Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Thashetheme
Emri
Fjalėkalimi
Thashetheme Tema universale. Kush foli ēka pėr kend ?Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 24-01-04, 03:22   #16
jehona
 
Anėtarėsuar: 02-10-03
Postime: 224
jehona e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esmerallda
Ti bre qike me emrin Jehona falli po ma qet se se ke ket emer por e ke emrin Hafize e veq per me bo firm qitu ne forum e ke bo Jehona.
po hajt Hafize se falli tpaska dal i mire. E paske nje djal pi gjynahit kuku e paske bo krejt per veti dhe zo spo guxojka me te bo. Ti qike mos hi qitu ne forume se paske me met edhe pa qat djalin kuku gjynahi zotit qka po hjekka prej teje. Se ai po menojka me vete se qe qka mboni mu e po lyp hala qer me i ba si gjynaha.
Hajt edhe ti mir metq ka ment e leje pak ate te ngratin le te hyjne qitu dhe le te shohin humor pa pare.
hahahahha shum seri po me vjen moj qysh nuk e paske pas dal kur ki qit fall se ai djali qe kuka ka vun nga une shum, disa her shkrun ketu ne ket forum ka shkru dhe esht pak a shum aktiv???
jehona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 24-01-04, 11:56   #17
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Hallo Esmerallda,si je burrin e femijet....Oj Esmerallda bre mu ka be diqka pike, e ilaq nuk kam eh mendova mos ti bijo do te me ndihmoshe.Ok Akadiki po e Turbulluqi jo Ja lup sa te duash vetem diqka duhesh te shofesh mos kjo Murgesha po me shkon me tjeter se diqka do endrra me kane bere merak...Hajde me tregon vetem te lutem mos i trego asaj se eshte shume gjeloze eh po me qete nga shtepia. :lol: lazdrani te pershendet
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-01-04, 12:28   #18
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

oj esmerallda hajt me thuaj diqka per veten time
anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-01-04, 12:38   #19
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Murgesha,une edhe pse jam e drejte,nuk do te thote se duhet te martohem me njerez te drejte,gjithmone jeta ta sjell te kunderten pastaj ndoshta ai ka grua e femije e une dua djale beqar
Shiko,shiko,ndonje te padrejte ketu hahahaahaha
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-01-04, 13:09   #20
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Esmerallda :oops: qysh moj priftin. Po une dua nje djal te ri e jo prift qe me kane ardhe te hunda :oops:
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-01-04, 13:44   #21
Zana
 
Anėtarėsuar: 04-11-03
Vendndodhja: Austri
Postime: 781
Zana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Oj Esmerallda heid kalzom edhe mu diqka!! Te lumte Goja.. :P
__________________
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
[»•«]___((Æ`•MITROVICA•“Æ))___[»•«]
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
Zana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-01-04, 09:36   #22
RRUSHI
 
Anėtarėsuar: 02-10-03
Vendndodhja: NYC
Postime: 317
RRUSHI e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esmerallda
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga RRUSHI
PO VALLA HALLA ESMERALLD EDHE MU PO PATE MUNDESI MA KQYR KYSMETIN SE VEJAN KAM MBET E E KAM NJE KARROC FMIJ

Qyre ti Rrushi vejan, Qika e Syles frik u da prej burrit qata ta qes ty halla se e shkreta i ka lone nja 5 thmi dhe ta din hallin e ti kqyr thmin e tua. E ka emrin Hysnije e shkurt e thirrim Hyse. Hyses halla kam mja qite luget e ka me tardhe vet te shpija jote. Se gjyna shpirtin ma pervelove qe paske met vejan e me fmi. Veq qitu falli po ma qet se ty stpaska dek gruaja po te paska ik. Qekjo Hysa ka met bo qirak se osht e zoja. I knaqi vllaznin. Gjith diten rrin ne aher tuj hjek pleh. Edhe ti masi paske lope. Kuku ani me e pa tuj i mjel lopt.
Hajt evlad se mu dhimte shume e deri sa ta boj Hysen per ty krejt fallin e ki pa pare.
================================================E i shkreti une---po une nja 7 i kom , edhe Hysa 5 tamam nje ekip futbolli edhe me rezervista bile---por prap mir se kur ti regjistroj te gjith ne ket forum ateher vaj halli per ju--ska me mund mu tall kush me mua me---se desh harrova kush eshte i interesuar per ne dasem jeni te mirseardhur por mos harroni qe sillni nga ndonje dhurat per femijet- :lol:
__________________
PERSERI ME JU
RRUSHI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-01-04, 18:52   #23
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Te pershendes Esmerallda. Pash se shumicen ja kishe qellu. Brava te koft me gjith der. ama per jeten time diqka nuk me tregove more,qy???
ncncncncn, qka te duash ke nga un,nese me gezon pakes kto dit,se nuk kam qen bash ne gezim......
U be ??
Genta
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-02-04, 13:42   #24
BlertaB
 
Anėtarėsuar: 13-01-04
Vendndodhja: Austri
Postime: 840
BlertaB e ka pezulluar reputacionin
Gabim hai

Hej oj Esmerallada hajt tregom edhe mua diqka te lutem se nuk po di ka me ja majt vallah hahahaha vallah boll mir i kam punt ne shkoll po ne pun po.E qka po du tjeter kurgjo nuk po me mungon me dal po dal ama jo shpesh se nuk po me lojn ata te shpis haha po mendoj se i kam ende 5 vet e jo ka i boj gati 19.
e keshtu nese ki mundsi mem tregu Esmerallad se kur kam me Vdek se hala jam e re po ku me dit nuk i dihet vdekjes oj Esmeralld edhe diqka mujsh mem tragu vallah hallal kish met kon hajt mujsh me ja qillu se qka se?????????????????????????????????????? :? :? :? :? :? :? :?: :?: :?:
BlertaB Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-02-04, 14:27   #25
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Pershdnetje Esmerallda

A ka mundesi mum qit falle me fitu lloterin e tani ti jap gjysen e parave ty ok Esmerallda??? Te pres per pergjigje dhe fallin e juaj hahahahah..

tung
Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-02-04, 12:57   #26
BlertaB
 
Anėtarėsuar: 13-01-04
Vendndodhja: Austri
Postime: 840
BlertaB e ka pezulluar reputacionin
Gabim Kurrfar pergjigjje nuk pata??

