Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Temė e mbyllur
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 24-03-05, 23:04   #16
laliloli
 
Avatari i laliloli
 
Anėtarėsuar: 18-03-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 9,134
laliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIP
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek laliloli Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek laliloli
Gabim Pėrshėndetje

Te pershendes ULIKSI te uroj shendet dhe gjithe te mirat
__________________
Rrespekto tė tjeret ,
ashtu siq dėshiron tė jesh i rrespektuar
laliloli Nuk ėshtė nė linjė  
Nyje Interesante
Vjetėr 25-03-05, 05:58   #17
uliksi31
 
Anėtarėsuar: 19-11-03
Vendndodhja: catskills
Postime: 10,218
uliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Te nderuar: Kesulkuqe,Turisti,Kaltrushi,Kercovari,Barbaroza,To mori,Kavalero,Laliloli.Edhe une ju falemderoj dhe ju pershendes,me nje pershendetje sa Atlantiku me gjith Pacifik.Nuk po guxoj me e permend Oqeanin Indian se tsunami ishte aty e po na e prish pushimet me Mbretreshen :lol:
uliksi31 Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 25-03-05, 06:07   #18
Kavaleri
Aty ku bijn Tupanat..
 
Avatari i Kavaleri
 
Anėtarėsuar: 20-03-05
Vendndodhja: USA
Postime: 1,463
Kavaleri e ka pezulluar reputacionin
Gabim

uliksi31-jr.
Falemnderit per qe ma kthyt pershendetjen.
Ja lakofsh sa me bukur ku do qe gjindeni,po ashtu dhe te gjith dashamireve tu.
Kavaleri
__________________
Faleminderit U Ē K
Kavaleri Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 25-03-05, 13:36   #19
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Phaaaaaaaaaa qysh qenkna vonuar ne ket pershendetje,po me mire von se hiq.

Uliksi pershendetje te veqant i nderuar,dhe te ja kalojsh si esht me se miri.

Dite te kendshme te uroj.

Genta
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 25-03-05, 15:40   #20
uliksi31
 
Anėtarėsuar: 19-11-03
Vendndodhja: catskills
Postime: 10,218
uliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gentiana
Phaaaaaaaaaa qysh qenkna vonuar ne ket pershendetje,po me mire von se hiq.

Uliksi pershendetje te veqant i nderuar,dhe te ja kalojsh si esht me se miri.

Dite te kendshme te uroj.

Genta
Personat e rangut tuaj kurr nuk jan von.Falemderit per pershendetje.Edhe une ju pershendes perzemersisht,kalofshi mire :)
uliksi31 Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 25-03-05, 16:09   #21
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,454
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Uliksi t pershedes dhe nje mbermje te qet e pa lodhej te deshiron Kesulkuqja jote :lol:
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 25-03-05, 17:47   #22
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Uliksi tė gushi e dushi deri sa tė kthehem se po shkoj tė bėhem gadi pėr darkėn Mbretėrore ku jemi tė ftuar. :lol: :lol:
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 25-03-05, 22:43   #23
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Shfrytėzojė rastin qė t'i pėrshėndes z.Uliksi & Znj.Murgesha ,duke ju dėshiruarė castė tė kėndėshme nė kėtė darkė qė gjenden tek Mbreti Karlos dhe Mbretėresha Sofia :lol: :lol:

SP. Mė falni qė kėsaj herė nuk munda tė jem e ta pėrciellė pėr sė afėrmi atė ndejė rasti :lol: :lol: qė t'ua transmetojė nė FD. Por besojė se mė kuptoni ,se angazhimet shumė tė larta. :( Por Fotot m'i pėrciellni juve , e unė i publikojė :lol: :lol: Pa as njė problemė :lol:
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 26-03-05, 08:22   #24
uliksi31
 
Anėtarėsuar: 19-11-03
Vendndodhja: catskills
Postime: 10,218
uliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ShEjToNkA
Shfrytėzojė rastin qė t'i pėrshėndes z.Uliksi & Znj.Murgesha ,duke ju dėshiruarė castė tė kėndėshme nė kėtė darkė qė gjenden tek Mbreti Karlos dhe Mbretėresha Sofia :lol: :lol:

SP. Mė falni qė kėsaj herė nuk munda tė jem e ta pėrciellė pėr sė afėrmi atė ndejė rasti :lol: :lol: qė t'ua transmetojė nė FD. Por besojė se mė kuptoni ,se angazhimet shumė tė larta. :( Por Fotot m'i pėrciellni juve , e unė i publikojė :lol: :lol: Pa as njė problemė :lol:
Falemderit Shejtonka, Mbretresha e une ju pershendesim perzemersisht.Murgesha eshte nxene,qe bile ne kete moment po con dolli dhe Mbreti Carllos po na falemderon ne pritje tradicionale shqiptare qe ju beme.Pas dreke bashke me suiten mbretrore do bejm nje shetitje ne Mediteran,pran Estracho de Gibraltar. :lol: :lol:
uliksi31 Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 26-03-05, 08:59   #25
dembelica
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Vendndodhja: Prishtine
Postime: 2,934
dembelica e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Te pershendes Uliksi dhe te deshiroj qdo te mire,ishalla kjo eshte hera e fundit qe martohesh se ke tu i qit njerzit ne bela :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
dembelica Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 26-03-05, 15:52   #26
uliksi31
 
Anėtarėsuar: 19-11-03
Vendndodhja: catskills
Postime: 10,218
uliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dembelica
Te pershendes Uliksi dhe te deshiroj qdo te mire,ishalla kjo eshte hera e fundit qe martohesh se ke tu i qit njerzit ne bela :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Falemderit ne pershendetje edhe une ju pershendes juve.Po kjo eshte e fundit ose do te mbes vejan tere jeten.Shyqyr gjithcka mbaroj mire :lol:
uliksi31 Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 26-03-05, 17:36   #27
Kavaleri
Aty ku bijn Tupanat..
 
Avatari i Kavaleri
 
Anėtarėsuar: 20-03-05
Vendndodhja: USA
Postime: 1,463
Kavaleri e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Edhe un e pershendes,dhe ishalla kthehet te dashnija hohoho...
Ika deri te livallet e sadris,kish hy ujt keq.. :arrow: Byeeeeeeeee
__________________
Faleminderit U Ē K
Kavaleri Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 28-03-05, 21:39   #28
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Uliksi , kam kėnaqėsin dhe nderinė qė ne kėtė shoqėri tė mrekullueshme takova edhe njė shoqėri tek njė njeri sic jeni juve.
Ndajė i nderuarė pranoni pėrshėndetje tė sinqerta nga unė, ku do qė jeni gjithė tė mirat nė jetė.
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 29-03-05, 03:02   #29
uliksi31
 
Anėtarėsuar: 19-11-03
Vendndodhja: catskills
Postime: 10,218
uliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ShEjToNkA
Uliksi , kam kėnaqėsin dhe nderinė qė ne kėtė shoqėri tė mrekullueshme takova edhe njė shoqėri tek njė njeri sic jeni juve.
Ndajė i nderuarė pranoni pėrshėndetje tė sinqerta nga unė, ku do qė jeni gjithė tė mirat nė jetė.
E nderuara Shejtonke,ju falemderoj per fjalet tuaja te zgjedhura.Vertet mbas ketij nick name qe keni ju, fshehet nje engjell; e bute, e kujdesur,sensitive,largpamse dhe shume e dashur per te komunikuar.Pra edhe pak ju duhet te beheni murgeshe :lol: Por jo si Murgesha ime por si ndonje tjeter :lol: :lol: Nuk ka faj more Dreni qe u tranua mbas tejet :lol: :lol: :lol:
Shejtonke ju deshiroj sukses ne cdo lemi te jetes :)
uliksi31 Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 29-03-05, 03:43   #30
S81
 
Anėtarėsuar: 23-03-05
Vendndodhja: NY
Postime: 12
S81 e ka pezulluar reputacionin
Gabim pershendes

PERSHENDES ULIKSIN TONE, KJOSH FAQE BARDH E RROFSH SA MALET SHQIPTARE- BJESHKET E NEMURA. [/b]


S81 Nuk ėshtė nė linjė  
Temė e mbyllur


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:13.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.