Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 28-11-03, 12:58   #31
LIBERO_78
 
Anėtarėsuar: 07-10-03
Vendndodhja: EDHE PAK NE PR.
Postime: 99
LIBERO_78 e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek LIBERO_78 Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek LIBERO_78 Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek LIBERO_78
Gabim

I BESOJ SEPSE SYRIN SHIQON KURSE NDJENJAT FLASIN ATY PER ATY PRO OSE KUNDER
__________________
ATY KU KA LIDHJE ....KA EDHE ZGJIDHJE
LIBERO_78 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 28-11-03, 14:12   #32
zeshkanja
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Postime: 137
zeshkanja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

PERSHENDETJE TEGJITHEVE!!!SECILI QE KA DHENE MENDIMIN E VETE SI PRO APO KUNDER I KA ATO ARSYJET E VETA DHE TEGJITHA KAN NJE KUPTIM DHE UNE MENDOJ QE EGZISTON DASHURIJA NE SHIKIM TE PAR, POR SA DO TE ZGJAT AJO DASHURI NUK MUND TA DIJ ASKUSH. DHE JU TEGJITH U DASHUROFSHI DHE MOS U PENDOFSHI!! HAHAHHHAH :D
zeshkanja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-11-03, 15:08   #33
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ju pershendes te gjithve.

ok i lexova (pak a shum) kto komente qe i keni dhen ju,dhe tek e fundit askush nuk din se egziston apo jo dashuria ne shikim te par,perveq atyre se e kan perjetu kte.

dhe pikerisht per kta po jau bej nje pyetje (nese ju ka ndodh dashuri ne shikim te par) a jeni ende me te bashk,nese jo sa keni qen e keshtu.

Bash me kish interesu.

Ju pershendes dhe kalofshit se esht me se miri.

Genta
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-11-03, 15:45   #34
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Gentiana ne nje teme tjeter shkruajta se dobesia ime jane syt e nje mashkulli.

Mua me ka ra te provoj dashurine ne shiqim te pare.

Ishte nje pasdite, kur u takuam per her te pare, ai ishte i pashem dhe i bukur. Une ndala shikimin ne syte e tij, i kishte syte e shkruar ngjyre te gjelbert. Shkelqimi i syve te tij me ndali hapin, u shtanga. Vazhdova te qendroj ne vend pa mund te largoj shiqimin nga syte e tij. Ate dite dhe shume tjera pas parasysh me rrinin ata sy. Me beri magji si duket dhe une u dashurova pas tij. Sot e ate dite jemi bashke.

Besoj se je e kenaqur nga pergjigjja.

Tung Murgesha.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-11-03, 16:48   #35
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Ju pershendes te gjitheve perzemersisht.

Deshta vetm ne pytje te Gentianes te pergjigjem,Une per vete isha per vete shume here i dashuruar ne dashuri platonike,pastaj edhe ne shikim te pare qe ishin lidhje nga nje muaj e deri me vite....

Tani ne Vere te 2003 ne pushim ne Kosove me ndodhi diq qe kaher kisha kerkuar...Ne shikim te pare u dashurova nje nje vajze qe kur nuk kisha pare apo biseduar me pare.

Fati i jone qe sot ne jemi te fejuare dhe shume shpejt edhe do te martohem.

Ndoshta mbindesh me kete se ka keso dashuri kurr perpara nuk kisha besuar se do te me ndodhte kjo po qe Bota eshte e vogel....me nderime lazdrani :roll: :lol: :D :P
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-11-03, 22:14   #36
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Urime fejesa Lazdran, po ta uroj tani se tani mora vesh.

Sa mire do te ishte te na ftoje ne dasme neve te forumit
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-11-03, 00:06   #37
jehona
 
Anėtarėsuar: 02-10-03
Postime: 224
jehona e ka pezulluar reputacionin
Gabim

ooooooooo urime fejesa lazran, valla gati po don me me mbet hatri qe nuk me ke ftu tja qojm unazen e fejeses bashk te fejumes murgesha a kishe ardh edhe ti??ej a kish punu more e fejumja hiq qejzej qetash seriozisht, urime fejesa dhe gjdo te mire ne jete edhe ishalla e kaloni nje jete te lumtur, besoj qe keto kshillimet qe ti jepin ne shoqet/shoket e forumit do te ndihmojn shum, apo jo?
jehona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-11-03, 00:49   #38
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Hhahahahah Jehona, po moj do te vija pse jo, ndoshta na thirre Lazdrani.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-11-03, 19:42   #39
mija
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Vendndodhja: Mitrovica
Postime: 287
mija e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mija Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek mija
Gabim

hajt per hajr qa ka 3 se skesh skajd nje koh!!!!

p.s. kush po fejohet :D
__________________
Me jetu derisa nuk vdes por me dit si me jetu!!!
mija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-11-03, 20:58   #40
python
 
Anėtarėsuar: 22-11-03
Vendndodhja: nga llapi une jam
Postime: 111
python e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek python
Gabim

(ta kesh me dije se shum prej nesh nuk jan aq me fat si ti lazdran ndoshta po tinglloj pak gjeloz edhe ndoshta jam pak, pra gezoje)urime lazdran :D
python Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-12-03, 12:39   #41
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Murgesha flm shume per urimin tend.Po si jo do tju thrrase te gjitheve ata qe jane te interesuar ska problem deri atehere lazdrani
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-12-03, 12:44   #42
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

jehona me ke sjelle lotet more "dreq"

per unaza pake vone se i kemi ndrruare kahere e sa per qejz hahahahhaah kuku be cka ishe ti nuk e di vetem do ta pyese...

Me gjithate ju falenderoje per urimin tend edhe ti paq fat ne jete....

lazdrani :P
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-12-03, 12:46   #43
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

I nderuari python ju falenderoje per urime zemersisht,ndersa sa i perkete gjelozise jo bre amigo se secili nga ne e ka dikun fatin edhe ti me siguri shume shpejte nese ende jeni beqar heheheh :P lazdrani me nderime
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-12-03, 12:47   #44
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

mija deine bruderherz ist schön verlobt!!!!lazdrani :P
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-12-03, 19:23   #45
mija
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Vendndodhja: Mitrovica
Postime: 287
mija e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mija Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek mija
Gabim

lazdran ani....qysh ski turp hahahahhaaha oki doki...foni qa ka qa ska se sjom kon ne rrjedha?:D


__________________
Me jetu derisa nuk vdes por me dit si me jetu!!!
mija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 00:07.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.