Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Gruaja dhe Familja
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijetPėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 02-08-12, 21:19   #136
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,489
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A me ju lėnė fėmijėve emrat qė kan pas babgjyshi apo ndonjė i afėrt?

Emrat Shqip le tė trashėgohen.
Emrat e huaj le tė zhduken.
Shumė e thjesht kjo formul, duam tė jemi Shqiptar ose jo ?!?
__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 02-08-12, 21:34   #137
Codex
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Re: Titulli: A me ju lėnė fėmijėve emrat qė kan pas babgjyshi apo ndonjė i afėrt?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga murrizi Shiko postimin
Emrat Shqip le tė trashėgohen.
Emrat e huaj le tė zhduken.
Shumė e thjesht kjo formul, duam tė jemi Shqiptar ose jo ?!?
Bin laden, al zarkavi, Abdullah,Hamza, Ebu bekri .. rambo 2012 afganistan host, qita jan ne mode kto nga 11.09.2001

ose ose mehmet kosova,sulltan sylejman hatuuuuuuuuum hahahaaaaaaaa qeshtu tash en mode edhe shqiptar edhe musliman. si ngjitet djalit emri prrok

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Codex : 02-08-12 nė 21:37
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-08-12, 21:37   #138
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,489
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Titulli: A me ju lėnė fėmijėve emrat qė kan pas babgjyshi apo ndonjė i a

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Codex Shiko postimin
Bin laden, al zarkavi, Abdullah,Hamza, Ebu bekri .. rambo 2012 afganistan host, qita jan ne mode kto nga 11.09.2001
shum ne rregull, veq fmija mos te hjekin ;) kėshilla te islamit !
__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga murrizi : 02-08-12 nė 21:38
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-08-12, 21:40   #139
Codex
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Re: Titulli: Re: Titulli: A me ju lėnė fėmijėve emrat qė kan pas babgjyshi apo ndonjė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga murrizi Shiko postimin
shum ne rregull, veq fmija mos te hjekin ;) kėshilla te islamit !
thmija nuk hjek,un per emra jo, veq shneten ta kan qaq, hahahahaaaaa

ps: kshill, kur rrokni per tradhti,internet sene vene, jo ne prezenc te thmive as mos e reflektoni te thmija... thmija mos te hjekun qaq, ju te mdhej jeni thene qafen qysh doni, thmin leni rehat mos i perdorni veglaaa
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-08-12, 23:57   #140
YanYan
➫ ➬ ➩ ➪ ➭ ➮ ➯ ➱
 
Avatari i YanYan
 
Anėtarėsuar: 02-05-07
Vendndodhja: Shshshshshsh!
Postime: 3,443
YanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A me ju lėnė fėmijėve emrat qė kan pas babgjyshi apo ndonjė i afėrt?

Hmm, ndoshta i kisha vu vec emrin e gjyshit te mamit se ka pas emer trendy (rahmet paste)
Jo seriozisht tash, mua personalisht me duket budalliku me i madh me i vu femijeve emra te brezave te vjeter. Ai femije prap se prap sdo thirret ne ate emer sepse do preferoje nje nickname. Edhe prinderit tone kane emra me ndrysh se prinderit e tyre. Nuk ka kuptim dmth. Ti fmis mos ja ven emrin Michelle ose Michael, se sjane emra shqiptar dhe sikur sna pershtaten, por nuk eshte nevoja ti emerosh femijet si ne kohen e 'qepes'. Nejse, qejfe qejfe kjo dyrnja.
__________________
Quod me nutrit, me destruit!
YanYan Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-08-12, 11:07   #141
Lona
 
Avatari i Lona
 
Anėtarėsuar: 06-12-03
Vendndodhja: tetove
Postime: 3,901
Lona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Lona
Gabim Re: A me ju lėnė fėmijėve emrat qė kan pas babgjyshi apo ndonjė i afėrt?

JO nuk pajtohem.
__________________
Kur me dhe dashurin zbulova jeten, kur te dhashe veten time zbulova lumturin..Uppsss
Lona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-01-13, 21:50   #142
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: A me ju lėnė fėmijėve emrat qė kan pas babgjyshi apo ndonjė i afėrt?

me gjithe respektin per te ndjeret, por kurre nuk jom e pajtimit me pertri emrin pa marre parasysh a ka qene ai emer ''i vjeter'' apo ''modern''
__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-01-13, 22:28   #143
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: A me ju lėnė fėmijėve emrat qė kan pas babgjyshi apo ndonjė i afėrt?

po more pse jo si psh : hamide, hanife, xhemile, xhylije, kadri, hasan, hysen, zeq ha ha ha


__________________
Mos prano therrimet. Zoti te ka bere FEMER ...JO MILINGONE!!!
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:45.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.