Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca > Ekonomi & Biznes > Kėndi i Punėsimit!
Emri
Fjalėkalimi
Kėndi i Punėsimit! Tė interesuar pėr punė, tė interesuar pėr punėtorė urdhėroni kėtu mund ti bani kėrkesat! 
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Prev Postimi Mėparshėm   Postimi Tjetėr Next
Vjetėr 26-11-11, 23:08   #1
djali-i-lumes
 
Anėtarėsuar: 13-06-07
Postime: 10
djali-i-lumes i vlerėsuar jo keq
Gabim pershendetje..

i pershendes te gjithe forumnistet e dardanise..kam nje problem dhe po kerkoj ndihme nga forumnistet qe jetojne ne gjermani..une vete jetoj ne angli dhe jam i kualifikuar si elektricist...kriza ekonomike boterore ka ndikuar shume ne ekonomine britanike..puna ka ra shume..duke degjuar lart e poshte kam vene re se gjermania nuk po e ka shume problem kete krize..mendova me vete po sikur te zhvendosem ne gjermani per te punuar ne sektorin e instalimeve elektrike..une jam 42 vjeq dhe i vetem..kam nenshtetesine angleze dhe kam te drejte te punoj kudo..plus jam kualifikuar ne menyre te plote ketu ne angli dhe kam mbi 12 vjet experience pune ne sektorin elektrik..

nese dikush me ndihmon me keshilla dhe me ndonje do ja di per nder..theksoj se nuk e di asnje fjale gjermanish..zoteroj mjaft mire anglishten..

flm


ps..ndoshta e vendosa postimin tim gabim ne kete teme pasi nuk gjeta teme te veqante ..moderatoret ta dergojne aty ku eshte e pershtatshme...Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga djali-i-lumes : 26-11-11 nė 23:09
djali-i-lumes Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:30.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.