Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Sporti
Emri
Fjalėkalimi
Sporti Futbolli, Formula1, Basketboll, Tenis ....



 
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Prev Postimi Mėparshėm   Postimi Tjetėr Next
Vjetėr 26-09-05, 16:44   #1
Gjermani_futbollist
 
Anėtarėsuar: 19-07-04
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 33
Gjermani_futbollist e ka pezulluar reputacionin
Gabim nje mendim te juaj per Luanin ton??

pershendetje
nje mendim
LUAN KRASNIQI bokson te merkuren ne ora 23:00 ka me fitu apo ka me ..jo ishalla hehhe
flm per pergjigje


__________________
[/img]http/:[url]www.castles.org/[/url] fantasy/Neuswanstein2.jpg[img]
Gjermani_futbollist Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF



Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:45.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.