Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Humori
Emri
Fjalėkalimi
Humori Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 29-11-12, 21:39   #1
Fshatari
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 7,962
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Gabim E presin femine e tyre dhe kush nuk i denon !

Stewart dhe Pattinson presin fėmijėn e parė
Londėr, 29 nėntor - Ribashkimi mes Kristen Stewart dhe Robert Pattinson duket se ka pasur njė fund tė lumtur.
Sipas mediave amerikane Stewart ėshtė duke pritur njė fėmijė nga aktori britanik.
Gjithashtu revista “OK!” bėn tė ditur se ēifti i njohur i aktorėve planifikon tė rrisė fėmijėn nė Angli, ndėrkohė qė Stewart i ka kėrkuar Pattinsonit qė tė lidhen nė martesė pėrpara se vogėlushi ose vogėlushja tė vijė nė jetė.
Gjatė verės sė shkuar ēifti u nda pėr disa muaj pėr shkak tė tradhtisė sė Kristen me regjisorin e martuar, Rupert Sanders.
_________________________________
http://www.kohaditore.com/index.php?page=1,6,125296
__________________________________________
Qe keta dyte e presin femine dhe nuk i druhen hiē drejtesise, a te na, veē me menue me pre dike shkon 20 vjet burg!


__________________
Vėrejtjet, sugjerimet,mesazhet i vė nė kėtė adresė :
http://fshatari.perso.neuf.fr/index.php?skeda=libri

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Fshatari : 29-11-12 nė 21:40
Fshatari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:52.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.