Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Prezantoni vetėn
Emri
Fjalėkalimi
Prezantoni vetėn Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 13-04-05, 12:33   #1
Djali i keq
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: Pr
Postime: 32
Djali i keq e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Djali i keq Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Djali i keq Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Djali i keq
Gabim Kush eshte Djali i keq

Djali i keq eshte i keq.Eshte student,patriot,etj.... . Jam 20 vjeēar jam 8) .Dihet kjo.etj etj.... Per me teper hollesi kontaktoni ne [email protected] mos harroni se eshte me 2 underline (_).Tung


Djali i keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 15-04-05, 16:58   #2
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Kush eshte Djali i keq

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Djali i keq
Djali i keq eshte i keq.Eshte student,patriot,etj.... . Jam 20 vjeēar jam 8) .Dihet kjo.etj etj.... Per me teper hollesi kontaktoni ne [email protected] mos harroni se eshte me 2 underline (_).Tung
Djali i keq,te pershendes!
Mendoj se jeni ai i vjetri ketu por me nje ndryshim shkronje!Kalo sa me bukur!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-04-05, 23:59   #3
mjellma
 
Anėtarėsuar: 13-03-05
Vendndodhja: refugjate neper bot
Postime: 613
mjellma e ka pezulluar reputacionin
Gabim

hahahahah Barbaroza edhe une jam e nje mendimi me ty veq i pska ndrru garderoben kishem pak po mir se paske ardh prap o djal
__________________
Dashuria eshte UNIVERZITET shum e mesojne por PAK diplomojne
mjellma Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-04-05, 01:24   #4
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: Kush eshte Djali i keq

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Djali i keq
Djali i keq eshte i keq.Eshte student,patriot,etj.... . Jam 20 vjeēar jam 8) .Dihet kjo.etj etj.... Per me teper hollesi kontaktoni ne [email protected] mos harroni se eshte me 2 underline (_).Tung
heheheheheh!!!!!!!!!!!!

Se pari ju deshiroj mire se ardhje ne Fd-n,dhe se dyti tu kisha lut ne gjirin e nenes sate qe mos te perdor kete Nofk,se kemi 100000000000000000000000000% gjajshmeri me Nofken po nese jo,ok un tani shprengulem nga ketu,qe ju te knaquni.
Vetem se nuk e shof te arsyshme te bereni Kopi nje Nofk sikur timen.
Pra ju kisha lut Dhe te gjith Adiminstratoret Moderatoret,dhe Ps.te Zotin e Forumit Dardania qe te Shlyhet ky nik/nofk e ngjajshme.
Falemnderit per Ndimen e te gjith Antareve te Forumit Dardania,qe te mendoj ne veten se a e kishit perkrah ju ket turbesi siqm me u beh mua,si te ai me Nofken I KEQI,po dhe ky tasht Djali i Keq.
Jam i shqetsuar ta them te drejten.
Per se fundi Lutem qe ky nik te ket ndryshmin e nje Nofke tjeter.
Naten e mire.
Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-04-05, 01:35   #5
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: Kush eshte Djali i keq

