Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Rreth projektit Dardania.de
Emri
Fjalėkalimi
Rreth projektit Dardania.de Pyetjet, kėshilllat dhe sugjerimet e diskutuesve, dedikuar stafit drejtues.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 20-12-11, 13:03   #16
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Titulli: Re: A ėsht Dardania De Njiė Nder Faqet Ma Te Fuqishme Shqiptare

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uck_aksh Shiko postimin
Jana FD u ba nje forum ku po lejohet fyrje nderShqiptare shkaku i relegjioneve te ndryshme duhet te ndalohet kjo dukuri ne FD jem Shqiptar nuk na intereson as krishti as muhamedi ata jan te huaj e ne jem Shqiptar
Pershendetje uck_aksh.

Nuk di a lexon ti ndojherė shtypin apo a shikon tv-tė publike shqiptare qė tė akuzosh kėtė forum se po u lejojkan fyrjet ndėrshqiptare?
Dardania momentale ėshtė pasqyra e realitetit shqiptar.
Jo vetėm nė FD po thuaja nė tė gjitha faqet shqiptare reflektohet e njėjta gjė.
Ėshtė e vėrtetė se jemi shqiptar, nėse ty personalisht nuk tė intereson Krishti e Muhammedi, miliona tė tjerėve ju intereson. Sot po shahet e po pėrqahet e tėrė bota pėr kėta dy, janė vėnė nė veprim fuqi qė tė ndalohet kjo dukuri e nuk po ja arrijnė, e ti kėrkoke qė njė grup vullnetarėsh tė stafit tė Dardanisė ta ndalojnė njė gjė tė tillė??
Nė fillim kėtij forumi i pėrkisnin thuaja 100% temat argėtuese dhe kėnaqeshe ti dhe unė e shumė tė tjerė duke tregu muhalife kafesh. Nuk kishte sharje as fyerje, ishim anėtarė shumė tė familjarizuar mes veti, shkrimet politiko-fetare ishin tė pakta.
Me kohėn erdhėn nė kėtė forum edhe anėtarė qė nuk ishin regjistru vetėm pėr tė bėrė shakara tė pa krip te kafja por qė ju interesonin edhe qėshtjet madhore shqiptare, si politika ashtu edhe feja, e kur njeriu bisedon pėr fe a pėr politikė qe besa edhe me qenė tuj hėngėr mish e mjaltė kris grindja e pėrqarja, shum nga anėtarėt e moqėm tė tillėt filluan ti shofin si tė tepėrt pėr kėtė forum, sepse jo rrallė edhe na i bajatonin bisedat pa kurrfarė dmth-nje qė zhvillonim mese veti. Edhe ne anėtarėt e kėtij forumi jemi shqiptar, e shqiptari me e pa dike mė tė zotin se vetja mos mujt mi ba gja tjetėr, pa e sha e bėrė helaq nuk e lėshon.

Tė dėshiroj ēdo tė mirė!
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 20-12-11, 13:45   #17
e-uritura
 
Avatari i e-uritura
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Postime: 1,893
e-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Titulli: Re: A ėsht Dardania De Njiė Nder Faqet Ma Te Fuqishme Shqiptare

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha Shiko postimin
Pershendetje uck_aksh.

Nuk di a lexon ti ndojherė shtypin apo a shikon tv-tė publike shqiptare qė tė akuzosh kėtė forum se po u lejojkan fyrjet ndėrshqiptare?
Dardania momentale ėshtė pasqyra e realitetit shqiptar.
Jo vetėm nė FD po thuaja nė tė gjitha faqet shqiptare reflektohet e njėjta gjė.
Ėshtė e vėrtetė se jemi shqiptar, nėse ty personalisht nuk tė intereson Krishti e Muhammedi, miliona tė tjerėve ju intereson. Sot po shahet e po pėrqahet e tėrė bota pėr kėta dy, janė vėnė nė veprim fuqi qė tė ndalohet kjo dukuri e nuk po ja arrijnė, e ti kėrkoke qė njė grup vullnetarėsh tė stafit tė Dardanisė ta ndalojnė njė gjė tė tillė??
Nė fillim kėtij forumi i pėrkisnin thuaja 100% temat argėtuese dhe kėnaqeshe ti dhe unė e shumė tė tjerė duke tregu muhalife kafesh. Nuk kishte sharje as fyerje, ishim anėtarė shumė tė familjarizuar mes veti, shkrimet politiko-fetare ishin tė pakta.
Me kohėn erdhėn nė kėtė forum edhe anėtarė qė nuk ishin regjistru vetėm pėr tė bėrė shakara tė pa krip te kafja por qė ju interesonin edhe qėshtjet madhore shqiptare, si politika ashtu edhe feja, e kur njeriu bisedon pėr fe a pėr politikė qe besa edhe me qenė tuj hėngėr mish e mjaltė kris grindja e pėrqarja, shum nga anėtarėt e moqėm tė tillėt filluan ti shofin si tė tepėrt pėr kėtė forum, sepse jo rrallė edhe na i bajatonin bisedat pa kurrfarė dmth-nje qė zhvillonim mese veti. Edhe ne anėtarėt e kėtij forumi jemi shqiptar, e shqiptari me e pa dike mė tė zotin se vetja mos mujt mi ba gja tjetėr, pa e sha e bėrė helaq nuk e lėshon.

