Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Thashetheme
Emri
Fjalėkalimi
Thashetheme Tema universale. Kush foli ēka pėr kend ?Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 25-04-11, 17:26   #331
Zanzi/M
mire ....
 
Avatari i Zanzi/M
 
Anėtarėsuar: 12-01-10
Vendndodhja: Prishtine
Postime: 1,776
Zanzi/M e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Kush te doni me ju qit fall?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AliSia Shiko postimin
Po de edhe ta kam cekur nofken me duket se kush ta ka derguar rep.... se mua sa here mi dergoin rep............negative nuk po i cekun nofken po kan frike nga une po me duket ahhahahhah...


Une perveq me pune mirem ...
Une thash qe mu me keni derguar reputacion pozitiv.. Mos ke gabu duke dashur te me dergosh rep. negativ?

Puna eshte nocion i gjere ..
Zanzi/M Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 25-04-11, 17:27   #332
AliSia
 
Anėtarėsuar: 05-08-10
Postime: 6,856
AliSia e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Kush te doni me ju qit fall?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zanzi/M Shiko postimin
Une thash qe mu me keni derguar reputacion pozitiv.. Mos ke gabu duke dashur te me dergosh rep. negativ?

Puna eshte nocion i gjere ..
Jo nuk kam menduar ashtu negativ,se nuk jam ajo qe dergoi te askush negati..!! Edhe nese mi jipet rasti te dergoi negative ja ceku Nofken time..
AliSia Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-04-11, 17:30   #333
Zanzi/M
mire ....
 
Avatari i Zanzi/M
 
Anėtarėsuar: 12-01-10
Vendndodhja: Prishtine
Postime: 1,776
Zanzi/M e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Kush te doni me ju qit fall?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AliSia Shiko postimin
Jo nuk kam menduar ashtu negativ,se nuk jam ajo qe dergoi te askush negati..!! Edhe nese mi jipet rasti te dergoi negative ja ceku Nofken time..
Hahaha ok, ne nje vend normal kjo qe beni ju eshte per tu lavderuar .
Zanzi/M Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-04-11, 16:01   #334
Dallandyshja_718
Malsore per jete!
 
Avatari i Dallandyshja_718
 
Anėtarėsuar: 17-10-08
Vendndodhja: Ne perendim... :D:)
Postime: 4,352
Dallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėm
Talking Titulli: Kush te doni me ju qit fall?

Ketė vit eksperimentojmė 4 data te “ēuditshme” 1/1/11; 1/11/11; 11/1/11 e 11/11/11 dhe kjo nuk ėshtė e gjitha:
Merr dy shifrat e fundit te vitit kur ke lindur dhe shtoji moshėn qe mbush ketė vit…. rezultati do te jete 111.
Ky ėshtė viti i parave dhe muaji tetor i kėtij viti do te ketė 5 te diela, 5 te hėne dhe 5 te shtuna. Kjo gjė ndodh vetėm 1 here ne 823 vite.
Kėto vite njihen si vite me para.
Njė proverb kinez (Feng-Shui) thotė se nėse ja dėrgon ketė mesazh 8 personave dhe do te fillosh te prekesh para ne 4 ditėt ne vazhdim.
Ata qe nuk e vazhdojnė ketė zinxhir nuk do te fitojnė asgjė kėshtu qe ja vlen te provosh..........

P.S. Une nuk e bera prove, por e solla ketu me e nda me ju, tani une jo vetem 8 personave por 18,423 fill "m'kersasen milionat". Apo doni me j'u qit "fell"
__________________
Me viēa nuk l’vrohet!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Dallandyshja_718 : 29-04-11 nė 16:01
Dallandyshja_718 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-04-11, 17:13   #335
Idila
Larguar
 
Anėtarėsuar: 10-11-08
Vendndodhja: Iliridė!
Postime: 11,049
Idila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kush te doni me ju qit fall?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dallandyshja_718 Shiko postimin
P.S. Une nuk e bera prove, por e solla ketu me e nda me ju, tani une jo vetem 8 personave por 18,423 fill "m'kersasen milionat". Apo doni me j'u qit "fell"
Nuk du fell po du fall!
__________________
Pėr tė arritur gjer te Caku,
duhen;
Urtėsia e tė gjithė dijetarėve,
Mundi i tė gjithė tė palodhurve,
Durimi i tė gjithė tė pėrvuajturve,
Besimi i tė gjithė tė pathyerve,
Syēeltėsia e tė gjithė tė zgjuarve,
Begatia e tė gjithė tė pasurve,
Trimėria e tė gjithė kreshnikėve,
Madhėshtia e tė gjithė ngadhėnjimtarėve.
Idila Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-04-11, 19:28   #336
Skyfter
 
