Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Lojra zbavitėse
Emri
Fjalėkalimi
Lojra zbavitėse Lojra elektronike, Lojra tė ndryshme pa kufi.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 30-09-12, 23:49   #391
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Gjė e gjėza.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga elvio Shiko postimin
Lidhma me fene te lutem,sepse me vjen mire te besoj e pse devijim.

Se kam gjet?

Kush eshte ?


Ok! E sharja ka te beje me personalietin e njeriut e jo me fene ,Asnje fe nuk thote te shash ,por personaliteti i njeriut ehste me i fort se qdo fe . Fete mund te ndrrohen .

Fjala " Ku " ne bold u duhte me te ndihmu .

Pergjegjeja eshte : Dardania !


Ps; e hongra bann .lol
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 30-09-12, 23:54   #392
elvio
 
Avatari i elvio
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 6,414
elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Gjė e gjėza.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga vjeshta Shiko postimin
Ok! E sharja ka te beje me personalietin e njeriut e jo me fene ,Asnje fe nuk thote te shash ,por personaliteti i njeriut ehste me i fort se qdo fe . Fete mund te ndrrohen .

Fjala " Ku " ne bold u duhte me te ndihmu .

Pergjegjeja eshte : Dardania !


Ps; e hongra bann .lol
S'pajtohem.

Lind pyetja perse ndodh?

Mendon se feja eshte aq e paster?
Per fete kan ndodh lufta ,edhe madje akoma s'kan te ndal.

Dardania s'eshte vend lufte,por eshte ne nje faqe shqiptare ku thote mendimin besimtari,ateisti,i krishteri papa nqs do mundej te fliste si THOTIetj.

Ti s'ke bann

Gjeagjeza e radhes.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga elvio : 30-09-12 nė 23:55
elvio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-10-12, 00:08   #393
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Gjė e gjėza.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga elvio Shiko postimin
S'pajtohem.

Lind pyetja perse ndodh?

Mendon se feja eshte aq e paster?
Per fete kan ndodh lufta ,edhe madje akoma s'kan te ndal.

Dardania s'eshte vend lufte,por eshte ne nje faqe shqiptare ku thote mendimin besimtari,ateisti,i krishteri papa nqs do mundej te fliste si THOTIetj.

Ti s'ke bann

Gjeagjeza e radhes.
Luftrat i bejne njerzit ,derisa te ekzistojne njerzit do te kete luftra !

Feja rrjedhe nga nje liber ,librin mund ta mbyllesh kur te duash dhe ta lesh menjeane .

Feja eshte e paster vetem atehere kur praktikohet ne shtepi dhe me familjen tende . Zoti gjindet gjithekund ,Ai nuk gjindet ne ndertesat e ndertuara nga duart e njerzve ,ska nevoj per objekte kulti ..ne kisha apo xhamija .

Per gjegjezen e radhes ,ndoshta nje dite tjeter .

Per sonte te le nje nate te mire .
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-10-12, 07:46   #394
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Gjė e gjėza.

Cka kerkon nje fshese,disa copa qymyr,nje spec,dhe nje tenxhere ne mes te nje livadhi ne pranvere? Gjejeni qka eshte !
__________________
Mos prano therrimet. Zoti te ka bere FEMER ...JO MILINGONE!!!
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-10-12, 21:52   #395
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Gjė e gjėza.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dardanesha Shiko postimin
Cka kerkon nje fshese,disa copa qymyr,nje spec,dhe nje tenxhere ne mes te nje livadhi ne pranvere? Gjejeni qka eshte !

PDK-nė?
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-10-12, 21:57   #396
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Titulli: Re: Gjė e gjėza.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga vjeshta Shiko postimin
PDK-nė?
..dardalecat e Py_dy -kys
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-10-12, 22:02   #397
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Titulli: Re: Gjė e gjėza.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga halla e madhe Shiko postimin
..dardalecat e Py_dy -kys

Oooo Gogola jan kta .
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-10-12, 10:23   #398
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Gjė e gjėza.

aaahahhhahahahahhha po de gogola po qaq jau kan shti friken ne asht qe ska teme qe spe permeni ju ka bo fiksim
__________________
Mos prano therrimet. Zoti te ka bere FEMER ...JO MILINGONE!!!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Dardanesha : 12-10-12 nė 10:25
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-10-12, 14:26   #399
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Gjė e gjėza.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dardanesha Shiko postimin
aaahahhhahahahahhha po de gogola po qaq jau kan shti friken ne asht qe ska teme qe spe permeni ju ka bo fiksim

Fshesa -Kupa

Speci -Hashimi

Copa qymyri- Pdk-istat

Tenxhere-Kutia e votave

Pranvere -Zgjedhjet .


Nese nuk ia qellova nuk dmth qe zgjidhja ime eshte e palogjikshme !


Nese nuk eshte tregona ma se na i rrite veshte .


__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:42.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.