Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Sporti
Emri
Fjalėkalimi
Sporti Futbolli, Formula1, Basketboll, Tenis ....Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 10-01-13, 21:47   #1
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Lightbulb Galatasaray

Tifozėt turq kundėr Yolanthe


Mediat turke e japin thuajse tė sigurt kalimin e Sneijder te Galatasaray. Por, jo tė gjithė tifozėt janė tė kėnaqur pėr afrimin e mesfushorit holandez.


Nė veēanti, njė pjesė e mirė e tyre rikujtojnė njė film tė “Turkse Chick”, me metrazh tė shkurtėr tė 2006-s, nė tė cilin Yolanthe Cabau, gruaja e holandezit, ka interpretuar njė pjesė tepėr “tė nxehtė”.

Nė kėtė video shihet zonja Sneijder duke joshur njė djalė. Ėshtė nė njė shtet me shumicė tė fesė muslimane, gjė qė mund tė jetė njė “pengesė” pėr tė.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:15.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.