Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
Emri
Fjalėkalimi
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 15-05-05, 12:19   #16
Piskama
 
Anėtarėsuar: 09-04-05
Vendndodhja: Ne boten e piskamav
Postime: 358
Piskama e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Piskama Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Piskama
Gabim

Nese keni hesht teper dhe ju levizin felqit nga heshtja e gjate, fillojani te piskatni dhe pastaj do te shifni se do te ndjeheni shume mire.
Sidomos ndaj atyre qe e kane tepruar me sharje e fyerje per ty, nje piskame e madhe do ti binte ne vete. :twisted: :evil:
__________________
Piskamat kur te vijne
Duhet me i liru te dalin
Se perndryshe te pelcasin.
Piskama Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 15-05-05, 15:35   #17
Domira
 
Avatari i Domira
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Postime: 16,716
Domira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Piskama
Nese keni hesht teper dhe ju levizin felqit nga heshtja e gjate, fillojani te piskatni dhe pastaj do te shifni se do te ndjeheni shume mire.
Sidomos ndaj atyre qe e kane tepruar me sharje e fyerje per ty, nje piskame e madhe do ti binte ne vete. :twisted: :evil:
Po mire kish qene Pisklama veē ēka me ba qe pritoj me ba atahen :lol: :lol:
__________________
Ėndrrat e mia dua ti fal vetem ty!
Domira Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-05-05, 18:05   #18
Odise
 
Anėtarėsuar: 01-04-05
Vendndodhja: ne eter
Postime: 851
Odise e ka pezulluar reputacionin
Gabim

ma se mirit eshte te heshtesh kur nuk din cfare me thene, e te flasesh kur e lype koha dhe din te thuash dicka dhe e kerkon momenti
__________________
Dashuria ndaj atdheut eshte fuqi perendie!
Odise Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-05-05, 08:11   #19
GURI SYLAJ
Moderator
 
Avatari i GURI SYLAJ
 
Anėtarėsuar: 21-03-05
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 10,671
GURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėm
Gabim NGA GURI SYLAJ

'


NGANJEHERE HESHTJA ESHTE ME E FORTE SE FJALA DHE MERITON TE HESHTET POR JO RRALLE NDODHE QE

TI HESHTE DHE PRET
POR VJEN NJE FJALE E TE VRET,
TEJ PER TEJ TE SHPON
DHE NE VEND TE FJALES;
TI BASHK ME HESHTJEN SHKON:

Guri Sylaj
__________________
Shqiptaret,nese deshirojn qe te tjeret ti njohin, ata, duhet t'a njohin ,realisht,veteveten.
GURI SYLAJ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-05-05, 04:04   #20
titi
 
Anėtarėsuar: 02-05-05
Vendndodhja: Kosove
Postime: 574
titi e ka pezulluar reputacionin
Gabim

TE FLASESH ATY KU DUHET POR GJITHMON MENDJEN PARA FJALES ,POR PRAP HESHTJA ME E DOBISHME
titi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-05-05, 21:46   #21
laliloli
 
Avatari i laliloli
 
Anėtarėsuar: 18-03-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 9,134
laliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIP
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek laliloli Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek laliloli
Gabim HESHTJA

SHPESH ME HESHTJE MIUND TE THUASH ME SHUME SE SA ME FJALE
__________________
Rrespekto tė tjeret ,
ashtu siq dėshiron tė jesh i rrespektuar
laliloli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-05-05, 21:51   #22
DEA
***
 
Avatari i DEA
 
Anėtarėsuar: 29-04-04
Vendndodhja: Baden Württemberg
Postime: 14,745
DEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Te flasesh, gjithmone eshte menyra apo versioni me i mire, se pa fjale mund te keqkuptohemi ku mandej nga ai keqkuptim mund te lindin dhe keqkuptime te tjera, keshtu qe vetem me fjal sqarohen te gjitha, gaboni nese mendoni se me heshtja eshte me e mire.
DEA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-05-05, 22:39   #23
laliloli
 
