Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Kuzhina & Gatimi
Emri
Fjalėkalimi
Kuzhina & Gatimi Receta nga kuzhina shqiptare dhe nga mbarė bota.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 05-09-04, 09:14   #31
Loloku
 
Anėtarėsuar: 06-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 1,707
Loloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Loloku
Gabim

Xixe e ke bere perzgjedhjen Urata, vec tana me nje racion i ke ba si shume mastraf po me duket a!
Edhe une e kasha ba nje perzgjedhje pasi qenka per Speci-alitete!
Spec me gjize, gjize me speca, leng speci, kryp speci, spec ate mbushur, speca ne maze, speca live etj dhe ne fund, si embelsire, buke me sheqer!
__________________
Rasti ėshtė mbret, sexi mbretėreshė!
Loloku Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 05-09-04, 09:44   #32
Vera
 
Anėtarėsuar: 24-03-04
Vendndodhja: gjermani
Postime: 2,138
Vera e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Vera
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Loloku
Xixe e ke bere perzgjedhjen Urata, vec tana me nje racion i ke ba si shume mastraf po me duket a!
Edhe une e kasha ba nje perzgjedhje pasi qenka per Speci-alitete!
Spec me gjize, gjize me speca, leng speci, kryp speci, spec ate mbushur, speca ne maze, speca live etj dhe ne fund, si embelsire, buke me sheqer!

ahahahahahah e more Loloku a shum ti kona specat qe po i hangshe ter keta a ????

Hej ruaju se te rrok barku :lol: :lol:
Vera Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-09-04, 16:38   #33
Loloku
 
Anėtarėsuar: 06-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 1,707
Loloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Loloku
Gabim

Valla vdes per ta, ani djeks ma! Po a eshte fjala per speci-alitete moj Vera? Bile ka edhe me shume spec-ialiete: ajvar i specave, speca turshi, speca ne varg, speca me hudher etj., por une i zgjodha me tradicional edhe qe m’i ka ana, kuptohet!
__________________
Rasti ėshtė mbret, sexi mbretėreshė!
Loloku Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-09-04, 16:55   #34
Tomori
 
Anėtarėsuar: 22-06-04
Postime: 11,663
Tomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Per fli fli ne saq!!!!
Tomori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-09-04, 23:11   #35
Mirlind-Kosova
 
Anėtarėsuar: 24-04-04
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 118
Mirlind-Kosova e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Mirlind-Kosova Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Mirlind-Kosova Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Mirlind-Kosova
Gabim

Ishte shkuar nje mergimtar me ndejt mysafir tek nje miké i tij se pari(per heren e paré)ishte njeri i marréshem i vinte ngushtim i madhé ashtu siq miku mundohet per mikun e ri te gjitha te mirat me ja qit para....keté mergimtarin e kishte marrur shumé malli me honger FLI por nuk e dinte akoma se qfar kishte pregaditur miku i veht per te honger,

U ulen me honger:Se pari fillaun me Supen,salaten,pastaj erdhi pitja.....ky mergimtari mbasi qe honger supen,salaten dhe piten deri sa u ngije po e shef se qenka edhe nje FLI duke ardhuré.....dhe nga gezimi filloj ti fshin duart se po vinte flija.....miku i tij i thot ketij mergimtarit ...po merr o miké merr mos u ngushto mos i fshij duart se je sikur ne shtepin ténde...ketij i vjen marre per ti thon se jo bre burré une akoma nuk jam ngije....dhe i thot mikut,Faleminderit shumé per dreken se ma ka kojt shumé shumé miré.... :roll:
Dhe mbeti mergimtari prap pa hanger FLI...... :lol: :lol: :lol:

Ju lutem mos i fshini duart ne tavolin para se te ndiheni miré sepse mundet edhe juve me ju ndodhur keso gjerash tragjike.... :lol:
__________________
Nderim dhe respekt per te gjithé
Mirlind-Kosova Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-11-04, 02:15   #36
Mafiozi
 
Anėtarėsuar: 27-10-04
Vendndodhja: Geneve
Postime: 4,586
Mafiozi e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Hajde bujrum ju qe e paskit merak FLINE.

Oh faleminderit Murgesha, tranona per fli. Ja ngjita :P

Mafiozi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-02-05, 17:29   #37
dembelica
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Vendndodhja: Prishtine
Postime: 2,934
dembelica e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Leqenik
dembelica Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-03-05, 14:24   #38
[email protected]
 
Anėtarėsuar: 15-03-05
Vendndodhja: prishtin
Postime: 6
xahi@mail e ka pezulluar reputacionin
Gabim

u qekjo fli mtranoj krejt, kush e ka gatu nuk di por terpien ma shtini mmmmmėėėėmmmLLLLLLLLLLLL
xahi@mail Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-05-05, 18:46   #39
modestja
 
Anėtarėsuar: 22-05-05
Vendndodhja: planeti toke
Postime: 147
modestja e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek modestja Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek modestja Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek modestja
Gabim

zaten ne shqiptaret nuk mund te zem ndonje vend te mire poqese garojme me tjeret,mund te jemi me te miret me flija
vallahi ska kush na e kalon me flija e pite...ah ja tash i bera dem vetes me shkoi mendja per fli qe nuk ka shanse as eren te ia ndegjoi lere me... :oops: :?
__________________
\"Duam te ngrisim boten duke braktisur fene,por as boten e ngritem e sa fene qe mbajtem\"
modestja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-06-05, 17:31   #40
Prishtinasja_
 
Avatari i Prishtinasja_
 
Anėtarėsuar: 15-06-05
Vendndodhja: Larg Prishtines
Postime: 11,617
Prishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėm
Gabim

FLIN dhe MANTIAT !!! :D :D
Prishtinasja_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-06-05, 18:03   #41
Vajza
 
Anėtarėsuar: 07-05-05
Vendndodhja: Kosove
Postime: 165
Vajza e ka pezulluar reputacionin
Gabim

"modestja" me vjen shume keq qe nuk ke mundesi as eren te ia degjosh flis .....por kur te vish ne kosove te premtoj se do te hash fli...veq hajde me shpejt ...mos rri shume atje... :D .....
__________________
Te gjithė do tė bien,ata qė qėndrojn mė lartė do tė bien mė keq !!!
Vajza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-06-05, 18:37   #42
Artisti
 
Avatari i Artisti
 
Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 6,480
Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prishtinasja_
FLIN dhe MANTIAT !!! :D :D
Valla t njejtin qef e paskemi hoooo
__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----
Artisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-06-05, 12:34   #43
Prishtinasja_
 
Avatari i Prishtinasja_
 
Anėtarėsuar: 15-06-05
Vendndodhja: Larg Prishtines
Postime: 11,617
Prishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėm
Gabim

:D :D mire ARTIST
Prishtinasja_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-06-05, 16:44   #44
Vajza...
 
Anėtarėsuar: 24-06-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 40
Vajza... e ka pezulluar reputacionin
Gabim

....
__________________
Tė gjithė do te bien,ata qė qendrojne me lartė do tė bien me keq !!!
Vajza... Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-06-05, 16:45   #45
Vajza...
 
Anėtarėsuar: 24-06-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 40
Vajza... e ka pezulluar reputacionin
Gabim

....


__________________
Tė gjithė do te bien,ata qė qendrojne me lartė do tė bien me keq !!!
Vajza... Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:27.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.