Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 20-11-03, 20:57   #1
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim Sa besoni ju nė dashuri nė shikim tė parė.

MENIMI I JUAJ?????

lazdrani :lol: :lol:


lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 21-11-03, 16:11   #2
Online
 
Anėtarėsuar: 18-10-03
Vendndodhja: UK ( Lo)
Postime: 103
Online e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Online
Gabim

tung lazdran

a sugari je ti qe koke i lazdrum apo e japi edhe une menimin tem pak a shume

s'ka dashuri sot ashtu qysh duhet me qen se si po e shohin nja ma te mire nja me te pasur te lan me gishta ne goj meniher djal ma se mire mos u dashuro hiq qy

a je tu e percjell hiq shtypin ēdo e 3 grue ne Kosove ndahet nga burri pse ku eshte dashurija ketu s'mundesh me quajt dashuri

jan kan pak a shume te shtypura e tash e kan sallamadi a po i marrin arat s'ka qe i pret a? mos vet per neve Djemevehave fun online

have sex offline
Online Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-11-03, 16:36   #3
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Online tung te pershendes dhe faliminderit per pergjigjjen e juaj.

Pajtohem me mendimin tenden,por te them se ka edhe asi momenti qe njeriut i ka ndodhure si mua p.sh.

Me gjitheate koha e bene te veten qka edhe ti ke permendure me larte.

Online te pershendes kudo qe jeshe dhe gjithmone argetim te kendeshem lazdrani
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-03, 00:45   #4
mija
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Vendndodhja: Mitrovica
Postime: 287
mija e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mija Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek mija
Gabim

tungi lazdran...dashuria ka humbur at pjesen esenciale perberese te saj...edhe pse me vjen shume inati me pranu por duan mu pajtu me komentin e Online se dashura nuk eshte ashtu siq ishte sepse kohen e dundit ma shum kqyret interesi sesa ndjenjat. personalisht nuk e di a exziston dashuria ne shikim te pare ndoshta po. por sme ka ndodh me degju rast te till edhe pse mendoj qe dashruia e vertet lind me njohjen e personit.all the best. mija
__________________
Me jetu derisa nuk vdes por me dit si me jetu!!!
mija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-12-07, 20:52   #5
elira_wien
 
Anėtarėsuar: 12-08-06
Postime: 36
elira_wien i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: SA BESONI JU NE DASHURI NE SHIKIM TE PARE!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mija
tungi lazdran...dashuria ka humbur at pjesen esenciale perberese te saj...edhe pse me vjen shume inati me pranu por duan mu pajtu me komentin e Online se dashura nuk eshte ashtu siq ishte sepse kohen e dundit ma shum kqyret interesi sesa ndjenjat. personalisht nuk e di a exziston dashuria ne shikim te pare ndoshta po. por sme ka ndodh me degju rast te till edhe pse mendoj qe dashruia e vertet lind me njohjen e personit.all the best. mija
mija pershendetje
dashurija ne shikim te par egziston
edhe esht me e verteta
pershendetje
elira_wien Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-03, 02:02   #6
Online
 
Anėtarėsuar: 18-10-03
Vendndodhja: UK ( Lo)
Postime: 103
Online e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Online
Gabim

tunghej ku me vnue nje shej bre qe ma dha nje perkrahje kjo Zonjusha

Na inatin e kena si ushqim trashigues shumevjeqar por ne duhet ta largojm sa ma shpejt mua per veti s'me len pershtypje inati ndoshta qe kam dal i ri ne Gurbet e s'kisha kohe me u merr me inati apo thash e thena te njerzve

tung

deri ateher mire mbeteshifol mire nine mire 8)
Online Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-03, 11:43   #7
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Dashuria e pare me eshte bere e pakuptishme. Per kete dashuri edhe pak do te tregohet vetem ne perralla. Po me duket se tani me mire te shkruajme per interesin e pare te, dyte apo te trete. Mbani mend vlerat njerezore jane ne humbje e siper. Kur mbreteron zoteria e quajtur INTERES dashuria eshte duke dhene shpirt.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-03, 12:10   #8
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ju pershendes te gjithve,special ty Online se po mendon kund najsend 8)

Keni te drejt kur thoni se nuk ka sot dashuri sukur ka pasur perpara,dhe se tash kishe vetem interesi,me vjen inati edhe mua Mija po duhet njeriu me e pranu ate qe esht.

Por mendoj se ndonje (rrall) kush se esht i dashurum nuk e shikon interesin,apo najsend tjeter!!

Kurse Dashuri ne shikim te par?! hmmm :roll:

Njeriu kur esht i ri beson dhe mendon se gjdo gje esht e mundshme,keshtu qe kur kam qen me e re,kam menduar se kur te dashurona do te dashurona vetem ne shikimin e par,por jo sot gjdo gje ka ndryshuar,kan qen vetem mendimet e nje te reje. Nuk di ndoshta ka,por mua nuk me ka ndodh, keshtu qe nuk besoj. Tung dhe pershendetje te gjithve.

Genta
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-03, 13:28   #9
mija
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Vendndodhja: Mitrovica
Postime: 287
mija e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mija Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek mija
Gabim

online a spo din qysh me shpreh qato e me na tregu qe jeton ne perendim a huh...
__________________
Me jetu derisa nuk vdes por me dit si me jetu!!!
mija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-03, 16:26   #10
Online
 
Anėtarėsuar: 18-10-03
Vendndodhja: UK ( Lo)
Postime: 103
Online e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Online
Gabim

Tung te gjitheve

E Pershendes mijen shuuuuuum ma pak se Gentianen hahah Joking okay

Jo moj mija qe po me shtin me ta permen emrin po ti eshte dashur ta dishe ne baze te shkrimeve te mija qe kam ber ēdo here vetem hajgare edhe ngapak per temen . se sikur te isha ne Ks. s'do te kisha pasur aq shume kohe per me nejt ne internet edhe me u merr me forum apo hajgare

shiqo mija une jam pjekur nga provoja qe kam pasur gjate ktyre viteve ne gurbet dhe kam perfituar nga ata te cilet s'kan dite apo kan bere gabime keshtu qe njeriu edhe prej ati qe s'din meson diqka duke mos bere si beri ai s'di sa po kuptohemime falni qe i bera lak kesaj teme vetem pak sqarim pėr Zonjushen

mire mbetshiFol mire nine mire
Online Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-03, 16:41   #11
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

tung mija (vendase) te pershendes ku do qe jeshe dhe ju falenderoje per mendimin tend...lazdrani
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-03, 16:54   #12
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Gentiana ,Murgesha dhe Online ju pershendes dhe argetim gjithmon te bukure kety ne forum
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-03, 18:40   #13
mija
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Vendndodhja: Mitrovica
Postime: 287
mija e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mija Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek mija
Gabim

ani pra :D

flm per te gjitha!!!
__________________
Me jetu derisa nuk vdes por me dit si me jetu!!!
mija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-11-03, 22:21   #14
python
 
Anėtarėsuar: 22-11-03
Vendndodhja: nga llapi une jam
Postime: 111
python e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek python
Gabim

aspak nuk besoj :!:
python Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-11-03, 10:33   #15
mija
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Vendndodhja: Mitrovica
Postime: 287
mija e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mija Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek mija
Gabim

po a e din PYTHON se nuk beson...sepse ti nuk din qa eshte Dashuria por jeton vetem mu knaq.
__________________
Me jetu derisa nuk vdes por me dit si me jetu!!!
mija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:35.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.