Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 27-09-04, 08:10   #31
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dr1ta
Te pershendes edhe un turist je dicka special :)
Falmderit per kompliment - dr1ta - .Personat si ju ne Dardani me bejne te ndihem posaqerisht i gezuar. :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 27-09-04, 12:13   #32
livoreka bicio
 
Anėtarėsuar: 23-07-04
Vendndodhja: (itali)
Postime: 2,086
livoreka bicio e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek livoreka bicio
Gabim

TURIST te uroj mbreterin ne dardani :P :P :P
__________________
Njč fjal čshtč shumč, njčqind janč pak.....!
livoreka bicio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-09-04, 13:07   #33
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga livoreka bicio
TURIST te uroj mbreterin ne dardani :P :P :P
Falmderit BICIO,vendin e ke te rezervuar,mos haro.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-09-04, 13:22   #34
DannyAus
 
Anėtarėsuar: 18-09-04
Vendndodhja: Australia-Melbourne
Postime: 386
DannyAus e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek DannyAus
Gabim

PERSHENDETJE TURIST,,
KAM NJE KOHE QE JAM REGJISTRU NE DARDANIA.DE POR TASH E VEREJTA SE JE PASARDHESI I MBRETERIS..
TE UROJ HYRJEN NE PALLATIN MBRETEROR
__________________
I am whatever you say I am, if I was it why would I say I am!!!
DannyAus Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-09-04, 14:05   #35
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga DannyAus
PERSHENDETJE TURIST,,
KAM NJE KOHE QE JAM REGJISTRU NE DARDANIA.DE POR TASH E VEREJTA SE JE PASARDHESI I MBRETERIS..
TE UROJ HYRJEN NE PALLATIN MBRETEROR
Hahahaha,falmderit shume - DennyAus - ,shpresoj se do te na bashkohesh se shpejti,sepse vend ka mjaft per te gjithe.
Te pershendes,tung.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-09-04, 14:30   #36
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendetje edhe njehere per ty Turisti,je i nderuar!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-09-04, 14:56   #37
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Barbaroza
Pershendetje edhe njehere per ty Turisti,je i nderuar!
O, falmderit Barbaroza.Gjithashtu ndije veten nga une. :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-09-04, 15:44   #38
diana
 
Anėtarėsuar: 28-10-03
Vendndodhja: zvicer
Postime: 53
diana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

o ju pershendes!duke kaluar ketu pari thash te pershendetemi live!
heheheh!!! pra ,ju pershendes!jo asgje ma teper vetem ju pershendes... :wink:
diana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-09-04, 15:45   #39
diana
 
Anėtarėsuar: 28-10-03
Vendndodhja: zvicer
Postime: 53
diana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

me vargjet e barbarozes apologjite jane besnike...
pershendetje barbaroz! jane vargje mistike gati te terura..por me plot mesazh...dukeni tradicionaliste...pershendetje!
diana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-09-04, 22:06   #40
livoreka bicio
 
Anėtarėsuar: 23-07-04
Vendndodhja: (itali)
Postime: 2,086
livoreka bicio e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek livoreka bicio
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga livoreka bicio
TURIST te uroj mbreterin ne dardani :P :P :P
Falmderit BICIO,vendin e ke te rezervuar,mos haro.
flm.shum turist per rezervimin e vendit, ishalla te kemi gjith mon ty mbret. :P :P :P
__________________
Njč fjal čshtč shumč, njčqind janč pak.....!
livoreka bicio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-09-04, 22:10   #41
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga diana
o ju pershendes!duke kaluar ketu pari thash te pershendetemi live!
heheheh!!! pra ,ju pershendes!jo asgje ma teper vetem ju pershendes...
Falmderit - diana -,je gjithashtu e pershendetur.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-09-04, 22:13   #42
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga livoreka bicio
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga livoreka bicio
TURIST te uroj mbreterin ne dardani :P :P :P
Falmderit BICIO,vendin e ke te rezervuar,mos haro.
flm.shum turist per rezervimin e vendit, ishalla te kemi gjith mon ty mbret. :P :P :P
Falmderit Bicio,por jam i vetedijshem se asgje nuk eshte per GJITHMONĖ,andej me padurim pres dhe ardhjen tende,o shoku i nderuar.
Te pershendes. :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-09-04, 23:38   #43
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Turist dhe Mbret!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Ckas nuk po perjetojme edhe ne ne kete dardani.

Turisti ngadalte por sigurt arrite te hapesh dyert e pallatit mbreteror.
Une si Mbreteresha -I- te uroj mireseardhje.
Ja kalofsh si eshte me se miri ne pallatin mbreteror. :lol: :lol:
Ps. Mos na e ban si Shejtonka si u ba Mbreteresh e henger dreqi e humbi dikah. :(
Mė 07. 09. 04 erdha kėtu pėr tė uruar titullin, e tani po tė uroj se e paske kaluar shyqyr 2000-shin.
Urime dhe vazhdofsh akoma punėn e palodheshme qė po bėn pėr tė bėrė interesant forumin.
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-09-04, 00:10   #44
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Turist dhe Mbret!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Ckas nuk po perjetojme edhe ne ne kete dardani.

Turisti ngadalte por sigurt arrite te hapesh dyert e pallatit mbreteror.
Une si Mbreteresha -I- te uroj mireseardhje.
Ja kalofsh si eshte me se miri ne pallatin mbreteror. :lol: :lol:
Ps. Mos na e ban si Shejtonka si u ba Mbreteresh e henger dreqi e humbi dikah. :(
Mė 07. 09. 04 erdha kėtu pėr tė uruar titullin, e tani po tė uroj se e paske kaluar shyqyr 2000-shin.
Urime dhe vazhdofsh akoma punėn e palodheshme qė po bėn pėr tė bėrė interesant forumin.
Urimet e tua me gezojne sinqerisht,edhe ne emer te vertetes,me duhet te pranoj se te gjitha ( 2000 postime ) jane vetem-lla-lla-lla -t e mija pa lodhuna,hahahaha. :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-09-04, 12:43   #45
livoreka bicio
 
Anėtarėsuar: 23-07-04
Vendndodhja: (itali)
Postime: 2,086
livoreka bicio e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek livoreka bicio
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga livoreka bicio
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga livoreka bicio
TURIST te uroj mbreterin ne dardani :P :P :P
Falmderit BICIO,vendin e ke te rezervuar,mos haro.
flm.shum turist per rezervimin e vendit, ishalla te kemi gjith mon ty mbret. :P :P :P
Falmderit Bicio,por jam i vetedijshem se asgje nuk eshte per GJITHMONĖ,andej me padurim pres dhe ardhjen tende,o shoku i nderuar.
Te pershendes. :P
ok turist pra po e lom ashtu vij nga dal dal edhe un aty hahahahah te pershendes shum :P :P :P


__________________
Njč fjal čshtč shumč, njčqind janč pak.....!
livoreka bicio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:25.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.