Avatari i laliloli
 
Anėtarėsuar: 18-03-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 9,134
laliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIP
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek laliloli Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek laliloli
Gabim ME MIRE TE FLASESH APO HESHTESH

NUK IA VLEN TE FLASESH NE MESIN E LAJKATARėVE
__________________
Rrespekto tė tjeret ,
ashtu siq dėshiron tė jesh i rrespektuar
laliloli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-06-05, 00:54   #24
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim

ma mir esht me fol se me hesht te hyp ne qaf tyrli farr qyrri,pa kur far arsyje.
Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-06-05, 09:50   #25
Domira
 
Avatari i Domira
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Postime: 16,716
Domira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Hov a hov :lol: :lol: :lol: Veē shum ma mir me hesht se me lendu diken :roll: :roll: :oops:
Domira Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-06-05, 18:30   #26
ARVANITI
meditues...
 
Avatari i ARVANITI
 
Anėtarėsuar: 25-12-04
Vendndodhja: **Tiranė**
Postime: 1,149
ARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Per mendimi tim, me mire eshte te heshtesh, pasi me pas mund te pendohesh per ate qe ke thene. Vetkontroll.
__________________
Krejt miqėsisht....nga Arvaniti
ARVANITI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-06-05, 22:53   #27
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: A me mire te flasesh apo heshtesh???????????????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Honesty^uk.
Erdha edhe kete radhe qe se bashku te debatojme nje problem qe egziston ne perditshmerine e jetes sone.

Dihet qe cdo dite e re qe lind me te lindin dhe zhvillohen shume gjera te tjera te planifikuara te deshiruara, te dhimbshme, te gezueshme por edhe te paparashikuara ndonjehere
Nje nga keto eshte edhe njohja me te tjere, apo edhe ndarja
Ne shume raste ndodh qe pas ndarjes me dikend , sidomos kur ndarja behet jo e hijshme dhe e pakendshme ne fillojm te shprehim mllefin apo urrejtjen e ndarjes per njeri tjetrin, une mendoj se kjo ndodh tek ata qe nuk mundet te kene kontroll mbi vetveten, dhe gjithashtu e shoh si nje gje te pa llogjikshme, por ne disa raste edhe eshte e pashmangshme pasiqe nga gjestet dhe veprimet e pales tjeter behet qe te humbasesh durimin dhe je i detyruar te shperthesh.

Per kete doja qe te lexoja mendimet tuaja, nese e shihni te arsyeshme,, se::
A DUHET ( pra a eshte e arsyeshme ))QE X apo Y PERSON TE SHPREHET APO TE NXJERR NE PAH TE MIRAT APO TE KEQIJAT E PERSONIT TJETER??????pas ndarjes.........


Diskutime shperthyese ju deshiroj :lol:
Honesty
"Te gjitha betejat ne jete,sherbejne qe te mesojme diēka - duke i nenkuptuar dhe ato qe i humbasim".

P.Koeljo
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-06-05, 23:00   #28
Odise
 
Anėtarėsuar: 01-04-05
Vendndodhja: ne eter
Postime: 851
Odise e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Perseri, Filozofi - Popull tha:

dy njerez e prishin biseden - ai qe din, e s'flet edhe ai qe s'din, e flet!
__________________
Dashuria ndaj atdheut eshte fuqi perendie!
Odise Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-07-05, 16:08   #29
fina
 
Anėtarėsuar: 01-07-05
Vendndodhja: ne han
Postime: 24
fina e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek fina
Gabim

me mir me hesht edhe atherr nese te ofendon bilem ska ku mu kap e kshtu qe ne disa raste se vyn me hesht
fina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-08-05, 23:55   #30
Vetima
 
Anėtarėsuar: 20-08-05
Postime: 916
Vetima i vlerėsuar jo keq
Gabim

Heshtja eshte e mire por gjithmone nuk ja vlen edhe te heshtesh.
-Mos fol aty ku duhet heshtur dhe mos heshte aty ku duhet folur!-


Vetima!


Vetima Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:23.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.