Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Gruaja dhe Familja
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijetPėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 07-05-05, 11:18   #31
Kloni
 
Anėtarėsuar: 28-10-04
Vendndodhja: Internet...
Postime: 300
Kloni e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kloni
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Valla bre Kloni, kėtu nuk jam me ty.
Gruan duhet me e rre nganjėherė, jo pėr tjetėr por thonė se kah tė rrok shpulla e burrit nuk tė kap flaka e Ferrit.
Si ja keni nisė ju burrat modern, krejt ne gratė kemi me u djegė nė ato flak, bile pa na shpėtuar as njė centimėr trup.
Jo nga dobesia burrerore Murgesha, por nga moderniteti, une nuk do te kisha takat as shpirt prej burri as mem stupcu as me stupcu femren, se nuk besoj ne jeten e pertejme...
Jeto vlla sa te jetohet ketu ne mujsh me shpetu...
__________________
Sexi portė e jetės dhe e parajsės!
Kloni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 07-05-05, 11:19   #32
Fleta
 
Anėtarėsuar: 11-04-05
Vendndodhja: Ne natyre
Postime: 1,014
Fleta e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Po me pelqejne komentimet e Murgeshes edhe te Turistit, ama Murgeshe e nderuar mos i permende shum shpullat amanit ta kam ne keto dy odat e famshme te imazheve........ :roll:
Ma zi qellojne do qe marrin mesim me te paren e marjme ......... :roll:
__________________
[url]http://www.dardania.de/v2/board/viewtopic.php?t=4780[/url]
E verteta ju bene te lire!
Fleta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-05-05, 11:19   #33
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kloni

Jo nga dobesia burrerore Murgesha, por nga moderniteti, une nuk do te kisha takat as shpirt prej burri as mem stupcu as me stupcu femren, se nuk besoj ne jeten e pertejme...
Jeto vlla sa te jetohet ketu ne mujsh me shpetu...

Po ēka thua ti nėse vėrtet ėshtė ashtu siē e kanė pėrshkruar tė gjallėt atė botėn e pėrjetshme??? :roll: :roll:
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-05-05, 11:22   #34
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kloni

Siqerisht edhe une te falenderoj, por jo me stupc ishalla, se stupcit nuk i besoj ani se do ta plotesonte ate pershkrimin tend hhahahahahahahha...

Argumentet i mbulon te gjithaemertimi dhe evendi i temes besoj...

Atehere pa frike une leshoj imagjinaten pershkruese per imazhe sa me interesante...

Koalofshi interesant a!

Valla bre Kloni, kėtu nuk jam me ty.
Gruan duhet me e rre nganjėherė, jo pėr tjetėr por thonė se kah tė rrok shpulla e burrit nuk tė kap flaka e Ferrit.
Si ja keni nisė ju burrat modern, krejt ne gratė kemi me u djegė nė ato flak, bile pa na shpėtuar as njė centimėr trup.
:shock: :shock: :shock: :shock: Nese grat e takojne burrin e jetes se vet,si ja preferojne asi tipi shoqes se vet???
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-05-05, 11:25   #35
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fleta
Po me pelqejne komentimet e Murgeshes edhe te Turistit, ama Murgeshe e nderuar mos i permende shum shpullat amanit ta kam ne keto dy odat e famshme te imazheve........ :roll:
Ma zi qellojne do qe marrin mesim me te paren e marjme ......... :roll:
Flm -fletushe- .
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-05-05, 11:26   #36
Kloni
 
Anėtarėsuar: 28-10-04
Vendndodhja: Internet...
Postime: 300
Kloni e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kloni
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kloni

Jo nga dobesia burrerore Murgesha, por nga moderniteti, une nuk do te kisha takat as shpirt prej burri as mem stupcu as me stupcu femren, se nuk besoj ne jeten e pertejme...
Jeto vlla sa te jetohet ketu ne mujsh me shpetu...

Po ēka thua ti nėse vėrtet ėshtė ashtu siē e kanė pėrshkruar tė gjallėt atė botėn e pėrjetshme??? :roll: :roll:
Flase ne ate boten e pershkruar prej te gjallve dhe jo neke te jetuaren!

Vec nje verejtje kam per ty Murgesha, ndash pranoje ndash ma, laf po bajna:
Tema nuk eshte kah kerkon shembullin e gruas moderne, sic reflekton ti, por imazhin, sic kam reflektuar une...

Me fal per komplimentin, por me mire nje komliment se nje stupc a!
__________________
Sexi portė e jetės dhe e parajsės!
Kloni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-05-05, 11:29   #37
Fleta
 
Anėtarėsuar: 11-04-05
Vendndodhja: Ne natyre
Postime: 1,014
Fleta e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fleta
Po me pelqejne komentimet e Murgeshes edhe te Turistit, ama Murgeshe e nderuar mos i permende shum shpullat amanit ta kam ne keto dy odat e famshme te imazheve........ :roll:
Ma zi qellojne do qe marrin mesim me te paren e marjme ......... :roll:
Flm -fletushe- .
S'ka perse .......
__________________
[url]http://www.dardania.de/v2/board/viewtopic.php?t=4780[/url]
E verteta ju bene te lire!
Fleta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-05-05, 11:31   #38
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kloni

Flase ne ate boten e pershkruar prej te gjallve dhe jo neke te jetuaren!

