Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Prezantoni vetėn
Emri
Fjalėkalimi
Prezantoni vetėn Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 19-11-05, 10:02   #16
Arb
 
Avatari i Arb
 
Anėtarėsuar: 09-10-04
Vendndodhja: Little Dardania, NEW YORK
Postime: 11,439
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Reana
:lol: :lol: :lol:
ani mire po mendojke ...ska si Paris Hilton-i :lol:
Ani kjo DVD-ja e re...
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 20-11-05, 18:59   #17
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Me falni, por i keni shkel kufijte e rregulles temore...!
S'pari t'keni respekt per Hallushin e pastaj edhe Fortunen...!

Tema ka t'beje me Fortunen dhe prezantimin e saj e jo me Urata dhe Paris Hilton...!


Fortuna, ENIGME 2005...
qofsh i/e rrethuar ngrohte!
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-11-05, 04:14   #18
Fortuna
 
Anėtarėsuar: 26-04-05
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 148
Fortuna i vlerėsuar mirė
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Urata
Me falni, por i keni shkel kufijte e rregulles temore...!
S'pari t'keni respekt per Hallushin e pastaj edhe Fortunen...!

Tema ka t'beje me Fortunen dhe prezantimin e saj e jo me Urata dhe Paris Hilton...!


Fortuna, ENIGME 2005...
qofsh i/e rrethuar ngrohte!
Urata.
Jam prezentuar ketu, kam nje nik Fortuna, dhe nu e di se ku po e shef ti enigmen tek une.
Megjithate te falenderoj per pershendetjen e ngrohte.
Fortuna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-11-05, 23:21   #19
Dreni30
 
Avatari i Dreni30
 
Anėtarėsuar: 21-12-04
Postime: 30,904
Dreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

E nderuar Fortuna

Mirese keni ardh ne forumin Dardania.

Besoj qe keni me kalu mire ketu edhe pse nganjehre fortuna eshte e rrezikshme, por besimi i forte per nje dite te mire i harron te gjitha.
Te uroj shendet dhe biseda te kendshme.

Dreni.
Dreni30 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-12-05, 02:55   #20
rafet llapjani
 
Avatari i rafet llapjani
 
Anėtarėsuar: 02-06-05
Vendndodhja: ngat dhive valla se sbon pa to
Postime: 23,978
rafet llapjani e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek rafet llapjani
Gabim

Fortun pasha kuranin nuk kom qare pate pershendet se me kujtohet tyne her ne dimer kur ja rraske ferfellaz u bojke smeti deri ne gu por kur vike Fortuna leje qe i hiqke smetat po edhe kulmat dojke me naj hjek hahaahahahahahaha me fal e nderuar pak shaka.


Te deshiroj mir se ardhje ne mesin ton kalo ashtu siq ta don zemra.me rrespek dhe nder nga rafet llapjani.
rafet llapjani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-12-05, 03:18   #21
Fortuna
 
Anėtarėsuar: 26-04-05
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 148
Fortuna i vlerėsuar mirė
Gabim

Rafeti nuk jam ajo fortuna e dimrit qe kaq bukur e paske prezentuar.

Une jam Fortuna njeri.
Fortuna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-12-05, 03:20   #22
Arb
 
Avatari i Arb
 
Anėtarėsuar: 09-10-04
Vendndodhja: Little Dardania, NEW YORK
Postime: 11,439
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Urata
Me falni, por i keni shkel kufijte e rregulles temore...!
S'pari t'keni respekt per Hallushin e pastaj edhe Fortunen...!

Tema ka t'beje me Fortunen dhe prezantimin e saj e jo me Urata dhe Paris Hilton...!

Fortuna, ENIGME 2005...
qofsh i/e rrethuar ngrohte!
Urate he Urate...

Je bo e zoja oj cike... Edhe per kufijte e rregulles temore po ka kallxon. Qyre senet nryshe njeri si ban, vec qeshtu...

E kjo Hallushja kush ke?
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-12-05, 03:23   #23
Fortuna
 
Anėtarėsuar: 26-04-05
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 148
Fortuna i vlerėsuar mirė
Gabim

Arb nuk ka nevoje te aktualizojme edhe njeher se kush ke Fortuna.

Une jam Fortuna!
Sa per kete fortunen qe kane kerkuar ketu ta dijne se kush eshte as une nuk e njoh.
Fortuna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-12-05, 03:25   #24
Arb
 
Avatari i Arb
 
Anėtarėsuar: 09-10-04
Vendndodhja: Little Dardania, NEW YORK
Postime: 11,439
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fortuna
Arb nuk ka nevoje te aktualizojme edhe njeher se kush ke Fortuna.

Une jam Fortuna!
Sa per kete fortunen qe kane kerkuar ketu ta dijne se kush eshte as une nuk e njoh.
Jo more, nuk permenda ndonje Fortune apo shtrengate... E kisha fjalen per nje Urate...
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-12-05, 03:27   #25
Fortuna
 
Anėtarėsuar: 26-04-05
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 148
Fortuna i vlerėsuar mirė
Gabim

E po Urate dhe Fortune nuk shkojne bashke.
Fortuna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-12-05, 03:28   #26
Arb
 
Avatari i Arb
 
Anėtarėsuar: 09-10-04
Vendndodhja: Little Dardania, NEW YORK
Postime: 11,439
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fortuna
E po Urate dhe Fortune nuk shkojne bashke.
Nese nuk e ke verejt mire, nshoja edhe ni here postimit ma nalte. Kam theksuar shkrimin e Urates...
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-12-05, 03:28   #27
Arb
 
Avatari i Arb
 
Anėtarėsuar: 09-10-04
Vendndodhja: Little Dardania, NEW YORK
Postime: 11,439
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Gabim

E masi hyna ktyne fellutave, kush ke kjo Fortuna?


Arb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:09.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.