Avatari i Skyfter
 
Anėtarėsuar: 07-03-08
Postime: 3,241
Skyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kush te doni me ju qit fall?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dallandyshja_718 Shiko postimin
Ketė vit eksperimentojmė 4 data te “ēuditshme” 1/1/11; 1/11/11; 11/1/11 e 11/11/11 dhe kjo nuk ėshtė e gjitha:
Merr dy shifrat e fundit te vitit kur ke lindur dhe shtoji moshėn qe mbush ketė vit…. rezultati do te jete 111.
Ky ėshtė viti i parave dhe muaji tetor i kėtij viti do te ketė 5 te diela, 5 te hėne dhe 5 te shtuna. Kjo gjė ndodh vetėm 1 here ne 823 vite.
Kėto vite njihen si vite me para.
Njė proverb kinez (Feng-Shui) thotė se nėse ja dėrgon ketė mesazh 8 personave dhe do te fillosh te prekesh para ne 4 ditėt ne vazhdim.
Ata qe nuk e vazhdojnė ketė zinxhir nuk do te fitojnė asgjė kėshtu qe ja vlen te provosh..........

P.S. Une nuk e bera prove, por e solla ketu me e nda me ju, tani une jo vetem 8 personave por 18,423 fill "m'kersasen milionat". Apo doni me j'u qit "fell"
Vitin e ardhshem merr dy shifrat e fundit kur ke lindur dhe shtoji moshen qe ke mbush .... rezultati do te jete 112 .... vitin e kaluar ka qene 110 ...

Krejt cka munda me gjet per vitin 1138 (d.m.th. para 823viteve) ishte kjo: Bolesawi i 3 para se me vdek e kish pas nda Polonin ne 5copa.... sicilit djal ka ni cop ..................


Skyfter Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-05-11, 21:46   #337
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Kush te doni me ju qit fall?

me qit fall kish qe po u mundojshin po se di bre.....qysh po ju del ka qe kane mendu shume gabim e jane nis hajt se ndoshta me pelqen e ndoshta e han foren .........budall ska hahahahah
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-09-11, 14:58   #338
Daglasi
 
Anėtarėsuar: 17-07-10
Postime: 4,923
Daglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėm
Talking Titulli: Kush te doni me ju qit fall?

Spo di hala ,cila qet ma mire.
__________________
Nga te gjithe pasionet dashuria esht me e fuqishmja.
Daglasi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-05-12, 19:34   #339
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Talking Titulli: Kush te doni me ju qit fall?

Kalimerki se ma si vnoje a-ne permas se krejt po e thirrin qeshtu,,,qeky kalimerki pa majte kerkush perdite na kqyre fall qiknejna ,pa na kthy filxhanin e kqyre doren
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga emine : 08-05-12 nė 19:34
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-12-12, 16:44   #340
Kalimero
SUPERMUDERATOR;)
 
Avatari i Kalimero
 
Anėtarėsuar: 28-02-09
Postime: 3,319
Kalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kush te doni me ju qit fall?

u emines eminja mu
__________________
iK mUs U dAshUroNi ,s' kom qKa jU bOj tIBe :D
Kalimero Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-12-12, 16:46   #341
Kalimero
SUPERMUDERATOR;)
 
Avatari i Kalimero
 
Anėtarėsuar: 28-02-09
Postime: 3,319
Kalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kush te doni me ju qit fall?

alima pu dike me kshir filgjana
__________________
iK mUs U dAshUroNi ,s' kom qKa jU bOj tIBe :D
Kalimero Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-05-13, 18:35   #342
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Exclamation Titulli: Kush te doni me ju qit fall?

Kush i afrohet fat thėnėsit dhe e pyet atė ne lidhje me ndonjė gjė, nuk do t'i pranohet namazi pėr dyzet ditė dhe net.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-05-13, 23:50   #343
Domira
 
Avatari i Domira
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Postime: 16,716
Domira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Kush te doni me ju qit fall?

Valla le t'me qet fall dikush qe m'tregon se a pom bje llutrija, i kom ble nja dy qaty e spo guxoj mi gervisht nihere
__________________
Ėndrrat e mia dua ti fal vetem ty!
Domira Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-12-14, 17:03   #344
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Kush te doni me ju qit fall?

Ata/ato qe s'po vijne ne forum!


__________________
KOMBI MBI TĖ GJITHA
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:42.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.