Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Prezantoni vetėn
Emri
Fjalėkalimi
Prezantoni vetėn Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 15-11-05, 23:23   #1
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim Kush eshte Fortuna?

E nderuar _te pershendesim me nje duartrokitje brohoritese per ardhjen tende ne Forumin Dardan :!: :lol:

Pasi qe na hallat jemi te parat per musafir te ri ,ju dalim perpara me pite e bakllave..na prezentohu me disa fjale per hater te halles


halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 15-11-05, 23:31   #2
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Oj Hallushe i paske nxjerrė punė vedit moj, se tash fillojnė kryqpyetjet pėr temėn se a ėshtė ekopjuar apo e ke personale pėr vete. :lol: :lol: :lol:

Shaka kėto, se nė tė vėrtetė edhe mua mė intereson ta di se kush ėshtė Fortuna??

Fortuna tė presim tė na prezentohesh. :lol: :lol:
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-11-05, 10:23   #3
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Fortuna,duke te uruar mireseardhjen tend ketu,shpresoj qe do i'a kalosh mire,pa harruar te na prezantohesh qe sado kudo ta mbysim kureshtjen se kush eshte Fortuna!?
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-11-05, 14:37   #4
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Fortuna, prezentohu njehere in flash/fortunishte...

respekt!
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-11-05, 01:03   #5
Fortuna
 
Anėtarėsuar: 26-04-05
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 148
Fortuna i vlerėsuar mirė
Gabim

Citim:
Nga: ??????
Pėr: Fortuna
Postuar: 18.11.2005 00:53
Titulli: hi
Oj Fortuna shko e prezentohu se me deshire po presim te na prezentohesh tek nje tem qe eshte hapur per ty tek prezntimet.
E po me "mallengjeu" ky mesazh qe mu dergua ne privat.

Nuk po e di se pse ju duhet qe te prezentohem, por po e baj nje prezentim te shkurter.

Jam Fortuna po e dini me.

Kam 29 vjet.

Kam edhe dy femije.

Jetoj dhe punoj ne Gjermani.

Ju pershendes te gjitheve.

Urata me fal por kur duhet te flas per veten time nuk di te flas fortunisht.
Fortuna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-11-05, 01:14   #6
doGzona
 
Avatari i doGzona
 
Anėtarėsuar: 23-03-05
Postime: 9,331
doGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėm
Gabim

E nderuara Fortuna , ju deshiroj mireseardhje ne mesin tone dhe ju deshiroj cdo te mire.

Gjithastu ju uroje jete te gjate e shendet te plote dy pellumbave.


doGzona
doGzona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-11-05, 22:25   #7
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fortuna
Citim:
Nga: ??????
Pėr: Fortuna
Postuar: 18.11.2005 00:53
Titulli: hi
Oj Fortuna shko e prezentohu se me deshire po presim te na prezentohesh tek nje tem qe eshte hapur per ty tek prezntimet.
E po me "mallengjeu" ky mesazh qe mu dergua ne privat.

Nuk po e di se pse ju duhet qe te prezentohem, por po e baj nje prezentim te shkurter.

Jam Fortuna po e dini me.

Kam 29 vjet.

Kam edhe dy femije.

Jetoj dhe punoj ne Gjermani.

Ju pershendes te gjitheve.

Urata me fal por kur duhet te flas per veten time nuk di te flas fortunisht.
Me fal qe hyra ne oden tuaj, por kureshtja ishte vetem per te studiuar mbi menyren dhe tematiken e te shkruarit tuaj, dhe me erdhi keq kur shikova se sa keq kishit tradhtuar (zbuluar) vetveten me anen e ketij M/P .

Me sonte dhe mbrapa ,per mua kane marrur fund te gjitha replikat,argumentet, mospajtimet me TY, sepse me te vertet qenkeni e dobet dhe tradhtare e lehte e vetes suaj ku ne njeren ODE paraqitesh gazmore, e shoqerueshme, moderne etje, dhe ne tjetren brutale, tekanjoze....

Perseri ju kerkoj falje qe mu desh ti shkruaja keto fjale ne oden tuaj, dhe sinqerisht te deshiroj argetime maximale ashtu sic i deshiron dhe ua pergadit TI terrenin.

