Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Humori
Emri
Fjalėkalimi
Humori Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 01-11-09, 19:19   #1
Shkodranja
 
Avatari i Shkodranja
 
Anėtarėsuar: 20-10-09
Postime: 240
Shkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėm
Gabim polici

Ulet nga malet nje djal i ri e shikon nje lajmerim ku thuhej se kerkonin polic.Paraqitet ne zyre e kerkon te behet polic .ploteson te gjitha letrat dhe i thojne te bajne nje foto ne gjys te trupit.shkon ne nje lulishte dhe sheh fotografin qe bante fotografia .I afrohet dhe i thot .....oj burre bre a ma ban i foto en gjys te trupit ....prit pak pergjigjet fotografi.I shkreti nuk ka ba foto e asht ne hall te mall si me e ba foton ne gjys te trupit .GJen nje lopat dhe fillon te hap nje grope .hap gropen hyn mren e provo keshtu vazhdon per nje kohe te gjate therret fotografin e i thot .....qe bre burre qetash po jam gati e hapa qe ket grop e tash ma ben ket foto ne gjys.fotografi i thot ma nuk duhet me hu mren ne grope me ba foto ........a si lum ne ne shkoder sa te squt qe i kena keto polica .....


Shkodranja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 01-11-09, 19:28   #2
Shkodranja
 
Avatari i Shkodranja
 
Anėtarėsuar: 20-10-09
Postime: 240
Shkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėm
Gabim polici

NJE pulic kthehet nga puna me pantallona te lagura .Gruaj e pyet .....oj burro q ka ke bre qe vjen pernat nga puna me pantallona te laguna'???????OJ grue i thot polici kur fiku cigaren e hedhi te shatrivani, fus kamen ne uj me e fik se kam frik mas te kapet flake shartivani....... shum te squt keto pulicat ne shkoder
Shkodranja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-11-09, 19:51   #3
premium
 
Anėtarėsuar: 25-03-08
Postime: 5,897
premium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: polici

Polici dėnon njė veturė '' Fiat Uno'' vetėmse kan qėlluar dy udhtare ne automjet...
ndersa kolegu i tij mbrapa dėnon veturėn ''Audi quatro '' 5 veta ishin nė auto !!??
__________________
pause
premium Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-11-09, 00:55   #4
Shkodranja
 
Avatari i Shkodranja
 
Anėtarėsuar: 20-10-09
Postime: 240
Shkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: polici

MOS ISHIN KETO POLICE NGA SHKODRa'???????????????????????
Shkodranja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-05-10, 05:13   #5
YanYan
➫ ➬ ➩ ➪ ➭ ➮ ➯ ➱
 
Avatari i YanYan
 
Anėtarėsuar: 02-05-07
Vendndodhja: Shshshshshsh!
Postime: 3,443
YanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: polici

Dy shoke shkojne me makine ne Shqiperi dhe nje dite i ndalon nje polic.
Ato ndalojne ne nje qoshe dhe i afrohet polici tek xhami. I thone
policit:
-"O shefo, po pse na ndalove? Ne jemi ne rregull...edhe RRIPIN
e kemi vene". I pergjigjet polici: -"PO S'JU VJEN TURP LIDHET BURRI
PER 2OOO LEKE?"
__________________
Quod me nutrit, me destruit!
YanYan Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-05-10, 14:50   #6
Skyfter
 
Avatari i Skyfter
 
Anėtarėsuar: 07-03-08
Postime: 3,241
Skyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: polici

Derisa ushtronin Policia ...


Komandanti: Veni Maskat!!!!! (Te gjith i ven)


Komandanti: Hiqni Maskat!!!! (Te gjith i hjeqin)


I ofrohet njerit Komandanti dhe po i bertet: Un thash Hiqni Maskat!!

Po un e kam hjek, ja ne dor e kam!


Komandanti: Kuku c'far ftyre paske
Skyfter Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:43.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.