Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Prezantoni vetėn
Emri
Fjalėkalimi
Prezantoni vetėn Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 05-05-05, 05:28   #121
Daja POLIC
c"ka
 
Avatari i Daja POLIC
 
Anėtarėsuar: 04-05-05
Vendndodhja: sdi
Postime: 699
Daja POLIC e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Maca

Maca DOMLLA TY me ke lodh tuj lexu bre :lol: tung kalofshit sa ma mir sa ma bukur sa ma lumtur ne forum dhe beri te fala MAQORIT :lol: :lol:
Daja POLIC Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 11-05-05, 19:29   #122
Maca
 
Anėtarėsuar: 31-05-04
Vendndodhja: !...SwIsS...!
Postime: 1,447
Maca e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Daja POLIC
Maca

Maca DOMLLA TY me ke lodh tuj lexu bre :lol: tung kalofshit sa ma mir sa ma bukur sa ma lumtur ne forum dhe beri te fala MAQORIT :lol: :lol:
www.domlla.paq.aufff hahaha...
A kaq shpejt lodhesh ti a o polic po ani lodhu veq mos um shkruj naj denim heheh... ani daja Polic flm per pershendetjen tende te sinqert...

Gjithashtu deshiroj te lakoni sa ma heshem ne forum...

Tungiiiiiiii Dajkooooooo p.s skam more une Maqorr hmmmm
__________________
Maca Thot:Delete Per Budalla,Away Per Shmekera,Block Per Klloshara,Online Per Cara...
Maca Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-05-05, 17:46   #123
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Maca a je gjall? qka je ka bon?
Qysh i ke kta kta kta e ata e ato e qato,qplesoj se te gjitht jan Bukur.
Hasani :D
Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-06-12, 07:49   #124
Kalimero
SUPERMUDERATOR;)
 
Avatari i Kalimero
 
Anėtarėsuar: 28-02-09
Postime: 3,319
Kalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Jam ka du mu PREZENTU!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Maca Shiko postimin
My name is... My name is... My name is slim MACA
Vendbanimi: [color=red]MACAlor] e 3-tit kat...
Prejardhja: 50% Rebelk... 50% made in Macedonia...
Vitet: Boll sa per me hy ne Forum... D.m.th permbi 18-vjet!
Gjatesija: Sa per me mujt me kqyr prej bures deres!
Hobby: Anej,knej,ashtu,keshtu,mmm plot bre plot...

Tash diqka reth meje dhe karaketrit tem ma teper... jo krejt pak a!
OK...
Heiiiii,heiii,erdha knej e di qe ska kurgjo anej...
Mss.MACAqeratsene nese don jau kallxoj masanena...
Mir e dini se moti jam hi...
Jam hi,qysh e ku e di,un jam qajo qe per ju nuk ka randsi...
Por e papati ,perinati me te kallxu sa esht sahati,mos beso se sme del afati...Se gjdo sen ja pershtati...
Se nuk jam lule manushaqe,jam femer rrugaqe qe s'te puthi ne faqe!
Po lexoj shkrimet e mi,jam qik me taktik,ska ma mir edhe PIK.
Edhe pse jam ka du mu prezentu per her tpar sjam tu shkru...
Ska lidhje ti qka thu,tash gjithmon ki mem lexu...
Se shkrimet e mia te trenta kurr skan me mbaru!

Ska sen qe se di,ska bir qe sjam hi!
Me shkru kam nis e ktu kam mri!

Ju du me shpirt ju du me zemer,qaq sa me rrespektoni ju me ket emer...
''MACA''

E tash kam me vazhdu,keshtu qysh jam tu shku...
Gjith mir kam me kalu,ishallah esht edhe ''ZOTI'' me mu...
Si mu kan tu fluturu,nashta kam me u lavdru...
Veq pse ju du edhe ju me doni mu...

MACA xig xig,
banu shume e fort ne shkrim,
e kurr mos u lig...

Ju pershendes te gjithve me kaq...Edhe shpresoj se do te kalojm qaste te bukura se bashku...
Me rrespekt By Maca! :twisted:
eeeeeeeeeevvvvv qi tekukna qu un krah t'shmajt be sooottt. Kshirne mare qa gjeta opettttt. hade hade hade zhdrip qituqene ere shkrujtibe qas kish pasen mare qituqene , eeee qish i vonshem be ere une se pasna mrijten qat vakt ,
__________________
iK mUs U dAshUroNi ,s' kom qKa jU bOj tIBe :D
Kalimero Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-06-12, 07:50   #125
Kalimero
SUPERMUDERATOR;)
 
Avatari i Kalimero
 
Anėtarėsuar: 28-02-09
Postime: 3,319
Kalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Jam ka du mu PREZENTU!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dembelica Shiko postimin
Veq dashta me te pershendete
kshir ti kshir ,ani ere dimilic tek paska pasen


__________________
iK mUs U dAshUroNi ,s' kom qKa jU bOj tIBe :D
Kalimero Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:28.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.