Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Humori
Emri
Fjalėkalimi
Humori Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni! 
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Prev Postimi Mėparshėm   Postimi Tjetėr Next
Vjetėr 01-11-09, 19:19   #1
Shkodranja
 
Avatari i Shkodranja
 
Anėtarėsuar: 20-10-09
Postime: 240
Shkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėm
Gabim polici

Ulet nga malet nje djal i ri e shikon nje lajmerim ku thuhej se kerkonin polic.Paraqitet ne zyre e kerkon te behet polic .ploteson te gjitha letrat dhe i thojne te bajne nje foto ne gjys te trupit.shkon ne nje lulishte dhe sheh fotografin qe bante fotografia .I afrohet dhe i thot .....oj burre bre a ma ban i foto en gjys te trupit ....prit pak pergjigjet fotografi.I shkreti nuk ka ba foto e asht ne hall te mall si me e ba foton ne gjys te trupit .GJen nje lopat dhe fillon te hap nje grope .hap gropen hyn mren e provo keshtu vazhdon per nje kohe te gjate therret fotografin e i thot .....qe bre burre qetash po jam gati e hapa qe ket grop e tash ma ben ket foto ne gjys.fotografi i thot ma nuk duhet me hu mren ne grope me ba foto ........a si lum ne ne shkoder sa te squt qe i kena keto polica .....


Shkodranja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:58.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.