Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Sporti
Emri
Fjalėkalimi
Sporti Futbolli, Formula1, Basketboll, Tenis ....Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 07-06-13, 21:13   #1
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Shqiperia ne boteror 2014 !

qka po ja u mer mendja a do te mundet te kualifikohet, sonte ja filloje mbare kunder norvegjise ishalla s'iu rritet mendja


__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 07-06-13, 22:47   #2
King Street
Jeta Eshte TEATER
 
Avatari i King Street
 
Anėtarėsuar: 17-05-12
Vendndodhja: Dardani e Lashtė
Postime: 262
King Street i pazėvėndėsueshėmKing Street i pazėvėndėsueshėmKing Street i pazėvėndėsueshėmKing Street i pazėvėndėsueshėmKing Street i pazėvėndėsueshėmKing Street i pazėvėndėsueshėmKing Street i pazėvėndėsueshėmKing Street i pazėvėndėsueshėmKing Street i pazėvėndėsueshėmKing Street i pazėvėndėsueshėmKing Street i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Shqiperia ne boteror 2014 !

Kamė pritė qė po fiton Shqiperija sonte , por edhe njė here tregoj se mungesa e Canes ka ndikim tė madhė nė lojen e Shqiperisė.
Shqiperia nė Brazil?, ėnderr e bukur ėshtė kjo por veshtirė e kapshme .. shpresojm.
__________________
Fitova Pavarsin emrin e ka Kosova ,Faleminderitnga Zemra Ibrahim Rugova
King Street Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-10-13, 17:03   #3
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Shqiperia ne boteror 2014 !

Zvicra ua “mbyll” gojėn futbollistėve shqiptarė09.10.2013

Stafi i kombėtares sė Zvicrės u ka kėrkuar gjashtė futbollistėve tė vet shqiptarė tė mos japin asnjė deklaratė deri pas ndeshjes me Shqipėrinė.

Gjashtė futbollistėt shqiptarė qė janė grumbulluar me kombėtaren e Zvicrės nga Ottmar Hitzfeld, janė nė heshtje me mediat, qoftė ato shqiptare apo zvicerane.

Ka shumė keq-kuptime dhe keq-interpretime nė kėtė periudhė, andaj pėr t’i ikur kėsaj atmosfere aspak tė volitshme pėr tė gjitha palėt, ėshtė vendosur ky rregull, na ėshtė thėnė nė bisedėn telefonike me njėrin nga lojtarėt e kombėtares helvete, i cili ka kėrkuar qė emri mos t’i pėrmendet.

Presioni ėshtė i madh veēmas mbi gjashtė futbollistėt shqiptar qė mbrojnė ngjyrat e kombėtares zvicerane, nga tė cilėt sė fundi edhe tifozėt Kuq e Zi kanė kėrkuar tė mos luajnė nė duelin e sė premtes mbrėma.

Selektori i Zvicrės, pėr ndeshjen e premtes me kuqezinjtė nė Tiranė dhe atė tė 15 tetorit ndaj Sllovenisė, ka ftuar Valon Behramin, Blerim Xhemailin, Xherdan Shaqirin, Granit Xhakėn, Admir Mehmedi dhe Pajtim Kasamin.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-10-13, 09:43   #4
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Shqiperia ne boteror 2014 !

Sonte: Swiss vs Albania


__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 10:23.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.