Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Kuzhina & Gatimi
Emri
Fjalėkalimi
Kuzhina & Gatimi Receta nga kuzhina shqiptare dhe nga mbarė bota.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 01-05-04, 14:26   #16
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Ani vera shume bukur ju dehsroj suksese ne gatim e ishalla mesoni sa me shpejt qe eshte e mundur e ate drek naj bene te mrekllueshme,por mos harroni jo vetem per mua drek edhe keta tjert dojn se jan unte a di qysh ahahha...

Cool_Boy
Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 01-05-04, 14:35   #17
Vera
 
Anėtarėsuar: 24-03-04
Vendndodhja: gjermani
Postime: 2,138
Vera e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Vera
Gabim

flm Cool_Boy por nuk thash qe vetem per ty e baj at drek por per te gjith dhe shpresoj se do ju pelqej a heheh
Vera Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-05-04, 13:02   #18
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

po une di te gatuaj disa gjellera jo te gjitha bile sot bera nje tort per ditelindjen e mamit by the way e pershendes shume tung anna
anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-05-04, 13:17   #19
florian
 
Anėtarėsuar: 28-02-04
Postime: 2,480
florian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIP
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek florian
Gabim

CAR TORTE BANE A PO NA E QET KA NI COP EDHE NEVE .
__________________
dashuri fruti i jetes se burgosurit te perjetshem .
florian Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-05-04, 14:28   #20
hana
 
Anėtarėsuar: 28-12-03
Vendndodhja: ne kosov valla
Postime: 691
hana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

hahhahahha ANna tu bo torte aiiiiiiiiii
mos gaboni me honger se kushedi cka i ka hedh tortes hahhahahhah :lol: :lol:
hana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-05-04, 14:39   #21
florian
 
Anėtarėsuar: 28-02-04
Postime: 2,480
florian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIP
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek florian
Gabim

LOCKI A THUE MOS ME E HANGER A SE MUE NI COP MA KA PRU :lol:
__________________
dashuri fruti i jetes se burgosurit te perjetshem .
florian Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-05-04, 14:54   #22
hana
 
Anėtarėsuar: 28-12-03
Vendndodhja: ne kosov valla
Postime: 691
hana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

hahahah e ke honger a..............po nire de te boft mir vec thirre ambulancen :lol: :lol: :roll:
hana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-05-04, 15:08   #23
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim

anna pershndetje dhe urime ditlindjen e mamit...Hej qiki pse moj nuk po na fton neve per ditlindje a????Mos harroni une e dua nje cope torte,mbaje ne mend kete..hahah

tung kalofshi bukur
Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-05-04, 08:49   #24
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

flm ah sigurisht cool boy jeni te gjithe te ftuar edhe torte keni me honger sa te doni ...tung dhe te pershendes shume anna
anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-05-04, 08:52   #25
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga florian
LOCKI A THUE MOS ME E HANGER A SE MUE NI COP MA KA PRU :lol:

kuku a e keni honger a se ne vend te sheqerit kam vene kryp o mu paskan perzi recetat o mam a jeni more mire thirreni ambulancat flori dhe hana nuk jan mire ... :cry:
anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-05-04, 10:13   #26
drenousha
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Postime: 157
drenousha e ka pezulluar reputacionin
Gabim tungi cool_boy

a po vjen sot per dark se kemi pasul
drenousha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-05-04, 12:18   #27
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim

anna falm per ftesen por kur erdha une tortja kishte shku moj..

drenousha dil qiki pritem te dera ok mos e fillo dreken pa mua ok.

tung ,cool_boy
Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-05-04, 12:25   #28
drenousha
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Postime: 157
drenousha e ka pezulluar reputacionin
Gabim tungi

ani hajde hajde se te press e jo vetem per dreke :D
drenousha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-05-04, 12:33   #29
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Pritem oj drenousha se tashti i hupa trenit e para dere zbriti ok...
Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-05-04, 12:35   #30
drenousha
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Postime: 157
drenousha e ka pezulluar reputacionin
Gabim tungi

ooooooooooooooooook :D


drenousha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:24.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.