Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Lojra zbavitėse
Emri
Fjalėkalimi
Lojra zbavitėse Lojra elektronike, Lojra tė ndryshme pa kufi.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 06-06-12, 14:59   #1
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,490
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Superheroi i ri quhet SHQIPONJA, 'ua kalon Batmenit e SpidermanitPrishtinė, 6 qershor – Artisti librave stripe Gana Sunduri kohėt e fundit nė Qendrėn e Informacionit dhe Kulturės tė Bashkimit Evropian (EUICC) nė Prishtinė, prezantoi krijimin e tij tė ri - heroin e librave tė stripit me origjinė nga Shqipėria.

Superheroi i ri shqiptar quhet Shqiponja ndėrsa misioni i tij ėshtė tė mbroj popullin e vetė nga e keqja nė ēdo formė.

Siē raporton portali kroat, Index, Sunduri frymėzimin e ka kėrkuar nė stripat amerikan. Bėhet fjalė pėr superheroin e parė shqiptar, por duke gjykuar nga popullariteti i tij i tanishėm, sigurisht se nuk do tė jetė edhe i fundit.http://koha.net/?page=1,6,102293


__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga murrizi : 06-06-12 nė 15:03
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 06-06-12, 16:51   #2
Makresh
 
Avatari i Makresh
 
Anėtarėsuar: 12-01-09
Vendndodhja: ..
Postime: 5,781
Makresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Superheroi i ri quhet SHQIPONJA, 'ua kalon Batmenit e Spidermanit

ShqipOnja qenka mashkull ?


PS: Kena me gazue !
__________________
La ilahe il-lall-llah - Nuk ka Zot tjetėr pėrveē Allahut !
Makresh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-06-12, 01:06   #3
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Superheroi i ri quhet SHQIPONJA, 'ua kalon Batmenit e Spidermanit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga murrizi Shiko postimin


Prishtinė, 6 qershor – Artisti librave stripe Gana Sunduri kohėt e fundit nė Qendrėn e Informacionit dhe Kulturės tė Bashkimit Evropian (EUICC) nė Prishtinė, prezantoi krijimin e tij tė ri - heroin e librave tė stripit me origjinė nga Shqipėria.

Superheroi i ri shqiptar quhet Shqiponja ndėrsa misioni i tij ėshtė tė mbroj popullin e vetė nga e keqja nė ēdo formė.

Siē raporton portali kroat, Index, Sunduri frymėzimin e ka kėrkuar nė stripat amerikan. Bėhet fjalė pėr superheroin e parė shqiptar, por duke gjykuar nga popullariteti i tij i tanishėm, sigurisht se nuk do tė jetė edhe i fundit.http://koha.net/?page=1,6,102293

o Murriz Efenidi kti makreshit vizatoja naj sulltan hamit ose naj vezir po du me than certani fillma per preshevarin per me qen ky i knaqur

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Guri i madh : 10-06-12 nė 01:08
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-06-12, 13:10   #4
Makresh
 
Avatari i Makresh
 
Anėtarėsuar: 12-01-09
Vendndodhja: ..
Postime: 5,781
Makresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Superheroi i ri quhet SHQIPONJA, 'ua kalon Batmenit e Spidermanit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Guri i madh Shiko postimin
o Murriz Efenidi kti makreshit vizatoja naj sulltan hamit ose naj vezir po du me than certani fillma per preshevarin per me qen ky i knaqur

Makreshi so guralec, mu "knaqėn" me crtani filma.


__________________
La ilahe il-lall-llah - Nuk ka Zot tjetėr pėrveē Allahut !
Makresh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:28.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.