Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Lojra zbavitėse
Emri
Fjalėkalimi
Lojra zbavitėse Lojra elektronike, Lojra tė ndryshme pa kufi.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 20-07-12, 20:07   #1
Agroilir
 
Anėtarėsuar: 20-07-12
Postime: 1
Agroilir i vlerėsuar jo keq
Gabim FYROM okupon Trojet Shqiptare

Jo ne Realitet, po ne ni Loj online, e cilla gezon shume popollaritet nder fqijnt tane por dita dites po ritet edhe interesimi i Shqiptarve per ket loj shume interesante. Interesimi per Lojen online eRepublik. Por cka eshte eRepublik, qvar loje esht ajo?

Ja nje shpjegim i shkurter:
Nuk ėshtė vetėm lojė, ėshtė mė shumė sė aq, ėshtė njė botė e re, njė botė luftėrash, njė botė ku Shqipėrinė duhet ta bejmė mė tė fortė se kurr. Ėshtė eRepublik, njė platformė online qė ofron njė lojė strategjike globale, ku njerezit janė real. Ėshtė njė jetė e dytė, mund tė ushqeheni, tė krijoheni bizneset tuaja, tė merni pjesė nė jetėn politike, tė beheni gazetar, dhe me e rendesishmja tė mbroni dhe luftoni pėr atdheun. Erepublik ekziston ka 4 vite, por Shqipėria nė lojė ėshtė futur ka disa muaj, detyrė e secilit nga ne ėshtė tė krijojmė nė ekonomi tė fuqishme, stabile dhe tė qendrueshme, tė stabilizoj forcat politike, tė meret me ushtaret e rinjė tė kombit tonė. Kosova ndodhet nėn pushtimin serb, Trojet tjera shqiptare po ashtu janė tė pushtuara, eja dhe ti, pėr tė berė njė Shqipėri tė fuqishme nė eRepublik. Eja nė ketė lojė pėr tu argetuar, pėr tė krijuar dhe njohur miq tė rinjė, dhe me e rendesishmja pėr tė luftuar pėr eShqipėrinė,dhe posa tė vish mos haro tė ftosh njė mik tėndin.

Shtyp ketu per tu rregjistruar:

Shqipėria po ju pret.

PS:
Regjistrimi eshte shume i thjesht dhe mabsi qe te regjistroheni ju preferoj te vizitoni ket Link per ti mesuar hapat e pare ne eRepublik dhe per ta kuptuar lojen, sepse hapat e pare jan shume te rendesishem dhe e bejn dallim per ecjen e juaj te matutjeshme.


Agroilir Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:02.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.