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Barbaroza
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Djali i keq
Djali i keq eshte i keq.Eshte student,patriot,etj.... . Jam 20 vjeēar jam 8) .Dihet kjo.etj etj.... Per me teper hollesi kontaktoni ne [email protected] mos harroni se eshte me 2 underline (_).Tung
Djali i keq,te pershendes!
Mendoj se jeni ai i vjetri ketu por me nje ndryshim shkronje!Kalo sa me bukur!
E nderuara Moderatoe zonjusha Barbaroze,nuk di si te ju binde se nuk jam ky.
Sigurisht se ndoshta Ky "DJALI I KEQ esht ndonje Femer dhe provon te me provokon mua,por normal qe ndjehem i prekur sikur po te kishte perdor ky Veshen e trupit tim.
Un me Nofken Dali!Keq i kam kushtu koh dhe kam Kontribu ne Forumin e Bukur Dardania,ndersa tasht hyn nje si ky apo kjo me te njejtin Nofk dhe e ben qe te behet e pa pritur.
Un nuk di si te shprehem me shum per ket Sulm them ashtu se per mua un ndjehem ashtu.
Un jetoj ne Zvicer dhe nuk jam i mitur siq ky qenka 20 vjeqar!! qe t`mendon se un jam ai!!!
Nuk di se qka te them me shum,per pos kurr hallall mos me koft Gjiri dhe mundi i Nenes time qe me ka rrit nese genjej qe un jam ky.
Tasht nese ka kush mem ndimu qe ky antar me te njejtin Nofk qe te mos existoj me.
Falemnderit per gjithqka qe me ofroheni.
Dali!keq.
Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-04-05, 01:41   #6
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mjellma
hahahahah Barbaroza edhe une jam e nje mendimi me ty veq i pska ndrru garderoben kishem pak po mir se paske ardh prap o djal
Pasha at Mundimin e Nenes time qe me ka Rrit,dhe qe me ka ber sot qe t`behem Kopje dhe t`ma ken Lakmijen.NUK JAM UN KY.
Dhe nje Her bej be ne Nenen time qe nuk jam un ky.!

Lutem qe ky Person te perdor ni Nofk tjeter,nuk dua qe te ket dikush te njetin Nik.
Nuk po di as ku te drejtohem qe te ky person ti hiqet kjo Nofk.

Naten e Mire.


Dali!keq
Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-04-05, 11:31   #7
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Dali!Keq, ju vazhdoni tė shkruani si gjer mė tani.
Se Djali i keq, nuk mund tė jetė Dali!Keq, ka ndryshim nė shkronja dhe besa edhe nė shkrim.
Ju keni sjellė shkrime tė bukura nė forum, dhe pse tė tjerėt dyshojnė qė jeni tė njėjtė me kėtė Djalin e keq mos tju brengos shumė, se janė ngutur nė vlerėsim.
Pėrhsėndetje nga Murgesha.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-04-05, 17:51   #8
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Dali!Keq, ju vazhdoni tė shkruani si gjer mė tani.
Se Djali i keq, nuk mund tė jetė Dali!Keq, ka ndryshim nė shkronja dhe besa edhe nė shkrim.
Ju keni sjellė shkrime tė bukura nė forum, dhe pse tė tjerėt dyshojnė qė jeni tė njėjtė me kėtė Djalin e keq mos tju brengos shumė, se janė ngutur nė vlerėsim.
Pėrhsėndetje nga Murgesha.
Falemnderit Moter per keto fjal te rrafshta.
Mori Motra ime,jo vetem nofket qe behen Kopi por dhe ne Forumet tjera hasa te shof ne "Forumi-n Endrrat.net"aty gjeta dhe temen me titullin -"Kur kishe mujnt mem pas qysh me kishe pa"- Por jo vetem temen por komplet dhe stilet humoristike...!!nuk esht pra vetem nofkat qe mundohen te kopjohen,por dhe mu ndoshta ni dit do te me plaqkitin hahahah...
Cka me ber?!
Ju falemnderit per Komplimentet dhe kohen qe kushtuat.
Tani ndjehem pak me rehat.
Pershendetje dhe nga un Motera yne Murgesha.
Dali!!!!!Keq
Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-04-05, 17:59   #9
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Dali!Keq, ju vazhdoni tė shkruani si gjer mė tani.
Se Djali i keq, nuk mund tė jetė Dali!Keq, ka ndryshim nė shkronja dhe besa edhe nė shkrim.
Ju keni sjellė shkrime tė bukura nė forum, dhe pse tė tjerėt dyshojnė qė jeni tė njėjtė me kėtė Djalin e keq mos tju brengos shumė, se janė ngutur nė vlerėsim.
Pėrhsėndetje nga Murgesha.
Falemnderit Moter per keto fjal te rrafshta.
Mori Motra ime,jo vetem nofket qe behen Kopi por dhe ne Forumet tjera hasa te shof ne "Forumi-n Endrrat.net"aty gjeta dhe temen me titullin -"Kur kishe mujnt mem pas qysh me kishe pa"- Por jo vetem temen por komplet dhe stilet humoristike...!!nuk esht pra vetem nofkat qe mundohen te kopjohen,por dhe mu ndoshta ni dit do te me plaqkitin hahahah...
Cka me ber?!
Ju falemnderit per Komplimentet dhe kohen qe kushtuat.
Tani ndjehem pak me rehat.
Pershendetje dhe nga un Motera yne Murgesha.
Dali!!!!!Keq
Uhaaaaaaaa harrova ky kolega jo vetem Nikun qe ka te njet por dhe adres hahahahah--->[email protected] quditem....!!!! Si do qoft? Kalofshit mire,shyqyr qe nuk jemi te nje Vendollje...
Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-04-05, 20:24   #10
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: Kush eshte Djali i keq