Honesty
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-11-05, 23:27   #8
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Fortuna ...

nuk e kam qaren pa t'pershendet...!

A e din pėrse...?
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-11-05, 02:14   #9
Fortuna
 
Anėtarėsuar: 26-04-05
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 148
Fortuna i vlerėsuar mirė
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Honesty^uk.

Me fal qe hyra ne oden tuaj, por kureshtja ishte vetem per te studiuar mbi menyren dhe tematiken e te shkruarit tuaj, dhe me erdhi keq kur shikova se sa keq kishit tradhtuar (zbuluar) vetveten me anen e ketij M/P .

Me sonte dhe mbrapa ,per mua kane marrur fund te gjitha replikat,argumentet, mospajtimet me TY, sepse me te vertet qenkeni e dobet dhe tradhtare e lehte e vetes suaj ku ne njeren ODE paraqitesh gazmore, e shoqerueshme, moderne etje, dhe ne tjetren brutale, tekanjoze....

Perseri ju kerkoj falje qe mu desh ti shkruaja keto fjale ne oden tuaj, dhe sinqerisht te deshiroj argetime maximale ashtu sic i deshiron dhe ua pergadit TI terrenin.

Honesty
Te falenderoj qe paske marre mundin te vizitojsh oden time.
Por edhe ketu e tregove veten se tek ju mbizoteron mosbesimi, dinakeria, paragjykimi.
Pse valle je keshtu?
Qfare tradhetova veten me ket mesazh, a sma thua?
Fortuna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-11-05, 02:15   #10
Fortuna
 
Anėtarėsuar: 26-04-05
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 148
Fortuna i vlerėsuar mirė
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Urata
Fortuna ...

nuk e kam qaren pa t'pershendet...!

A e din pėrse...?
Edhe ti Urata me paragjykime?

A mos po te dukem far profete me e dite se per qka me pershendet ti mua?
Fortuna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-11-05, 04:51   #11
Arb
 
Avatari i Arb
 
Anėtarėsuar: 09-10-04
Vendndodhja: Little Dardania, NEW YORK
Postime: 11,439
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Urata
Fortuna ...

nuk e kam qaren pa t'pershendet...!

A e din pėrse...?
Qare pa te pyet dicka edhe une s'kom...

Mos dukesh sikur "Paris Hilton?"
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-11-05, 05:38   #12
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fortuna
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Urata
Fortuna ...

nuk e kam qaren pa t'pershendet...!

A e din pėrse...?
Edhe ti Urata me paragjykime?

A mos po te dukem far profete me e dite se per qka me pershendet ti mua?
Fortuna pergjigjen e kam dhene ne temen tuaj...!NJe di ta them se shkronjat tua kane mbjell ZEMERIM/INAT, akuzime dhe dyshime t'smuta( krejt t'panevojshme)...!
Sido qe te jete t'lumte!

Banju t'fala mikeshave tua...
kjofte lavdue Krishti!

Ishe i/e sukseshme...!Dhe aktrimin po e lujshe mire...
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-11-05, 05:39   #13
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arb
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Urata
Fortuna ...

nuk e kam qaren pa t'pershendet...!

A e din pėrse...?
Qare pa te pyet dicka edhe une s'kom...

Mos dukesh sikur "Paris Hilton?"
Jo Arb...!
Vetem floket i kam ate stil...!
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-11-05, 09:20   #14
Arb
 
Avatari i Arb
 
Anėtarėsuar: 09-10-04
Vendndodhja: Little Dardania, NEW YORK
Postime: 11,439
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Urata
Jo Arb...!
Vetem floket i kam ate stil...!
Qysh me ja bo e me ta pa ate stil...
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-11-05, 10:01   #15
Reana
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Vendndodhja: Manhattan
Postime: 5,899
Reana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arb
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Urata
Jo Arb...!
Vetem floket i kam ate stil...!
Qysh me ja bo e me ta pa ate stil...
:lol: :lol: :lol:
ani mire po mendojke ...ska si Paris Hilton-i :lol:
__________________
DUHET BERE MBULIMIN E MESHKUJVE POSAQERISHT FYTYRAVE TE TYRE, MEQE PA LAKMINE E TYRE PER DCO GJE QE I RRETHON, KJO BOTE DO TE ISHTE NE PAQE PERPETUALE!!!
Reana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 07:07.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.