Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Gruaja dhe Familja
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijetPėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 08-12-04, 11:00   #16
Kercovari
 
Anėtarėsuar: 20-09-04
Vendndodhja: Zuerich/ch
Postime: 15,792
Kercovari e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kercovari
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga KriSTaL
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kercovari
Te gjitha keto qe ka shkruajte Honesti grate kan gjetur vetem nje konkluzion"Te gjith burrat jen derra".E ku kan mbetur ato edhe vete s`e dine!Haaaaahaaaaaaaaaaaa!.

ahhahahahah Hahahahha kercovari ketu , jam kunder teje, ka dhe thiiii burra mos harro
Burrat behen thi kur dalin jashte kotecit derrave.Haaaahhaaaaaa!
__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 08-12-04, 11:12   #17
Kaltrushi
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: germany
Postime: 2,285
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prishtinas28_ch
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dr1ta
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Menodej se kjo foto thot shum. hahahahahhahahahahhahahahahhahahaha

pershendetje prishtinas28_ch.

PS: Ate qka dini, nuk esht kurrgjo edhe sa duhet te dini. Esht nje pytje e pa pergjigjur.
__________________
Mikun e mire ne kohe te veshtir e ke pran, kurse miku i keq ne at kohe te len veht.
Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-12-04, 11:44   #18
KriSTaL
 
Anėtarėsuar: 30-11-04
Vendndodhja: Akoma Ne Planetin Toke !!
Postime: 257
KriSTaL e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kercovari
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga KriSTaL
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kercovari
Te gjitha keto qe ka shkruajte Honesti grate kan gjetur vetem nje konkluzion"Te gjith burrat jen derra".E ku kan mbetur ato edhe vete s`e dine!Haaaaahaaaaaaaaaaaa!.

ahhahahahah Hahahahha kercovari ketu , jam kunder teje, ka dhe thiiii burra mos harro
Burrat behen thi kur dalin jashte kotecit derrave.Haaaahhaaaaaa!
__________________
Sa Mė Shumė, Qe Rrij Me Njerez , Aq Mė Shumė Me Pelqejn \" KAFSHĖT\"
KriSTaL Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-05, 00:51   #19
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

1: Ne mundemi te shminkohemi dhe ti kemi floket e gjata dhe askush nuk mendon ce jemi transvesit
2:Duhet te blejm bikini per gjdo vit.
3:Mundemi te jemi premenstruell kur te dojm ne :lol:
4:Nuk e zhytim toaletin kurr dalim per nevoj te vogel :lol:
5:Perdorim nje ore ne banjo askush nuk quditet me neve.
6:Mundemi ti kemi 50 pal kepuca nuk befasohet askush
7:Orgazmat tona zgjasin me shuem edhe mundemi te kemi plot me radh.
8:Askush nuk kerkon te dijm cka dmth offside (rreguallt ne futball)
9:Nuk ne thrasin te marrim pjes ne ushtri
10.Mundemi te qajm prej nje filmi te dhimbshem dhe nuk na vjen mare
11:Mundemi ti frigojm shefat tone duke i treguar per problemet tona enigmatike ginekologjike :lol: :lol: (ste nguc mo) :lol:
12:Ndonjher cokollada te gjitha probleme na hjek
13.Mundem me parashiku cfar tip jeni duke i shiku kpucat e personit
14:Nese arijm orgasem shpejt ..nuk kemi nevoj te themi ^me fal^
15:Asnjher nuk mbetemi te vetmuara edhe pse jemi nder 1.60 cm te gjata :lol:
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-05-08, 07:08   #20
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cfare dijme dhe cfare duhet te dijme per femrat...

nese mendon s eke njohur nje femer(ke deshtu ne veten) femna eshte engjull,po edhe djall behet po i humbi shpirti nje dite,,,pra e para dhe me e rendesishmja *MOS LUJE ME NDJENJAT E NJE FEMRE* qka ti s'do me ta ba dikushe mos ja ban askujte.....kurre sduhet mendu ah kjo me don(mundem me sill ne gisht) a kjo nuk di gje( di po e ban kishe sdin) prah kujdes nese si mashkulle ke bindje ah e msova boten e femres.....
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-05-08, 16:06   #21
Lola
 
