Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Prezantoni vetėn
Emri
Fjalėkalimi
Prezantoni vetėn Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 28-01-05, 11:26   #1
dardha
 
Anėtarėsuar: 22-01-05
Postime: 110
dardha e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek dardha
Gabim UNE JAM DARDHA

mua te me falni se i bera do gabime fatale por inshalla spo me nxen per te madhe diana007
une vec desha te tregoj se kush jam!
Ja kjo jam une


dardha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 28-01-05, 11:29   #2
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,454
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: UNE JAM DARDHA

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dardha
mua te me falni se i bera do gabime fatale por inshalla spo me nxen per te madhe diana007
une vec desha te tregoj se kush jam!
Ja kjo jam une
hehhheheh jo moj mos ta nin nuk ka dert po qfar gabime boj bene ??
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-01-05, 13:47   #3
dardha
 
Anėtarėsuar: 22-01-05
Postime: 110
dardha e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek dardha
Gabim Re: UNE JAM DARDHA

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Diana007
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dardha
mua te me falni se i bera do gabime fatale por inshalla spo me nxen per te madhe diana007
une vec desha te tregoj se kush jam!
Ja kjo jam une
hehhheheh jo moj mos ta nin nuk ka dert po qfar gabime boj bene ??
o desha te prezantohem e jam prezantua ne nje vend tjeter gabim per ate mendova se jam prezantua te e ytja e te kerkova falje se jo tjeter tybe :lol: :lol:
dardha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-01-05, 14:11   #4
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,454
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: UNE JAM DARDHA

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dardha
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Diana007
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dardha
mua te me falni se i bera do gabime fatale por inshalla spo me nxen per te madhe diana007
une vec desha te tregoj se kush jam!
Ja kjo jam une
hehhheheh jo moj mos ta nin nuk ka dert po qfar gabime boj bene ??
o desha te prezantohem e jam prezantua ne nje vend tjeter gabim per ate mendova se jam prezantua te e ytja e te kerkova falje se jo tjeter tybe :lol: :lol:


O fal te koft oj dardh hehehhehe ,


Tpershede Diana
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-01-05, 14:36   #5
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Mirė se na ke ardhė Dardha.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-01-05, 18:01   #6
PAOLINA
 
Anėtarėsuar: 30-10-04
Vendndodhja: Ne nje Insel
Postime: 314
PAOLINA e ka pezulluar reputacionin
Gabim

:lol: :lol: :lol: MIRE SE NA ERDHE DARDHA


Prsh nga Paolina
PAOLINA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-01-05, 18:17   #7
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Dardha,shume e shijshme qenke. :)

Mire se ke ardhe se veq per dardha kemi pas heq keq. :P
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-01-05, 20:28   #8
experti_lu
 
Avatari i experti_lu
 
Anėtarėsuar: 17-01-05
Vendndodhja: lindur ne SHQIPERI,deshiroj te vdes ne SHQIPERI.
Postime: 628
experti_lu e ka pezulluar reputacionin
Gabim

qy qy a ti koke DARDHA ? bash nire se erdhe,
dhe mire se me qete mu!! :lol: :lol: :lol:
experti_lu Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-01-05, 22:06   #9
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

DARDHA,mire se erdhe.

TURISTI.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-01-05, 22:09   #10
DEA
***
 
Avatari i DEA
 
Anėtarėsuar: 29-04-04
Vendndodhja: Baden Württemberg
Postime: 14,745
DEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Mire se erdhe Dardha
__________________
Prį, mallkue njaj bir Shqyptari, Qi ketė gjuhė tė Perendķs, Trashigim, qi na la i Pari, Trashigim s'i a lźn ai fmķs; Edhč atij i u thaftė, po, goja, Qi e perbuzė ketė gjuhė hyjnore; Qi n'gjuhė t'huej, kśr s'āsht nevoja, Flet e t'veten lźn mbas dore.
DEA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-01-05, 10:33   #11
Arbėri
 
Anėtarėsuar: 07-01-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 1,666
Arbėri e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Dardha, mire se erdhe dhe ja kalosh mire ne mesin tone :lol: :lol:

Ishalla nuk je e kalbur si kjo dardhe, heheheheheh, se kjo e gjora, "shkrum" qenka bo brenda :oops: :P
Arbėri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-01-05, 14:37   #12
Mafiozi
 
Anėtarėsuar: 27-10-04
Vendndodhja: Geneve
Postime: 4,586
Mafiozi e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Mir se erdhe ne mesin ton Dardha.

Te shpresoj biseda dhe argetim te kendshem.
Mos harro qe e kem kusherinin tend ketu ------> Ftonin :lol:
Shpresoj qe je dardh e pjekur dhe e embel :lol:


Kaloh mir
Mafiozi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-01-05, 14:41   #13
IceGirl
 
Anėtarėsuar: 05-05-04
Vendndodhja: Heaven
Postime: 967
IceGirl e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Mire se na erdhe DARDHA :)
IceGirl Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-01-05, 16:44   #14
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Mire se erdhe dardha -----kalo sa me embel ketu :)
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-01-05, 18:02   #15
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Mirė se na ke ardhė Dardha.

Murgeshaaaaaaaaa , mojjjjj a vėrtet Mollė asi dardhė qenka aa????????? :roll: :roll: Ani edhe atė bile dardhė ujse a si ju thojnė atyre dardhave?! :roll: :lol:
Nejse , se unė hyra me uru gocėn e u habita duke bisedu me ty?!


Dardhaaaa , mirė se na ke ardhė dhe tė urojė tė kalofshh sic ėshtė mė sė miri nė kokankun mė tė madhė dhe tė njohurė Shqiptarė, FD!

Caste tė kėdshme!


__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:31.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.