Tė dėshiroj ēdo tė mirė!
E nderuar,

Unė po duartrokasė, me shpresė se tė kuptojnė tė gjithė, pėr kėtė shkrim aq kuptimplotė!
__________________

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga e-uritura : 20-12-11 nė 13:45
e-uritura Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-12-11, 14:41   #18
Kercovari
 
Anėtarėsuar: 20-09-04
Vendndodhja: Zuerich/ch
Postime: 15,792
Kercovari e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kercovari
Gabim Re: A ėsht Dardania De Njiė Nder Faqet Ma Te Fuqishme Shqiptare

Duartrokas edhe une per amullin qe ka krijua ky staf i cili nuk duron te thuhet e verteta,dhe fshihen shkrime sipas arshinit te tyre e jo sipas te drejtes se shprehjes se lire...Bravo!
__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-12-11, 17:30   #19
e-uritura
 
Avatari i e-uritura
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Postime: 1,893
e-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: A ėsht Dardania De Njiė Nder Faqet Ma Te Fuqishme Shqiptare

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kercovari Shiko postimin
Duartrokas edhe une per amullin qe ka krijua ky staf i cili nuk duron te thuhet e verteta,dhe fshihen shkrime sipas arshinit te tyre e jo sipas te drejtes se shprehjes se lire...Bravo!

Tė lutem Kėrēovari, mos u anko mė, kjo gjė po ia prish ėndrrat Lojtarit..
Ėndrrat i dua shumė!
__________________
e-uritura Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-12-11, 18:31   #20
iLOVEyou!!!
Banned
 
Anėtarėsuar: 23-08-10
Vendndodhja: n'Pushime
Postime: 382
iLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėmiLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėmiLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėmiLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėmiLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėmiLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėmiLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėmiLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėmiLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėmiLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėmiLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ėsht Dardania De Njiė Nder Faqet Ma Te Fuqishme Shqiptare

Dardania de per mendimin tim eshte eb faqja ma e mira sepse katu te gjith antaret jan me fakultet,asnja nuk oshte me shkoll te mesme,shumica jan me master e kan pare si gjaja.
Pra i ja kemi humb vleren duke u tregu seicili ma i menqem se tjetri,mirepo prap se prap mendoj qe asnjiher nuk mundemi me i humb at vleren qe e ka sepse ketu ka njerez shume te mire qe me te vertet ja vlen te hysh e te diskutosh me ta.
Une jam largu nga forumi por disa njerez qe jan ketu me kan kthy e jo qe me kan then kthehu por me ka mungu komunikimi me ta.
iLOVEyou!!! Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-12-11, 02:09   #21
uck_aksh
Lavdi Dėshmorve
 
Avatari i uck_aksh
 
Anėtarėsuar: 02-10-04
Vendndodhja: Vevey-Suisse
Postime: 5,194
uck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Titulli: Re: Titulli: Re: A ėsht Dardania De Njiė Nder Faqet Ma Te Fuqishme Shqip

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha Shiko postimin
Pershendetje uck_aksh.