Anėtarėsuar: 05-04-04
Postime: 192
Lola
Gabim Titulli: Cfare dijme dhe cfare duhet te dijme per femrat...

jo kurrė nuk dini mjaftė pėr femnėn
__________________
Jetojeni Jeten.......
Lola Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-05-08, 18:34   #22
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cfare dijme dhe cfare duhet te dijme per femrat...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dr1ta
1: Ne mundemi te shminkohemi dhe ti kemi floket e gjata dhe askush nuk mendon ce jemi transvesit
2:Duhet te blejm bikini per gjdo vit.
3:Mundemi te jemi premenstruell kur te dojm ne :lol:
4:Nuk e zhytim toaletin kurr dalim per nevoj te vogel :lol:
5:Perdorim nje ore ne banjo askush nuk quditet me neve.
6:Mundemi ti kemi 50 pal kepuca nuk befasohet askush
7:Orgazmat tona zgjasin me shuem edhe mundemi te kemi plot me radh.
8:Askush nuk kerkon te dijm cka dmth offside (rreguallt ne futball)
9:Nuk ne thrasin te marrim pjes ne ushtri
10.Mundemi te qajm prej nje filmi te dhimbshem dhe nuk na vjen mare
11:Mundemi ti frigojm shefat tone duke i treguar per problemet tona enigmatike ginekologjike :lol: :lol: (ste nguc mo) :lol:
12:Ndonjher cokollada te gjitha probleme na hjek
13.Mundem me parashiku cfar tip jeni duke i shiku kpucat e personit
14:Nese arijm orgasem shpejt ..nuk kemi nevoj te themi ^me fal^
15:Asnjher nuk mbetemi te vetmuara edhe pse jemi nder 1.60 cm te gjata :lol:

t forta t forta
hahahahahahahahahahahhahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-05-08, 18:35   #23
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cfare dijme dhe cfare duhet te dijme per femrat...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dr1ta


paj kurr e perjete s kan me mujt me na ra n fije hahahahahhahahahahahahahaahahahahahahahhahaahhahah aha

kajhere as na veti jo tybe ti kqyr sa sustat e hamamit aty diqa tu kesh
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-01-09, 20:19   #24
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cfare dijme dhe cfare duhet te dijme per femrat...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dr1ta
1: Ne mundemi te shminkohemi dhe ti kemi floket e gjata dhe askush nuk mendon ce jemi transvesit
2:Duhet te blejm bikini per gjdo vit.
3:Mundemi te jemi premenstruell kur te dojm ne :lol:
4:Nuk e zhytim toaletin kurr dalim per nevoj te vogel :lol:
5:Perdorim nje ore ne banjo askush nuk quditet me neve.
6:Mundemi ti kemi 50 pal kepuca nuk befasohet askush
7:Orgazmat tona zgjasin me shuem edhe mundemi te kemi plot me radh.
8:Askush nuk kerkon te dijm cka dmth offside (rreguallt ne futball)
9:Nuk ne thrasin te marrim pjes ne ushtri
10.Mundemi te qajm prej nje filmi te dhimbshem dhe nuk na vjen mare
11:Mundemi ti frigojm shefat tone duke i treguar per problemet tona enigmatike ginekologjike :lol: :lol: (ste nguc mo) :lol:
12:Ndonjher cokollada te gjitha probleme na hjek
13.Mundem me parashiku cfar tip jeni duke i shiku kpucat e personit
14:Nese arijm orgasem shpejt ..nuk kemi nevoj te themi ^me fal^
15:Asnjher nuk mbetemi te vetmuara edhe pse jemi nder 1.60 cm te gjata :lol:


ngerrk aga syl,,,,
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-05-12, 22:08   #25
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cfare dijme dhe cfare duhet te dijme per femrat...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine Shiko postimin
nese mendon s eke njohur nje femer(ke deshtu ne veten) femna eshte engjull,po edhe djall behet po i humbi shpirti nje dite,,,pra e para dhe me e rendesishmja *MOS LUJE ME NDJENJAT E NJE FEMRE* qka ti s'do me ta ba dikushe mos ja ban askujte.....kurre sduhet mendu ah kjo me don(mundem me sill ne gisht) a kjo nuk di gje( di po e ban kishe sdin) prah kujdes nese si mashkulle ke bindje ah e msova boten e femres.....
e vakth he vakth,,,,kercenimet munden mu ba realitet,,,,

qaj postimi i drites ende rreflektone ksajde
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-05-12, 22:10   #26
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Talking Titulli: Cfare dijme dhe cfare duhet te dijme per femrat...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dr1ta Shiko postimin
ma mire me pas vec ni pulle si mashkllat,se kto tonat marrin spoj me ba mi kombinu ka dy perniheri
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-05-12, 22:11   #27
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cfare dijme dhe cfare duhet te dijme per femrat...

Qe ingjja jau kallxon


Rregulli numer nji;

Femna ka te drejte gjithmone.

Rregudhi numer dy;

Edhe nese rastesisht femra gabon, mos e harro kurqysh rregullin numer nji

Rregudhi numer tre;

Mos i thuej kurr femnes JOE

Rregudhi numer kater;

Kur t qartet grueja n krie, ik lshoja udhen haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Qito qe, msoni permensh, oo kuuuuurre probleme ose keqkuptime me granim nuk keni me pasen
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-05-12, 22:30   #28
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Cfare dijme dhe cfare duhet te dijme per femrat...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
Qe ingjja jau kallxon


Rregulli numer nji;

Femna ka te drejte gjithmone.

Rregudhi numer dy;

Edhe nese rastesisht femra gabon, mos e harro kurqysh rregullin numer nji

Rregudhi numer tre;

Mos i thuej kurr femnes JOE

Rregudhi numer kater;

Kur t qartet grueja n krie, ik lshoja udhen haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Qito qe, msoni permensh, oo kuuuuurre probleme ose keqkuptime me granim nuk keni me pasen
dmth rrugen qel e keni hahahhahaha edhe ate autostrad....
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-05-12, 22:42   #29
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cfare dijme dhe cfare duhet te dijme per femrat...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga tipi engjellor Shiko postimin
dmth rrugen qel e keni hahahhahaha edhe ate autostrad....


Gruaja:Ē farė janė 10 vjet me mua?
Burri: 1 sekondė.
- Gruaja: Ēfarė janė 1000 € pėr mua?
- Burri: 1 monedhė
- Gruaja: Mė jep njė monedhe!
- Burri: Prit njė sekondė!
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-05-12, 15:57   #30
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cfare dijme dhe cfare duhet te dijme per femrat...

Grate jane nena dhe baballare shume here, punojne brenda dhe jashte shtepise jo me me pak lodhje se burrat, edhe pse forca fizike e tyre eshte me e ulet. Ato sakrifikohen, perfshihen , vuajne, bien dhe ringrihen, rilindin perseri pas ēdo zhgenjimi, me nje aftesi qe vetem ato e dine. Ndalojne per te menduar mbi problemet, por ne te njejten kohe ato gjithashtu mendojne dhe zgjidhjen. Udhetimi i tyre eshte i gjate, ndoshta me shume se ju mund ta imagjinoni, por kurre nuk heqin dore para se te arrijne qellimin dhe kur e arrijne shohin prapa, vetem nje here; verejne me krenari, te gjitha perpjekjet e bera dhe te perballuara me durim dhe thone me vete, ia vlente me te vertete .
Femrat jane keshtu, nje force e natyres, jo te vetedijshem per forcen e saj.


__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:01.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.