Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca > Biologji
Emri
Fjalėkalimi
Biologji Veēoritė fizike, sjellja e organizmave, klasifikimi i tyre, prejardhja dhe zhvillimi i llojeve e ndėrveprimi qė kanė njėra me tjetrėn nė lidhje me mjedisin. 
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Prev Postimi Mėparshėm   Postimi Tjetėr Next
Vjetėr 09-04-13, 05:01   #1
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Dosja X! Gjendet njė trup jashtėtoksor 15 cm i gjatėLOS ANGELES - Dokumentari i mjekut Steven Greer i quajtur "Sirius" nė fund do tė na japė pėrgjigje nė pyetjen se nėse ne jemi tė vetmit nė univers.


Ky dokumentar do tė ju ndihmojė shikuesve, thonė autorėt, tė zbulojnė krijesat e huaja tė vogla vetėm 15 inē, e gjetur disa vite mė parė nė shkretėtirėn e Kilit Atakama.
Filmi tregon x-ray dhe krijesa qė ka ADN krejtėsisht tė panjohur pėr njerėzimin.
Por kjo nuk ėshtė e gjitha. Dr Steven Greer, dikur njė mjek i shėrbimeve emergjente mjekėsore pėr vite, dhe me entuziazėm tė pashuar i ka kėrkuar qeverisė amerikane tė japė informacion nė lidhje me ekzistencėn e tė huajve./10minuta/

"Sirius", do tė shfaqen 22 prill


natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 18:12.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.