Nuk di a lexon ti ndojherė shtypin apo a shikon tv-tė publike shqiptare qė tė akuzosh kėtė forum se po u lejojkan fyrjet ndėrshqiptare?
Dardania momentale ėshtė pasqyra e realitetit shqiptar.
Jo vetėm nė FD po thuaja nė tė gjitha faqet shqiptare reflektohet e njėjta gjė.
Ėshtė e vėrtetė se jemi shqiptar, nėse ty personalisht nuk tė intereson Krishti e Muhammedi, miliona tė tjerėve ju intereson. Sot po shahet e po pėrqahet e tėrė bota pėr kėta dy, janė vėnė nė veprim fuqi qė tė ndalohet kjo dukuri e nuk po ja arrijnė, e ti kėrkoke qė njė grup vullnetarėsh tė stafit tė Dardanisė ta ndalojnė njė gjė tė tillė??
Nė fillim kėtij forumi i pėrkisnin thuaja 100% temat argėtuese dhe kėnaqeshe ti dhe unė e shumė tė tjerė duke tregu muhalife kafesh. Nuk kishte sharje as fyerje, ishim anėtarė shumė tė familjarizuar mes veti, shkrimet politiko-fetare ishin tė pakta.
Me kohėn erdhėn nė kėtė forum edhe anėtarė qė nuk ishin regjistru vetėm pėr tė bėrė shakara tė pa krip te kafja por qė ju interesonin edhe qėshtjet madhore shqiptare, si politika ashtu edhe feja, e kur njeriu bisedon pėr fe a pėr politikė qe besa edhe me qenė tuj hėngėr mish e mjaltė kris grindja e pėrqarja, shum nga anėtarėt e moqėm tė tillėt filluan ti shofin si tė tepėrt pėr kėtė forum, sepse jo rrallė edhe na i bajatonin bisedat pa kurrfarė dmth-nje qė zhvillonim mese veti. Edhe ne anėtarėt e kėtij forumi jemi shqiptar, e shqiptari me e pa dike mė tė zotin se vetja mos mujt mi ba gja tjetėr, pa e sha e bėrė helaq nuk e lėshon.

Tė dėshiroj ēdo tė mirė!
Shpresoj te jet keshtu, esht forum ku me se shumti kam kaluar kohen e lir qe nga viti 2004, sipas mendimit tim ka humbur hareja ketu shkakun po e dim te gjith
__________________
Ne shqiptaret e kemi tradit
Qe t'a duam njeriun me zemer e me shpirt
Jemi xheloze por kemi te drejt
Se dashuria e shqiptarve eshte shume shtrenjt

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga uck_aksh : 21-12-11 nė 02:10
uck_aksh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-12-11, 06:49   #22
Kercovari
 
Anėtarėsuar: 20-09-04
Vendndodhja: Zuerich/ch
Postime: 15,792
Kercovari e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kercovari
Gabim Re: Titulli: Re: A ėsht Dardania De Njiė Nder Faqet Ma Te Fuqishme Shqiptare

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e-uritura Shiko postimin
Tė lutem Kėrēovari, mos u anko mė, kjo gjė po ia prish ėndrrat Lojtarit..
Ėndrrat i dua shumė!
Te pergezoj qe te eshte plotsu kjo enderr te jetojsh ne mesin e njerzve te famshem edhe pse se kam iden se per cfare lojtari behet fjale.
Njeriu jeton qe ne diten e lindjes te mbaroj historine e jetes qe ne kapitullin pare"Vdekja".Andaj gjitha te mirat deri ne perfundim te historise tende dhe inshalla mbaron pa turp dhe tradhti kjo miqsi ne mes jush..
__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-12-11, 12:07   #23
taraku-1
Banned
 
Anėtarėsuar: 20-06-11
Postime: 1,208
taraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Titulli: Re: A ėsht Dardania De Njiė Nder Faqet Ma Te Fuqishme Shqiptare

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kercovari Shiko postimin
Te pergezoj qe te eshte plotsu kjo enderr te jetojsh ne mesin e njerzve te famshem edhe pse se kam iden se per cfare lojtari behet fjale.
Njeriu jeton qe ne diten e lindjes te mbaroj historine e jetes qe ne kapitullin pare"Vdekja".Andaj gjitha te mirat deri ne perfundim te historise tende dhe inshalla mbaron pa turp dhe tradhti kjo miqsi ne mes jush..
jo bo sa ti pin nja dy kaffe me kaqika, kryhet muhabeti e miqsia a jem shqiptar a jo, hahahaha


ps. Oj atki, moni bre me ban 1 vjet mue, ka nje jave,dy, me te hallall edhe nje muaj bon, moni me ka 6 muj ban e 1 vite..., haha mos em veqoni keshtu... se te shamen e kom te leme... smuj em edukon per motmot ketu..., sa nisa me harru me rrallue ju po ngucni hahahahaha
Ju pershendes...

Shkurtoja banin tarzanit per 1 muj jo deri ne qershor 2012

Bone per 20 janar 2012, kur fillon edhe bisedfa per liberalizim te vizave... ka vlla qysh ma kini inati si evropa Kosoves...

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga taraku-1 : 21-12-11 nė 12:10
taraku-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-12-11, 18:12   #24
Skyfter
 
Avatari i Skyfter
 
Anėtarėsuar: 07-03-08
Postime: 3,241
Skyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ėsht Dardania De Njiė Nder Faqet Ma Te Fuqishme Shqiptare

PADYSHIM.


Great job!


Skyfter Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 21:30.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.