Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 26-11-03, 14:46   #16
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

pershendetje juve mija dhe python!!!

python ska gje qe nuk dashurohesh ne shikim te pare provo ne te dytin shikim ndoshta ta rroke hehehehhe :lol: :lol: :lol: 8) lazdrani
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 26-11-03, 16:25   #17
mija
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Vendndodhja: Mitrovica
Postime: 287
mija e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mija Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek mija
Gabim

valla kur te kqyr ma mir ..shum mir e ki
__________________
Me jetu derisa nuk vdes por me dit si me jetu!!!
mija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-11-03, 19:22   #18
loti
 
Anėtarėsuar: 09-11-03
Vendndodhja: Gjithkund
Postime: 59
loti e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek loti Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek loti
Gabim

Tung

Dashuria ne shikim te pare edhe nese ndodh ,ndodh te ata tipa labil e qe nuk jane te sigurt ne vetvete .Kjo i ngjan me ate fenomenin e qumshtit shpejt gufon shpejt ftohet.Mija gjerat e mira behen ngadal pa u ngutur!
__________________
I deshiroj vetes ate qe u deshiroj dhe juve !
loti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-11-03, 21:02   #19
lumni parduzi
 
Anėtarėsuar: 26-11-03
Vendndodhja: vushtrri
Postime: 1
lumni  parduzi e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek lumni  parduzi Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lumni  parduzi Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek lumni  parduzi
Gabim

tung pershendetje qka i kini punet me dashuri be
lumni  parduzi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-11-03, 21:10   #20
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

tung loti!!

Nuk mundem te jemi i pajtimit tend me ate qe ke shkruar me gjithe ate e respektoje mendimin e qdo njeri.....MOS VALLE JENI JU LABIL NE DASHURI!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: lazdrani te pershendet
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-11-03, 21:11   #21
mija
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Vendndodhja: Mitrovica
Postime: 287
mija e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mija Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek mija
Gabim

loti pajtohem me ty:)
__________________
Me jetu derisa nuk vdes por me dit si me jetu!!!
mija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-11-03, 21:11   #22
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

lumni parduzi te pershendes ah u kenaqem e kurre su gezuam me dashuri hahahaha.....lazdrani te uron festen e bajramit
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-11-03, 21:20   #23
RRUSHI
 
Anėtarėsuar: 02-10-03
Vendndodhja: NYC
Postime: 317
RRUSHI e ka pezulluar reputacionin
Gabim

LOTI TE PERSHENDES---KJO TEM KA KOH QE ESHTE HAPUR DHE NUK KAM DHEN MENDIMIN TIM DERI NE KET MOMENT QE LEXOVA MENDIMIN TENT ME TE CILIN NUK PAJTOHEM ASPAK ---- THUA SE ATA TIPA QE DASHUROHEN NE SHIKIM TE PAR JAN LABIL- GABIM --PSE ----DASHURIA NE SHIKIM TE PAR EGZISTON DHE DO TE EGZISTOJE POR KUPTOHET JO TEK TE GJITH NDODH KJO GJE --POR NDODH MU TEK KETA TIPA QE TI I QUAJE LABIL E NE FAKT JAN -- TE QILTER TE SINQERT ME KARAKTER TE FORT DHE JO MATERJALIST DHE TE CILET KAN BESIM NE VETVEHTE---TEK TIPAT TE MBUSHUR ME DJALLZI ETJ ETJ KJO DASHURI AS QE MUND TE PARAMENDOHET---TE GJITH NE TIMONIN E JETES SON E KEM NE DUART TONA POR I GJITH PROBLEMI QENDRON SE SA DIJM TA DREJTOJM --

NDERIMET E MIJA LOTI
__________________
PERSERI ME JU
RRUSHI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-11-03, 22:05   #24
mija
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Vendndodhja: Mitrovica
Postime: 287
mija e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mija Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek mija
Gabim

aha...po kadal se folem per pamje te jashtme fizike..edhe pse prsonalisht un nuk dashurona ne figur (pamje) por ne veqorit qe i ka aj njeri :)
__________________
Me jetu derisa nuk vdes por me dit si me jetu!!!
mija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-11-03, 23:56   #25
python
 
Anėtarėsuar: 22-11-03
Vendndodhja: nga llapi une jam
Postime: 111
python e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek python
Gabim

at qe njeri e dashuron ne shikim te par, mendimi ime eshte se ajo nuk eshte dashuri por eshte deshire (per dashuri), eshte e vertet se ka qe dashurohen ne shikim te par por ato jan raste shum te rralla, une mendoj pra se se pari vjen ajo qe them une deshira (per dashuri) tani krijohet lidhja me at person tani vjen dashuria me von.
python Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-11-03, 13:57   #26
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

python ndonjehere vijen te dyjat per njehere edhe dashuria dhe deshira.

