Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Sporti
Emri
Fjalėkalimi
Sporti Futbolli, Formula1, Basketboll, Tenis ....Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 26-09-05, 16:44   #1
Gjermani_futbollist
 
Anėtarėsuar: 19-07-04
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 33
Gjermani_futbollist e ka pezulluar reputacionin
Gabim nje mendim te juaj per Luanin ton??

pershendetje
nje mendim
LUAN KRASNIQI bokson te merkuren ne ora 23:00 ka me fitu apo ka me ..jo ishalla hehhe
flm per pergjigje


__________________
[/img]http/:[url]www.castles.org/[/url] fantasy/Neuswanstein2.jpg[img]
Gjermani_futbollist Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 27-09-05, 21:32   #2
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim

une mendoj se i madhi i jon i sportit do te fitoj me nakaut klasik ne runden e 7 - 3 rundat e para luani mashum do te mbrohet .
kurse prej rundes te 4 luani do te sulmoj ma shum pasi qe kundershtari
i luanit esht bokser vetem per 3 runda
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-09-05, 21:50   #3
Dulia
 
Anėtarėsuar: 11-10-03
Postime: 67
Dulia e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Luani din te befasoj per te mir por besa edhe per te keq.

Shpresoj se do te fiton, ama edhe ja kam friken.

Ma ne fund vendosa te percaktohem;

DO TE FITON
Dulia Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-09-05, 23:08   #4
MemphiSx
ZoT DhE KrenaR
 
Avatari i MemphiSx
 
Anėtarėsuar: 11-12-03
Vendndodhja: StAteS Of GjAkOvA
Postime: 12,338
MemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek MemphiSx
Gabim

Nje Urim te madh per Luan Krasniqin ishalla edhe ksaj radhe do na e zdrit kombin ;)

__________________
Ndjehem krenar me ty Z.PRESIDENT....
MemphiSx Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-01-06, 22:20   #5
illyria
 
Anėtarėsuar: 19-03-04
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 370
illyria e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Luani din tė bafasojė edhe pėr tė keq! Bile mė shumė pėr tė keq.
A keni pa ju ndonjėherė qė boksieri bindshėm mė i mirė nė 6-7 rundat e para tė kolapsoj menjėherė nė rundėn e 7-8!?
Kjo tregon pėr njė pregaditje tė dobėt kondicionale tė Luanit.
Ai kishte mu bė edhe kampion absolut i Botės sikur lufta tė zgjaste vetėm 5-6 runda.
Pėr fat tė keq tė tijė dhe tonin luftėrat zgjasin nga 10-12 runda.
__________________
\"O Zot,na jep mė shumė mend e jo tru,tru ka edhe lopa\"
illyria Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:43.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.