Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Moda & Estetika
Emri
Fjalėkalimi
Moda & Estetika Bukuria dhe estetika, veshjet, modelet mė tė reja shqiptare e botėrore.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 16-08-12, 17:48   #31
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Make up-i

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alima Shiko postimin
...

Shtet * ... me nje -t- ne te dy rastet !

..

Auuq mike,hesht me!

.

Alime, kah po t`shoh qe ke shkru, zemra po m`dhem per ty

Miss you honey
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 16-08-12, 18:49   #32
Denim
Banned
 
Anėtarėsuar: 02-02-12
Postime: 1,102
Denim i pazėvėndėsueshėmDenim i pazėvėndėsueshėmDenim i pazėvėndėsueshėmDenim i pazėvėndėsueshėmDenim i pazėvėndėsueshėmDenim i pazėvėndėsueshėmDenim i pazėvėndėsueshėmDenim i pazėvėndėsueshėmDenim i pazėvėndėsueshėmDenim i pazėvėndėsueshėmDenim i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Make up-i

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
Alime, kah po t`shoh qe ke shkru, zemra po m`dhem per ty

Miss you honey
Pritė edhe dy tre ditė, mos ja prish namazin grues :D
Denim Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-08-12, 18:58   #33
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Make up-i

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
Alime, kah po t`shoh qe ke shkru, zemra po m`dhem per ty

Miss you honey
eu mos kofte per fole,se edhe une jam ni sote qeshtu,,,,,,jaran a vyte najsen sot,a leve a ngjeve naj sen
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-08-12, 19:05   #34
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Make up-i

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine Shiko postimin
eu mos kofte per fole,se edhe une jam ni sote qeshtu,,,,,,jaran a vyte najsen sot,a leve a ngjeve naj sen

Veq me m`pa, kallamoq jom bo plus flizuren e Amerikes e kom nreq

Po pres insana n`iftar, 8 copa i kom thirr
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-08-12, 19:21   #35
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Make up-i

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
Veq me m`pa, kallamoq jom bo plus flizuren e Amerikes e kom nreq

Po pres insana n`iftar, 8 copa i kom thirr
O ty zemren ta hangsha,po me qindra here me bane me kesh,,,,,,ishalla ngihesh jaran ani tete copa,valla e forte je
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-12-12, 13:58   #36
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Make up-i

Sytė e maces nga vitet e 60-ta

Ashtu siē thotė thėnia gjithēka qė ėshtė e vjetėr, do tė jetė e re sėrish, me sa duket mund tė vėrtetohet me dukjen e Sarah Hyland me lajnerin qė i dhuroi formėn e syve tė tė maces.
Derisa u paraqit nė ngjarjen “Trevor Live" nė Los Angeles, aktorja theksoi pjesėn e brendshme tė syve.

Sarah tha se fustani pink "Erin by Erin Fetherston” asaj ia kishte pėrkujtuar Jackie O-nė dhe vitet e gjashtėdhjeta.

Sarah kishte pėrdorur njė xhel lajner dhe njė brushė me kėnde dhe tush me ngjyrė tė zezė.


Telegrafi


__________________
Mos prano therrimet. Zoti te ka bere FEMER ...JO MILINGONE!!!
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:14.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.