Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 07-12-05, 20:59   #151
Kalt
 
Anėtarėsuar: 02-11-05
Postime: 1,450
Kalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithė
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Luana
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kalt
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Luana
I duhet atij me e hanger nji thes me krip per shikimin e par ,

Une per vete kam deshir te bej flirt por...............
Por...nese me jipet rasti e bej, pse jo.

Rasti eshte mbret i botes Misterioz Kalt
Po po pak njerez ja dine vleren se.
Kalt Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 08-12-05, 05:45   #152
Luana
Luanesha
 
Avatari i Luana
 
Anėtarėsuar: 09-11-03
Postime: 14,403
Luana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kalt

Po po pak njerez ja dine vleren se.

Ke te drejt plotesisht, sepse njeriu nuk ja din vleren asaj qe ka deri sa e humb. :?
Luana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-12-05, 12:15   #153
MemphiSx
ZoT DhE KrenaR
 
Avatari i MemphiSx
 
Anėtarėsuar: 11-12-03
Vendndodhja: StAteS Of GjAkOvA
Postime: 12,338
MemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek MemphiSx
Gabim

Nganjeher jo vec ne shikim t'pare, por edhe ne dėgjim t'parė ;)
__________________
Ndjehem krenar me ty Z.PRESIDENT....
MemphiSx Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-12-05, 14:03   #154
Kalt
 
Anėtarėsuar: 02-11-05
Postime: 1,450
Kalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithė
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MemphiSx
Nganjeher jo vec ne shikim t'pare, por edhe ne dėgjim t'parė ;)
Nganjehere edhe ne shkrim te pare.
Kalt Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-12-05, 14:07   #155
Luana
Luanesha
 
Avatari i Luana
 
Anėtarėsuar: 09-11-03
Postime: 14,403
Luana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kalt
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MemphiSx
Nganjeher jo vec ne shikim t'pare, por edhe ne dėgjim t'parė ;)
Nganjehere edhe ne shkrim te pare.
Veē gabim me i madhe huh ....?
Luana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-12-05, 14:27   #156
Kalt
 
Anėtarėsuar: 02-11-05
Postime: 1,450
Kalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithė
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Luana
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kalt
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MemphiSx
Nganjeher jo vec ne shikim t'pare, por edhe ne dėgjim t'parė ;)
Nganjehere edhe ne shkrim te pare.
Veē gabim me i madhe huh ....?
Miremengjez Toronto 8)

Njerezit bien ne dashuri dhe me shkrim te pare.
Nje i verber nuk sheh kurre me sy, por degjon zerin e dikujt dhe ndjen se eshte e bukur ose jo.
Nje shurdh nuk degjon por sheh dhe me syte e tij, bindet se perpara ka nje hyjneshe.
Pra jane shqisat ato qe sherbejne si nderlidhes.
Pastaj kot nuk thone se dashuria te verbon apo jo?
Kalt Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-12-05, 14:33   #157
Luana
Luanesha
 
Avatari i Luana
 
Anėtarėsuar: 09-11-03
Postime: 14,403
Luana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kalt

Miremengjez Toronto 8)

Njerezit bien ne dashuri dhe me shkrim te pare.
Nje i verber nuk sheh kurre me sy, por degjon zerin e dikujt dhe ndjen se eshte e bukur ose jo.
Nje shurdh nuk degjon por sheh dhe me syte e tij, bindet se perpara ka nje hyjneshe.
Pra jane shqisat ato qe sherbejne si nderlidhes.
Pastaj kot nuk thone se dashuria te verbon apo jo?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Miremngjesi ..!
Toronto-ja sot eshte perplot dashuriēka , andaj dhe te besoj edhe ty se ashtu eshte , por po me vjen inati ta pranoj sepse ..........
(mu derdh tomli e po i fryej kosit ) Fjal popullore demek..!
Luana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-12-05, 14:41   #158
Kalt
 
Anėtarėsuar: 02-11-05
Postime: 1,450
Kalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithė
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Luana
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kalt

