Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 28-03-08, 08:26   #286
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa besoni ju nė dashuri nė shikim tė parė.

Nuk i besoj kenges te Mihrijes.. e leje me dashurijes... .. ..
__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 13-04-08, 23:32   #287
Diva
 
Avatari i Diva
 
Anėtarėsuar: 13-04-08
Postime: 46
Diva me shokė shumeDiva me shokė shume
Gabim Titulli: Sa besoni ju nė dashuri nė shikim tė parė.

Eshte e mundur por gabim ishte ashtu
Diva Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-04-08, 07:47   #288
laura_chik
 
Avatari i laura_chik
 
Anėtarėsuar: 09-03-08
Vendndodhja: hotel mama
Postime: 42
laura_chik i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Sa besoni ju nė dashuri nė shikim tė parė.

...po nuk me ka zgjat shume
laura_chik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-05-08, 14:13   #289
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa besoni ju nė dashuri nė shikim tė parė.

Nuk besoj..................
__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-05-08, 14:31   #290
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa besoni ju nė dashuri nė shikim tė parė.

valla u bo me thone po .
sot aq ka evulu njeriu ne pergjthesi sa qe shume mire gjithesecili manfeston tipin qe e karekterizon edhe ne prezentimin e jashtem..
p.s.
mu kujtu nje forre , heren e fundit kur isha France , dhe gjate shetitjeve neper rruget e Marseit u ndala ne nje shitore kepucesh , gjete diqka me tha motra , jo ju pergjigja ,.. veq cfare tipi i mire kish qene mbrenda harrova kepucet ... edhe i thash u dashurova ne shikim te pare ... vdic duke qesh per toke .. tha ti per cka hyre mbrenda ... mori thash per kpuce po qka kam faj une kush po punonte aty , ani me tha .. kurgjo i thash e kqyra keshtu nje here serbes ( qe thone ne gjakove) se me qene ai aq i mire e une me u dashuru ne shikim te pare nuk bone kjo vaki .. veq garant eshte homo ose nuk e eshte diq ne rregull me te....e ajo me bente me dore boll me se vdiqa duke qesh ..
p.s.
a po e shifni qe garant egziston edhe dashurija blic pasi mu tek tash mu kujtu..hahaha

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga jadore : 06-05-08 nė 14:39
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-05-08, 14:35   #291
DEA
***
 
Avatari i DEA
 
Anėtarėsuar: 29-04-04
Vendndodhja: Baden Württemberg
Postime: 14,745
DEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa besoni ju nė dashuri nė shikim tė parė.

pikerisht ajo, mi mori mendt e para
__________________
Prį, mallkue njaj bir Shqyptari, Qi ketė gjuhė tė Perendķs, Trashigim, qi na la i Pari, Trashigim s'i a lźn ai fmķs; Edhč atij i u thaftė, po, goja, Qi e perbuzė ketė gjuhė hyjnore; Qi n'gjuhė t'huej, kśr s'āsht nevoja, Flet e t'veten lźn mbas dore.
DEA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-05-08, 14:37   #292
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,648
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa besoni ju nė dashuri nė shikim tė parė.

Shikimi i pare eshte zjarrii dashurise.
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-05-08, 16:31   #293
Xhino
Director of NSA
 
Avatari i Xhino
 
Anėtarėsuar: 24-08-04
Vendndodhja: NSA
Postime: 149
Xhino e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Xhino
Gabim Titulli: Sa besoni ju nė dashuri nė shikim tė parė.

ne shikim te par nuk ka dashuri, vetem simpati.
Xhino Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-05-08, 17:02   #294
LABI
Alone Ranger
 
Anėtarėsuar: 05-01-04
Vendndodhja: Kosove
Postime: 7,487
LABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa besoni ju nė dashuri nė shikim tė parė.

Nese do t'a konsideroja dashuri te veretete, njemendet - kete fare llojin e "dashurise" ne shikimin e pare... Druhem qe nuk do t' mundeja t'i numeroja historite e dashurive !


__________________
Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO !
----------------------------------------------------
Femra ideale eshte ajo femer , qe eshte e vetedijshme qe mashkulli ideal s'ekziston dhe anasjelltas....
----------------------------------
Njerzit e rendomte mendojne me mendime te gatshme , madje edhe ndjejne me ndjenja te gatshme !

Be yourself, everyone else is taken.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga LABI : 06-05-08 nė 17:03
LABI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:05.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.