lazdrani
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-11-03, 19:22   #27
python
 
Anėtarėsuar: 22-11-03
Vendndodhja: nga llapi une jam
Postime: 111
python e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek python
Gabim

:) pershendetje lazdran, deshiroj te pajtohem me ty por nuk mundem :lol: ,sepse mua ajo nuk me ka ndodh, por nuk do te thot qe nuk i ka ndodh askujt
python Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-11-03, 02:32   #28
loti
 
Anėtarėsuar: 09-11-03
Vendndodhja: Gjithkund
Postime: 59
loti e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek loti Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek loti
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga RRUSHI
LOTI TE PERSHENDES---KJO TEM KA KOH QE ESHTE HAPUR DHE NUK KAM DHEN MENDIMIN TIM DERI NE KET MOMENT QE LEXOVA MENDIMIN TENT ME TE CILIN NUK PAJTOHEM ASPAK ---- THUA SE ATA TIPA QE DASHUROHEN NE SHIKIM TE PAR JAN LABIL- GABIM --PSE ----DASHURIA NE SHIKIM TE PAR EGZISTON DHE DO TE EGZISTOJE POR KUPTOHET JO TEK TE GJITH NDODH KJO GJE --POR NDODH MU TEK KETA TIPA QE TI I QUAJE LABIL E NE FAKT JAN -- TE QILTER TE SINQERT ME KARAKTER TE FORT DHE JO MATERJALIST DHE TE CILET KAN BESIM NE VETVEHTE---TEK TIPAT TE MBUSHUR ME DJALLZI ETJ ETJ KJO DASHURI AS QE MUND TE PARAMENDOHET---TE GJITH NE TIMONIN E JETES SON E KEM NE DUART TONA POR I GJITH PROBLEMI QENDRON SE SA DIJM TA DREJTOJM --

NDERIMET E MIJA LOTI
PERSHDETJE EDHE PER TY ...

NESE THUA SE I KE FRENJTE NE DORE GABON SE NUK JETON I VETEM ME BA QA TE DUASH ...TI E DREJTON MIRE AUTOMJETIN PO TA FUT DIKUSH NGA MBRAPA NDONJEHERE A PO JO,NORMAL QE TI NUK KE FAJ POR PO E PESON POR TE DALIM NE TEME.

NESE TY TE KA NDODH MU DASHURU NE SHIKIM TE PARE QE NE FAKT NUK MUND TE JETE ASHTI POR TY TE DUKET ASHTU SEPSE NE ATE MOMENT QE NDJEN NJE DASHURI PER DIKEN (P.SH. NE FEMREN E ENDRRAVE) TE DUKET SE ATE PERSON E NJEH GJATE GJITHE JETES PRANDAJ I THUA ASAJ APO VETEVETES : " SI TE PASH U DASHUROVA NE VEND" EDHE NJE NJERI ME ZEMER TE FORTE NUK DASHUROHET LEHTE A PO JO ? DUHET EM QENE KULL PER ME QENE ME KARAKTER TE FORT A PO MOS E KI ZEMREN ME FOLDERA CILEN FEMER TA SHOHESH ME SHTI BRENDA
__________________
I deshiroj vetes ate qe u deshiroj dhe juve !
loti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-11-03, 02:36   #29
loti
 
Anėtarėsuar: 09-11-03
Vendndodhja: Gjithkund
Postime: 59
loti e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek loti Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek loti
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lazdrani
tung loti!!

Nuk mundem te jemi i pajtimit tend me ate qe ke shkruar me gjithe ate e respektoje mendimin e qdo njeri.....MOS VALLE JENI JU LABIL NE DASHURI!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: lazdrani te pershendet
Tung Lazdran !

Ok ,s'ka gajle qe nuk pajtohesh me mendimin tim .Ne duhet t'i krahasojme mendimet per me ardhe deri te nje perfundim i logjikshem per kete ceshtje, a po jo ?

Une nuk jam labil ne dashuri aspak une jam inert ,nuk jam dashuru qe nja 5 vjet .
__________________
I deshiroj vetes ate qe u deshiroj dhe juve !
loti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-11-03, 11:34   #30
mija
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Vendndodhja: Mitrovica
Postime: 287
mija e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mija Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek mija
Gabim

un besoj ne ate qa shof edhe qa me ndodh!!!!


__________________
Me jetu derisa nuk vdes por me dit si me jetu!!!
mija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:51.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.