Miremengjez Toronto 8)

Njerezit bien ne dashuri dhe me shkrim te pare.
Nje i verber nuk sheh kurre me sy, por degjon zerin e dikujt dhe ndjen se eshte e bukur ose jo.
Nje shurdh nuk degjon por sheh dhe me syte e tij, bindet se perpara ka nje hyjneshe.
Pra jane shqisat ato qe sherbejne si nderlidhes.
Pastaj kot nuk thone se dashuria te verbon apo jo?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Miremngjesi ..!
Toronto-ja sot eshte perplot dashuriēka , andaj dhe te besoj edhe ty se ashtu eshte , por po me vjen inati ta pranoj sepse ..........
(mu derdh tomli e po i fryej kosit ) Fjal popullore demek..!
Shume fjale po vijne prej Torontoje edhe nga miqte e mi qe kam atje. :)
Kalt Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-12-05, 14:53   #159
Luana
Luanesha
 
Avatari i Luana
 
Anėtarėsuar: 09-11-03
Postime: 14,403
Luana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kalt


Shume fjale po vijne prej Torontoje edhe nga miqte e mi qe kam atje. :)

Kuptohet per te mire huh ..? :lol: :lol:
Luana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-05-06, 20:11   #160
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ģlaēi i dashurise ne shiqim te pare eshte shiqimi i dyte.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-05-06, 11:47   #161
Kodra
Super Moderator
 
Avatari i Kodra
 
Anėtarėsuar: 05-05-05
Postime: 1,405
Kodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėm
Gabim

**********
**********
**********

Mendimi im :

Nė shikim tė parė, nuk ka dashuri,ndjenja dashurie po,por jo edhe dashuri.

Dashuria krijohet me kohėn tė cilėn kalojnė dy partnerėt.Shikimi i parė ėshtė vetėm njė ndjenjė,qė ajo apo ai ėshtė i bukur dhe do tė kisha dėshirė qė tė afrohem e tė bisedojė me tė !!.Kodra
__________________
Shteti Funksional ėshtė Alergjik ndaj Korrupcionit
Kodra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-05-06, 23:42   #162
Reana
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Vendndodhja: Manhattan
Postime: 5,899
Reana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuume (paaaaaaak)
__________________
DUHET BERE MBULIMIN E MESHKUJVE POSAQERISHT FYTYRAVE TE TYRE, MEQE PA LAKMINE E TYRE PER DCO GJE QE I RRETHON, KJO BOTE DO TE ISHTE NE PAQE PERPETUALE!!!
Reana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-06-06, 14:29   #163
Psikologu
Shpirt shyptari
 
Avatari i Psikologu
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Postime: 6,907
Psikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ne shikim tė pareØ

Hahahah , po disa tė mjerė e tė mjera janė dashuruarė ne fjalen e parė dhe ne mitologjin e fjales pėr dashurin .
Ikonat e forumit nuk po i fusim nė ketė rend e ketė temė, e as kamerat.
Froom simbas tyre paska qenė gabim i shkreti .
Nejse ;

Ne shikim tė parė hiq , as ne tė dytin e as nė tė tretin , por vetem me kohen deri tė njofja e njeri-tjetrit.
__________________
Njerzitė fisnikė , me ligjeraten e tyre , fitojnė mė shumė armiq, sesa njerzit e ligj me veprimet e tyre tė liga.

Zhan Pol
Psikologu Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-06-06, 14:33   #164
Arb
 
Avatari i Arb
 
Anėtarėsuar: 09-10-04
Vendndodhja: Little Dardania, NEW YORK
Postime: 11,439
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Gabim

O... s'po i besohet shikimit te 3-te, e le ma te pare...
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-07-06, 20:13   #165
lenna
 
Anėtarėsuar: 07-07-06
Postime: 95
lenna i dashurlenna i dashurlenna i dashurlenna i dashur
Gabim

hi

haha Arb ..e lezetshme kjo...

un nuk besoj!


lenna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 00:19.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.