Hej esmerallda pse mori nuk po me kthen pergjigjjen sa dit a sa muj duhna me prit per me ma kqyr ni fall a??
a nashti nuk je ka hyn ne forum se nuk jon ka te lojn myshtertit me hy ne internet a ??
Ani veq edhe atyne kallxojau mirr fallin mos i rrej sikur po na rren neve n“Forum a?? hahahha hajt se pak Hajgare bana jeni e mrekullushme esmeralda
BlertaB Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-02-04, 11:41   #27
Esmerallda
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Postime: 85
Esmerallda e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lazdrani
Hallo Esmerallda,si je burrin e femijet....Oj Esmerallda bre mu ka be diqka pike, e ilaq nuk kam eh mendova mos ti bijo do te me ndihmoshe.Ok Akadiki po e Turbulluqi jo Ja lup sa te duash vetem diqka duhesh te shofesh mos kjo Murgesha po me shkon me tjeter se diqka do endrra me kane bere merak...Hajde me tregon vetem te lutem mos i trego asaj se eshte shume gjeloze eh po me qete nga shtepia. :lol: lazdrani te pershendet
Ejvalla evlat. Burri mire edhe fmija mire. Ti qysh je be bire.
Endrrat e tua po duket qe po ta thojne te verteten. Ja kam kqyre fallin ksaj Murgeshes (estakfirlla). Ni burr me tesha te zeza po ju sillke rreth e si duket Prift e kish emrin. Boll po me dhimbesh ti Lazdran po hiq dore prej Murgeshave kah jon e kah sjon se seshte gje hajr prej tyre.
Hajt ejvalla evlat.
__________________
Kush po do me i kqyre fall?
Esmerallda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-02-04, 11:46   #28
Esmerallda
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Postime: 85
Esmerallda e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga anna
oj esmerallda hajt me thuaj diqka per veten time

Ti qike qysh ta kam pa syretin kur hyre ne ket te“me, gjith po me duket se po shkrujshe qitu per me te dal naj kysmet. Edhe hiq mos ke dert se kysmetin e ke ne dere. Kshtu mu duke tybe qike e mire boll, nejse nuk ishe kushedi se sa e mire por kishe qejf me u livdu si shum e po tu dukke vetja se je ma e mira nder qika. Halla Esmerallda kam me ta gjet ma te mirin ne forum. Tjeter her hajde me naj tesh te trupit adin asish qka i vesh mbrenda e ta knoj esmerallda nje dove e krejt djemt vallaji sun ke mi i prit mo kane me te ardhe permas e ti tanaj zgji“dhe vet.
__________________
Kush po do me i kqyre fall?
Esmerallda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-02-04, 11:53   #29
Esmerallda
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Postime: 85
Esmerallda e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana
Oj Esmerallda heid kalzom edhe mu diqka!! Te lumte Goja.. :P

Zana edhe ty te kallxon fallin esmerallda. Ty te del ne dore qe je e eger.
Qiko ty zoti ti paska dhen tana te mirat pervec pamjen, mendoj anden fizike, llom e paske, prandaj i dashuri jot po kshyrka tjeter kah. Degjo esmerallden ti, ti..shko te bunari tek dashnori i motres se djalit te halles se gjyshes tende dhe merre pak uje. Ne ata uje, citi 3 pika qumesht te dhise dhe ne ora 0.05 pije ate. Oh po te premton fallxhorja se menjehere do te kesh nje bukuri magjepsese e krejt qito djemt kane me u tranu mas teje.
__________________
Kush po do me i kqyre fall?
Esmerallda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-02-04, 11:58   #30
Esmerallda
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Postime: 85
Esmerallda e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gentiana
Te pershendes Esmerallda. Pash se shumicen ja kishe qellu. Brava te koft me gjith der. ama per jeten time diqka nuk me tregove more,qy???
ncncncncn, qka te duash ke nga un,nese me gezon pakes kto dit,se nuk kam qen bash ne gezim......
U be ??
Genta

Genta qiko ngo ti qka po te thot esmerallda. Nime qeto dite ste paska qesh buza asnjeher se hall te madh paske pas qiki. Nime te paska lon qaj dashnori jot por esmerallda po te boj do magji qe aj ka mu kthy e me te lut po ti ateher ke mu kon e zont me qet tjetrin qe sa kohe asht tuj te prit. Kur te dalesh me u shetit mos kqyr per toke qysh ja ke zanat po qoje koken lart dhe ke me e gjet vet se cili asht tuj u tranu per ty. E qeta qi ka shku harroje se aj se ka dite qka ka pas ne dore e ju ka rrit mendja, po hajt se ke me e pa edhe vet sa ka me tu lut.


__________________
Kush po do me i kqyre fall?
Esmerallda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:19.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.