vetem kte desha te pyes, mbase shum her ka shkruar arTanibb qe te ka djal,thash ndoshta ban vaki gjithqka :roll:
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-04-04, 14:17   #5
SheTa
♣ The World Is Your
 
Avatari i SheTa
 
Anėtarėsuar: 12-10-03
Vendndodhja: In Your DreamS
Postime: 2,808
SheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIP
Gabim Gentiana

he he Genta Une jam 21 vjeqar :) per ndrysh Artanibb
mu me ka baba Pore ky nuk e Pranon ::p
veq jam i lumter qe kam ksi Djali :) i mir Puntor i sjellshum i bukur
i omel :) te gjitha te mirat i ka po njo e ka te keq se nuk e pranon
qe me ka bab :P
__________________
The King Is back DardaniA
SheTa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-04-04, 14:18   #6
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

:lol: :lol: :lol: :lol:
Valla kush kend po e ka bab, apo djal sen nuk di,vetem me qen te dyt ne te njejten mosh, ky esht rekord
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-04-04, 14:25   #7
SheTa
♣ The World Is Your
 
Avatari i SheTa
 
Anėtarėsuar: 12-10-03
Vendndodhja: In Your DreamS
Postime: 2,808
SheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIP
Gabim Gentiana

ahaha :) op valla veq ma mir qishtu :) :lol: :roll:
__________________
The King Is back DardaniA
SheTa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-04-04, 18:13   #8
jehona
 
Anėtarėsuar: 02-10-03
Postime: 224
jehona e ka pezulluar reputacionin
Gabim

preshendetje SHETA, une jam jehona, jam e vymja pares dore, dhe nese don me ta hek demelin, kallxom, sa te kallxoj une ty qefin tani....
jehona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-04-04, 19:16   #9
SheTa
♣ The World Is Your
 
Avatari i SheTa
 
Anėtarėsuar: 12-10-03
Vendndodhja: In Your DreamS
Postime: 2,808
SheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIP
Gabim Jehona

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga jehona
preshendetje SHETA, une jam jehona, jam e vymja pares dore, dhe nese don me ta hek demelin, kallxom, sa te kallxoj une ty qefin tani....


Hi hi Jehona valla spo di qysh don me ma hek demilin :) ti mu
veq kishe bo mir :P ahahha :) te preshndes !
__________________
The King Is back DardaniA
SheTa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-04-04, 19:39   #10
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Sheta, mire qe qenke prezentuar, dhe mire qe ke prituar.
Une e di si ta hjek Jehona dembellakun.
Te merr e te shtin me ja pergadite detyrat e shtepise. Prandaj mos ju ndaj se tybe keq nuk te bjen. Po te tregoj ne besim. Une e kam pare Jehonen o veq me e dite ti sa bukuroshe eshte :lol:

jehona ku je bre loqki qe ke hup krejt :lol:
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-04-04, 20:13   #11
SheTa
♣ The World Is Your
 
Avatari i SheTa
 
Anėtarėsuar: 12-10-03
Vendndodhja: In Your DreamS
Postime: 2,808
SheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIP
Gabim Murgesha

Murgesha he he :) jo bre mos ta nin :) valla me te kallxu drejt spo di qka me shkru se kam shum me shkru per veten amo qka ju intreson pytni


peshtu qe Sheta me thirr te gjith jo veq ne forum e ne chat
pore edhe live :) jam 21 vjeqare.. jam i sinqert tip i thjesht
ne shoqri pa men te madh :) njeri pa koplekse :) keshtu qe spo
di qka me ju thon ma shum ahahha :)

Murgesha ahaha nes eshte e bukuroshe Jehona mos ma hek pre gjafes
hiq lema qashtu :) ahahah :) ase mos u merzit per ata pun :P :lol: :arrow:
__________________
The King Is back DardaniA
SheTa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-04-04, 06:50   #12
Vera
 
Anėtarėsuar: 24-03-04
Vendndodhja: gjermani
Postime: 2,138
Vera e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Vera
Gabim

S-h-e-t-a bash mir qe e paske prezentuar veten tuaj por kisha pas nje pyetje. Cka beni ne jeten tuaj momentalishtu ju??? punoni shkolloheni apo cfar
Vera Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-04-04, 17:22   #13
SheTa
♣ The World Is Your
 
Avatari i SheTa
 
Anėtarėsuar: 12-10-03
Vendndodhja: In Your DreamS
Postime: 2,808
SheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIP
Gabim Vera

Vera:arrow: Shkollen e kam kry :) Ne pun Jam pore tash per mumentin,
jam ne pushim une punoje ne ni Tv ne Gjakove :) e keshtu .
kaj her mirem me desing :) kur te kam kohe me muzik :) keshtu...
dite po me afrohen me ja nis punes prap e qka me bo :)

nes te intreson edhe diqka pyt........ :lol:
__________________
The King Is back DardaniA
SheTa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-04-04, 17:25   #14
Vera
 
Anėtarėsuar: 24-03-04
Vendndodhja: gjermani
Postime: 2,138
Vera e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Vera
Gabim

S-h-e-t-a te pershendes dhe flm per pergjegjje shum profesion i mir te uroj suksese
Vera Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-04-04, 17:44   #15
SheTa
♣ The World Is Your
 
Avatari i SheTa
 
Anėtarėsuar: 12-10-03
Vendndodhja: In Your DreamS
Postime: 2,808
SheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIP
Gabim VERA

:arrow: VERA TE PRESHNDES EDHE UNE TY ..
PAJ ESHTE PREFSJON I MIR PO EDHE I ZORSHUM ..
PO ME DOKET UNE TI JEMI TE NJET GATI ME PROFESJON PRESHTAUM
TI GAZITARE UNE MOTAZHER :) KESHTU NA KISH RA ME PUNU BASHK
AHAHHAA


__________________
The King Is back DardaniA
SheTa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:33.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.