Vec nje verejtje kam per ty Murgesha, ndash pranoje ndash ma, laf po bajna:
Tema nuk eshte kah kerkon shembullin e gruas moderne, sic reflekton ti, por imazhin, sic kam reflektuar une...

Me fal per komplimentin, por me mire nje komliment se nje stupc a!
E kam kuptuar ktė qė nė fillim Klon i nderuar, dhe vetėm deshta tja japė njė dozė tė lehtė humori.
Nėse vėrtet tė duken shkrime jashtė temės, po e thėrrasim Gentėn.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-05-05, 11:37   #39
Kloni
 
Anėtarėsuar: 28-10-04
Vendndodhja: Internet...
Postime: 300
Kloni e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kloni
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kloni

Flase ne ate boten e pershkruar prej te gjallve dhe jo neke te jetuaren!

Vec nje verejtje kam per ty Murgesha, ndash pranoje ndash ma, laf po bajna:
Tema nuk eshte kah kerkon shembullin e gruas moderne, sic reflekton ti, por imazhin, sic kam reflektuar une...

Me fal per komplimentin, por me mire nje komliment se nje stupc a!
E kam kuptuar ktė qė nė fillim Klon i nderuar, dhe vetėm deshta tja japė njė dozė tė lehtė humori.
Nėse vėrtet tė duken shkrime jashtė temės, po e thėrrasim Gentėn.
Mos!!! Se jam alergjike ne fshese dhe me prish humorin e krijuar me kaq shije, mund e sakrifice deri te pertejjetshme...
__________________
Sexi portė e jetės dhe e parajsės!
Kloni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-05-05, 09:04   #40
Dilingjia
 
Avatari i Dilingjia
 
Anėtarėsuar: 04-05-05
Vendndodhja: Baghdad
Postime: 3,224
Dilingjia e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Dilingjia Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Dilingjia Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Dilingjia Send a message via Skype™ to Dilingjia
Gabim

...gruas duhet me ja rreh edhe vendin ku rrin... :lol:
__________________
Prishtinali jom,qikat marak i kom
Dilingjia Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-05-05, 09:14   #41
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dilingjia
...gruas duhet me ja rreh edhe vendin ku rrin... :lol:

Edhe kjo ėshtė dėshirė e mashkujve modern. :P
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-05-05, 09:16   #42
Dilingjia
 
Avatari i Dilingjia
 
Anėtarėsuar: 04-05-05
Vendndodhja: Baghdad
Postime: 3,224
Dilingjia e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Dilingjia Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Dilingjia Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Dilingjia Send a message via Skype™ to Dilingjia
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dilingjia
...gruas duhet me ja rreh edhe vendin ku rrin... :lol:

Edhe kjo ėshtė dėshirė e mashkujve modern. :P
deshira dhe mundesija jane kontraste,se perndryshe pa femra kataklizma kish ndodhe
__________________
Prishtinali jom,qikat marak i kom
Dilingjia Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-05-05, 09:21   #43
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dilingjia
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dilingjia
...gruas duhet me ja rreh edhe vendin ku rrin... :lol:

Edhe kjo ėshtė dėshirė e mashkujve modern. :P
deshira dhe mundesija jane kontraste,se perndryshe pa femra kataklizma kish ndodhe
Kjo ėshtė e vėrtetė. Femra ėshtė shtylla mbajtėse e shtėpisė dhe shoqėrisė.
A sjemi tė zonja tė krijojmė gjithė ēka na duhet pėr tė paraqitur burrin tonė tė denjė pėr shoqėrinė qė ka???
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-05-05, 09:25   #44
Dilingjia
 
Avatari i Dilingjia
 
Anėtarėsuar: 04-05-05
Vendndodhja: Baghdad
Postime: 3,224
Dilingjia e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Dilingjia Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Dilingjia Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Dilingjia Send a message via Skype™ to Dilingjia
Gabim

burri te bene zoje,burri te bene toje,

gruaja qe t'ban sajgi,ajo te ban edhe shpi


thejshin ktyne here
__________________
Prishtinali jom,qikat marak i kom
Dilingjia Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-04-06, 22:55   #45
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kloni
Per ballansim te temesh per mashkuj qe mos tia bejme me hile femres edhe keshtu se ankohen per mosbarazi!


......nuk ka femra moderne , ka kohe dhe bote kuptime moderne , femra pershkruan kohe , dhe jete si gjini njerzore , vetem nese dine te jete vetevetja te kuptoj veteveten dhe pergjegjesit e saj si pjes e shoqeris njerzore , mund te thuhet qe jetoj ...edhe kohrat modrene .....Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Murgesha : 28-04-06 nė 23:03
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 21:30.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.