Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
Emri
Fjalėkalimi
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 20-07-17, 16:00   #1
klaklakla
 
Anėtarėsuar: 20-07-17
Postime: 1
klaklakla i vlerėsuar jo keq
Gabim Cfare mendoni qe Erion Veliaj u perzgjodh mes 40 kryebashkiakeve me te mire?

Kryetari i Bashkisė sė Tiranės, Erion Veliaj u pėrzgjodh si njė ndėr 40 kryetarėt e bashkive mė tė spikatura pėr hapjen e programit Iniciativat e Lidershipit, zhvilluar nė Nju Jork nėn kudjesin e ish-kryetarit tė bashkisė atje, Michael Bloomberg.Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Zero Cool : 20-07-17 nė 17:23 Arsyeja: reklamim i paautorizuar
klaklakla Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:31.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.