Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Kuzhina & Gatimi
Emri
Fjalėkalimi
Kuzhina & Gatimi Receta nga kuzhina shqiptare dhe nga mbarė bota.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 26-04-04, 15:37   #1
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim A dini me gatu,pregadite etj???

perhsndtej te gjithve

Tregoni nese po ose jo

ju pershdnes te gjithve,Cool_Boy


Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 27-04-04, 09:41   #2
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Cool_boy,une di te gatuaj ca specialitete shqiptare qe besoj qe duhet t'i dije secila femer. Di te bej gjellera dhe embelsira!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-04-04, 17:14   #3
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Brabaroza me vjen shume mire qe dini ti bene ketu pune besomni por hyre borgj moj qiki se duhesh mum gatu mua kur te me takoijsh ahahha.

tung ,cool_boy
Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-04-04, 18:09   #4
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Ndaq besoni apo nuk besoni vetem dore as nje nuse nuk ja japi per pregaditje te ushqimit.... :lol: :lol: :lol: E lumja nusja ime qe me ka...
__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-04-04, 11:39   #5
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim

ahahah lazdrani pse mos te besojm more nejri,paske me kurtalis nusen o njeri...Kuku aja qe me merr mua ka mi be te gjitha....hahahah

tung cool_boy
Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-04-04, 12:02   #6
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Cool_Boy
Brabaroza me vjen shume mire qe dini ti bene ketu pune besomni por hyre borgj moj qiki se duhesh mum gatu mua kur te me takoijsh ahahha.

tung ,cool_boy
Ok Cool-Boy,veq zgjidh cfare deshiron
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-04-04, 14:57   #7
Anonymous
Guest
 
Postime: n/a
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Cool_Boy
ahahah lazdrani pse mos te besojm more nejri,paske me kurtalis nusen o njeri...Kuku aja qe me merr mua ka mi be te gjitha....hahahah

tung cool_boy
pčrshčndetje cooli boy ej mos fol mor ashtu se me ba e me lexu ajo qč tč don menjčher tč refuzon pčr martes(shujč tash...)

Mickoja
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-04-04, 15:50   #8
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Pershdnetje Barbaroza dhe Guest (mickoja)

Barbaroza-valla mi kana shume tortet bre a i di ato mi pregadite a jo??nese po athere mbaje mend ok hahah..

mickoja-valla mire e ke sidomos vashat e sodit kuku nane..a nuk din me gatu a??e qyqani a prej meje po pret a??keshtu ta bejn por nejse mu nuk ma nin fort qka thojn nuk kan qare pa me pregadit qka te me don zemra ahahah...

kalofshi bukur e sukse ne Kuzhine,Cool_Boy
Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-04-04, 13:26   #9
drenousha
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Postime: 157
drenousha e ka pezulluar reputacionin
Gabim tungi cool_boy

a ta kana pasulin ????
nese po hajde hajde tani
drenousha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-04-04, 13:49   #10
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Drenousha pa pasul une qika e mire nuk muj me nejt ahhaha...

hej ti dhe Barbaroza doni me hy borgj tek une per gjella ok vetem mos harroni ok..

tung cool_boy
Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-04-04, 14:07   #11
drenousha
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Postime: 157
drenousha e ka pezulluar reputacionin
Gabim tungi

vetem tregom se ku dhe kure ki qef cool_boy
drenousha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-04-04, 14:25   #12
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim

ani kur per drek moj kur po mendon ti a???hahah


ani ani se te takofsha ty/Barbarozen ndonjhere ne kete jete keni ju qka pregaditeni ok hahahah....Kam me ju shti 24 ore mum gatu deri sa te me plasni ahhaah

tung
Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-04-04, 18:32   #13
mickoja
 
Avatari i mickoja
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Vendndodhja: jetoj mas kodrave!!!
Postime: 1,486
mickoja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

po cooli boy un di me maru kulaqa dhe tatlija ...
__________________
Tč jetosh duke vdekur,a tč vdesčsh duke jetuar?
mickoja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-05-04, 14:07   #14
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim

mickoja me vjen shume keq qiki me te thene por tatlijat nuk ma don fort organizmi po prej teje une duha tort qiki ok,e di qe edhe ato dini ti pregaditni..

hej oj njerz deri me sot i gjeta tri qe do te me pregaditin kur ti takoj hajt mos po gjej edhe ndonj tjeter e do te me kurtalisni ahhhah.


me respekt Cool_Boy
Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-05-04, 14:20   #15
Vera
 
Anėtarėsuar: 24-03-04
Vendndodhja: gjermani
Postime: 2,138
Vera e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Vera
Gabim

une per vete nuk di edhe aq mir me gatu jam duke u mesu e kur te msohem ju thiri ne nje drek Cool_Boy dhe te gith te tjerve a


Vera Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 18:51.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.