Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Gruaja dhe Familja
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijetPėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 02-02-12, 23:26   #106
Daglasi
 
Anėtarėsuar: 17-07-10
Postime: 4,923
Daglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse mashkulli i jep te drejte vetes te dirigjoje mbi femren

Keta qe thojn keshtu si titulli,ju ka met,sa me lag gojen,apo shkrimet,qef veti mi ba,se femrat jan ka komandojn,shume kun,edhe me kohe ,edhe te ata qe jan met pakic,do ju vij koha,e tani te shkretit skan tjeter,vec mi ba qef veti.
__________________
Nga te gjithe pasionet dashuria esht me e fuqishmja.
Daglasi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 03-02-12, 01:01   #107
SAGITARIUS
 
Anėtarėsuar: 02-02-12
Vendndodhja: PLANET SAGITARIUS
Postime: 88
SAGITARIUS i pazėvėndėsueshėmSAGITARIUS i pazėvėndėsueshėmSAGITARIUS i pazėvėndėsueshėmSAGITARIUS i pazėvėndėsueshėmSAGITARIUS i pazėvėndėsueshėmSAGITARIUS i pazėvėndėsueshėmSAGITARIUS i pazėvėndėsueshėmSAGITARIUS i pazėvėndėsueshėmSAGITARIUS i pazėvėndėsueshėm
Gabim AW: Pse mashkulli i jep te drejte vetes te dirigjoje mbi femren

OOOOO Gajret Burra bre mos u dorezoni!!!
:-)))))))))))))
SAGITARIUS Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-02-12, 01:07   #108
SAGITARIUS
 
Anėtarėsuar: 02-02-12
Vendndodhja: PLANET SAGITARIUS
Postime: 88
SAGITARIUS i pazėvėndėsueshėmSAGITARIUS i pazėvėndėsueshėmSAGITARIUS i pazėvėndėsueshėmSAGITARIUS i pazėvėndėsueshėmSAGITARIUS i pazėvėndėsueshėmSAGITARIUS i pazėvėndėsueshėmSAGITARIUS i pazėvėndėsueshėmSAGITARIUS i pazėvėndėsueshėmSAGITARIUS i pazėvėndėsueshėm
Gabim AW: Re: Pse mashkulli i jep te drejte vetes te dirigjoje mbi femren

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Naki Shiko postimin
Gjyshi im i ndjerė mė thoshte para 30 viteve,edukimi i Fėmiut fillon 20 vite para lindjes.
Ndoshta pasardhėsit tonė do tė kenė frymėn e njė shoqėrije ku bashkėshortėt nuk kanė nevojė pėr dirigjime po mė tepėt kėshillime reciproke!

Pershendetje NAKI
Sqarim i bukur,dhashte Zoti te vie me shpejt kjo kohe kur femra dhe mashkulli te funksionojne ne ate menyre.Padyshim se me ngritjen e vetedijes se njerezve do te vie deri te arritja e ketij qellimi.
SAGITARIUS Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-02-12, 09:55   #109
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Pse mashkulli i jep te drejte vetes te dirigjoje mbi femren

..burrat sa kane qef te tregohet gruaja para miletit thua se ska me te zotin ,me te mirin me te dashurin se burrin e saj..atehere knaqen nga vetemburrja

ps:m'tha dikush moti_"sa e komandova gruan, isha gjalle,tash kur ajo e muar komanden me femije, kam vdeke per se gjalli!
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-01-13, 22:07   #110
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Pse mashkulli i jep te drejte vetes te dirigjoje mbi femren

n'keto raste fajin e ka edhe femra qe e lejon mashkullin me bo qkado me to


__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:54.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.