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Djali i keq
Djali i keq eshte i keq.Eshte student,patriot,etj.... . Jam 20 vjeēar jam 8) .Dihet kjo.etj etj.... Per me teper hollesi kontaktoni ne [email protected] mos harroni se eshte me 2 underline (_).Tung
heheheheheh!!!!!!!!!!!!

Se pari ju deshiroj mire se ardhje ne Fd-n,dhe se dyti tu kisha lut ne gjirin e nenes sate qe mos te perdor kete Nofk,se kemi 100000000000000000000000000% gjajshmeri me Nofken po nese jo,ok un tani shprengulem nga ketu,qe ju te knaquni.
Vetem se nuk e shof te arsyshme te bereni Kopi nje Nofk sikur timen.
Pra ju kisha lut Dhe te gjith Adiminstratoret Moderatoret,dhe Ps.te Zotin e Forumit Dardania qe te Shlyhet ky nik/nofk e ngjajshme.
Falemnderit per Ndimen e te gjith Antareve te Forumit Dardania,qe te mendoj ne veten se a e kishit perkrah ju ket turbesi siqm me u beh mua,si te ai me Nofken I KEQI,po dhe ky tasht Djali i Keq.
Jam i shqetsuar ta them te drejten.
Per se fundi Lutem qe ky nik te ket ndryshmin e nje Nofke tjeter.
Naten e mire.


hej njeri relax a
take it easy mos e merr shum ngat zemres a
se nick eshte.............
ti je ai qe je nuk besoj se ky nick mund te jete problem per ty ne postimet e ardhshme........

pershendetje Djali i keq :D :D :D :D
anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-04-05, 22:19   #11
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim

hahah jo jooo as qe esht ka ma ndin por pse esht nik por qe me beren mua ai qe nuk isha Lamtumire te gjithve.
Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-04-05, 12:26   #12
Djali i keq
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: Pr
Postime: 32
Djali i keq e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Djali i keq Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Djali i keq Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Djali i keq
Gabim

Un skam te baj me ate "Djali!Keq".Un jam tjeter njeri.Ok mos me keq kuptoni.Ok.Tung.
Djali i keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-04-05, 16:56   #13
Maca
 
Anėtarėsuar: 31-05-04
Vendndodhja: !...SwIsS...!
Postime: 1,447
Maca e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Stay Cool o Dali!Keq man o mann alles müller oder was? :roll:

Te pershendes pro orgjinal se fallsat si du hiq...

Tung tung
__________________
Maca Thot:Delete Per Budalla,Away Per Shmekera,Block Per Klloshara,Online Per Cara...
Maca Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-05-05, 19:04   #14
Daja POLIC
c"ka
 
Avatari i Daja POLIC
 
Anėtarėsuar: 04-05-05
Vendndodhja: sdi
Postime: 699
Daja POLIC e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Djali i keq

O djali keq mos e humb shpresen :lol: te pershendes shum dhe ju deshiroj disponim
Daja POLIC Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-05-05, 20:42   #15
Djali i keq
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: Pr
Postime: 32
Djali i keq e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Djali i keq Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Djali i keq Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Djali i keq
Gabim

Daja Polic Flm o shok.Ok
Djali i keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 00:05.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.