Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Politika & Shtypi > Arena Ndėrkombėtare
Emri
Fjalėkalimi
Arena Ndėrkombėtare Ngjarjet mė tė reja nga skena politike ndėrkombėtare. Analiza, komente, materiale nga shtypi boteror. Ngjarje historike e kulturore ndėrkombėtare. Superfuqitė, Aleancat, Luftrat, Traktatet e paqes etj.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 11-07-13, 18:03   #1
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Thumbs down Ministri bullgar e shqyen flamurin e Kosovės

Ministri bullgar e shqyen flamurin e KosovėsSofia, 11.07.2013


Ministri bullgar Pavel Cernev e ka shqyer para gazetarėve flamurin e Kosovės. Ketė gjest ai e bėrė nė njė konferencė pėr media ku e grabiti flamurin nga njė gazetar i pranishėm nė konferencė. Nuk dihen arsehet qė e quan Cernevin tė veproi nė kėtė formė por gjithsesi ėshtė njė gjest i ulėt i tij pėr tė cilin duhet tė deklarohet.

__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 11-07-13, 18:47   #2
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,639
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ministri bullgar e shqyen flamurin e Kosovės

Kur bisha bahet diēka, e edhe ky qenka diēka a - Paska me i ngreveshte tash dikush, me i ba sa te perrlakut !!!
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-07-13, 17:27   #3
LaCoStA
Rяėmbyeя
 
Avatari i LaCoStA
 
Anėtarėsuar: 28-12-07
Vendndodhja: N'katun t'moēėm :P
Postime: 14,144
LaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ministri bullgar e shqyen flamurin e Kosovės

Ambasada bullgare: Videoja e Chernevit e 2008-sė

Ambasada e Bulgarisė nė Kosovė reagoi tė premten lidhur me shkrimin nė media “Deputeti bullgar grisi flamurin e Kosovės”.
Ambasada bullgare pėrmes njė kumtese pėr media njoftoi se Pavel Chernev asnjėherė nuk ka qenė ministėr nė Qeverinė e Bullgarisė, siē kanė raportuar disa media.

Po ashtu thuhet se pėr herė tė parė lajmi ėshtė publikuar nga kanali televiziv serb TV Puls, ndėrsa ėshtė postuar nė Youtube nė mars tė 2008.

Ambasada potencon se Chernev asnjėherė nuk ka qenė ministėr, ndėrsa brenda periudhės 2005-2009 ka qenė deputet. Sė fundi, Chernev ėshtė kryetar i njė organizate tė quajtur “Svoboda”.

Ambasada thekson se pėrdorimi i njė video tė tillė, tė vitit 2008 dhe plasimi i saj nė media nuk pėrkon me politikėn aktuale tė Bullgarisė dhe si rrjedhojė ėshtė e pakuptueshme.


__________________
Nėse e sheh dike pa buzėqeshje, jepja njė tėnden!
LaCoStA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:37.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.