Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 10-03-13, 10:03   #901
konzuli
 
Anėtarėsuar: 16-02-12
Postime: 26
konzuli me shokė shumekonzuli me shokė shume
Gabim Re: KĖRĒOVARI

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kercovari Shiko postimin
Ju flm.te gjithve per viziten dhe mesazhet pershendetse miqsore dhe te sinqerta.
Mbase nuk e kam ndermend te shkruaj ketu lus te gjithe miqt e mi virtual te cilet kan respekt ndaj meje,me haroni duke mos me lene asnje mesazh pershendetes.
Me respektin me te thelle dhe miqsore
Kerēovari
paske shkru mos me te pershendet
aq shum te ka lodh dardania apo ti dardanine mase shoh se te kan vnu ban dhe nuk ta paskan fal po te pyes a u kerkove falje ti se e di se nuk kekron lehte falje, heheheheh
kalofsh mir kudo qe je i bindur se nuk te kan merzit banet, hehehehe
konzuli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 25-03-13, 13:55   #902
Kaqanikasja
 
Avatari i Kaqanikasja
 
Anėtarėsuar: 06-04-09
Vendndodhja: ne nje vend qe gjithmon kam deshire te jem
Postime: 9,533
Kaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kaqanikasja Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Kaqanikasja Send a message via Skype™ to Kaqanikasja
Gabim Titulli: KĖRĒOVARInje pershendetje te ngrohte dhe pasdite te kendeshme
__________________
Secilėn vepėr tėnde kryeje si tė ishte fjala pėr veprėn e fundit Jetėsore..
Kaqanikasja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-04-15, 20:22   #903
doGzona
 
Avatari i doGzona
 
Anėtarėsuar: 23-03-05
Postime: 9,331
doGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: KĖRĒOVARI

U prefsh ne paqe o mik.Zoti te dhashte xhenetin.
doGzona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-04-15, 18:50   #904
elvio
 
Avatari i elvio
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 6,391
elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: KĖRĒOVARI

Lendina e lehte e i paharruar kujtimi i tij.

Ngushellime familjes.

Me ligeshtoi shpirtin humbja e radhes ne kete komunitet.
elvio ėshtė nė linjė tani   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-04-15, 19:02   #905
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: KĖRĒOVARI

I bashkohem dhimbjes se familjarve dhe miqve..., u prehesh ne paēe, mikė!
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-04-15, 20:52   #906
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,632
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: KĖRĒOVARI

Ngushllimet nuk i dua fare, me qe kuptoj qe diē u shua !

U prehesh ne paqe mik!
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-15, 19:15   #907
romansa
 
Avatari i romansa
 
Anėtarėsuar: 24-07-08
Vendndodhja: larg vendlindjes
Postime: 16,099
romansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: KĖRĒOVARI

ngushllime familjareve
__________________
Lejo gezimin e sė ardhmes..le te fshije dhembjen e sė kaluares!!!
romansa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-04-15, 00:18   #908
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: KĖRĒOVARI

Ndarja nga jeta, eshte dhimbja perfundimtare qe peson njeriu. Por kur tė tilla dhimbje lene pas gjurme qe do te kujtohen brez pas brezi, atehere vete jeta nuk quhet ende e perfunduar…edhe pse fryma e fundit ka heshtur.....i till ishe miku im i shtrenjet.
Aty ku prekni shkronjat e tua nuk kishte medyshje po veq bindje,mendimet e hapura tregonin vlerat e tua te larta,gjurmet e tua do ngelin perjet tek ata qe te njofen ....gjurmet e tua i ke ketu miku im.....fjalet tua ishin frymezim per mua ......
U preht ne paqe shpirti yt miku im........ i paharruar do jesh
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-04-15, 19:19   #909
Edonisi
 
Avatari i Edonisi
 
Anėtarėsuar: 15-12-11
Postime: 176
Edonisi i pazėvėndėsueshėmEdonisi i pazėvėndėsueshėmEdonisi i pazėvėndėsueshėmEdonisi i pazėvėndėsueshėmEdonisi i pazėvėndėsueshėmEdonisi i pazėvėndėsueshėmEdonisi i pazėvėndėsueshėmEdonisi i pazėvėndėsueshėmEdonisi i pazėvėndėsueshėmEdonisi i pazėvėndėsueshėmEdonisi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Titulli: KĖRĒOVARI

Ngushllime familjes!


Edonisi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:45.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.