Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Chat ne Serverin Shqiptar irc.dardania.de > Chat-Dhoma #Dardania
Emri
Fjalėkalimi
Chat-Dhoma #Dardania Kėtu ėshtė vendi ku vizitorėt e kanalit #Dardania takohen. Mund tė postoni ankesa mbi probleme tė hasura gjatė chatimit nė kanalin #dardania. Mos nguroni tė pyesni pėr gjera qė nuk i kuptoni.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 25-06-05, 11:27   #31
MemphiSx
ZoT DhE KrenaR
 
Avatari i MemphiSx
 
Anėtarėsuar: 11-12-03
Vendndodhja: StAteS Of GjAkOvA
Postime: 12,338
MemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek MemphiSx
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga aferdita
JOOOOOOO

POOOOOOOOOOOO :d :d :d
MemphiSx Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 26-06-05, 09:49   #32
Bota_Sot
 
Anėtarėsuar: 18-06-05
Vendndodhja: Zvicėr
Postime: 59
Bota_Sot e ka pezulluar reputacionin
Gabim MUKI

Miremengjesi MUKI i nderuar. Pajjjjjjj, mendova dhe u kujtova hsume e gjate, qe a te kam guxim ta pyes DOGZONEN per martes a jo, por siq po shifet, NUK paskan ate fat une jo. te eprshendes i nderuar ehhehe
__________________
Do tė afrohem do tė afrohem, do t\'i them nja dy tri fjalė, do tė hy nė zemrėn tėnde dhe kurrė mė s\'do tė dal!
Bota_Sot Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-06-05, 18:24   #33
doGzona
 
Avatari i doGzona
 
Anėtarėsuar: 23-03-05
Postime: 9,331
doGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėm
Gabim

:shock: Ku mer don ti me me ofru martes pa mi qu msit te shpija :lol:
doGzona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-06-05, 19:49   #34
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim

po more
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-06-05, 21:35   #35
Bota_Sot
 
Anėtarėsuar: 18-06-05
Vendndodhja: Zvicėr
Postime: 59
Bota_Sot e ka pezulluar reputacionin
Gabim DOGZONA

hhehee, a msit kerkoni ju?? pajjjj, priti moj bij neser, por ju lutem mos mi ktheni duarTHAT
__________________
Do tė afrohem do tė afrohem, do t\'i them nja dy tri fjalė, do tė hy nė zemrėn tėnde dhe kurrė mė s\'do tė dal!
Bota_Sot Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-06-05, 23:11   #36
doGzona
 
Avatari i doGzona
 
Anėtarėsuar: 23-03-05
Postime: 9,331
doGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: DOGZONA

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bota_Sot
hhehee, a msit kerkoni ju?? pajjjj, priti moj bij neser, por ju lutem mos mi ktheni duarTHAT
Po ti jap 7 vite eti kerko ,meso per jeten time se pari e mandej me kerko
martese...keshtu qe me sigurt nuk gabone si me ate me pare :lol: :lol:
doGzona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-06-05, 05:41   #37
Arb
 
Avatari i Arb
 
Anėtarėsuar: 09-10-04
Vendndodhja: Little Dardania, NEW YORK
Postime: 11,439
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doGzona
:shock: Ku mer don ti me me ofru martes pa mi qu msit te shpija :lol:
Heeeu e kalova Hudson-in edhe hajt!
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-06-05, 06:04   #38
doGzona
 
Avatari i doGzona
 
Anėtarėsuar: 23-03-05
Postime: 9,331
doGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arb
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doGzona
:shock: Ku mer don ti me me ofru martes pa mi qu msit te shpija :lol:
Heeeu e kalova Hudson-in edhe hajt!
:lol: :lol: :lol:

He pra c'po pret?
doGzona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-06-05, 17:51   #39
Bota_Sot
 
Anėtarėsuar: 18-06-05
Vendndodhja: Zvicėr
Postime: 59
Bota_Sot e ka pezulluar reputacionin
Gabim DOGZONA

A une kam gabuar me te, apo ajo me mua??
__________________
Do tė afrohem do tė afrohem, do t\'i them nja dy tri fjalė, do tė hy nė zemrėn tėnde dhe kurrė mė s\'do tė dal!
Bota_Sot Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-06-05, 23:54   #40
M_u_k_i
d
 
Avatari i M_u_k_i
 
Anėtarėsuar: 25-04-05
Vendndodhja: Mitrovic
Postime: 1,818
M_u_k_i e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek M_u_k_i Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek M_u_k_i Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek M_u_k_i Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek M_u_k_i Send a message via Skype™ to M_u_k_i
Gabim tung

bota_sot ishalla tu ralizohen deshirat .
__________________
M ĻÆ|Æ®Õ\\\\v// ļ ©Å Lī JÅ
M_u_k_i Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-06-05, 14:20   #41
Bota_Sot
 
Anėtarėsuar: 18-06-05
Vendndodhja: Zvicėr
Postime: 59
Bota_Sot e ka pezulluar reputacionin
Gabim MUKI

faleminderit i nderuar, por kjo ka kaluar i nderuar dhe nuk jam ka merzitem aspak hiq, sepse qdo here kam dyshuar ne te!! NUK jam nje nejri qe vuaj per dik!!! por, faleminderit prej jush qe me uroni te mirat
__________________
Do tė afrohem do tė afrohem, do t\'i them nja dy tri fjalė, do tė hy nė zemrėn tėnde dhe kurrė mė s\'do tė dal!
Bota_Sot Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-06-05, 17:06   #42
Arb
 
Avatari i Arb
 
Anėtarėsuar: 09-10-04
Vendndodhja: Little Dardania, NEW YORK
Postime: 11,439
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doGzona
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arb
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doGzona
:shock: Ku mer don ti me me ofru martes pa mi qu msit te shpija :lol:
Heeeu e kalova Hudson-in edhe hajt!
:lol: :lol: :lol:

He pra c'po pret?
Cka koka more kjo mahalla jote keshtu?

Cka paski dal me shpi ne kete mal more?
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-06-05, 00:37   #43
M_u_k_i
d
 
Avatari i M_u_k_i
 
Anėtarėsuar: 25-04-05
Vendndodhja: Mitrovic
Postime: 1,818
M_u_k_i e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek M_u_k_i Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek M_u_k_i Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek M_u_k_i Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek M_u_k_i Send a message via Skype™ to M_u_k_i
Gabim tyu`

bota sot pa kurfar qellimi veq thash ti them njerit nashti ki fat .
__________________
M ĻÆ|Æ®Õ\\\\v// ļ ©Å Lī JÅ
M_u_k_i Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-07-05, 19:52   #44
Agroni22
 
Anėtarėsuar: 03-08-04
Vendndodhja: ku kom lindur
Postime: 3,929
Agroni22 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

pooooooooooooo
__________________
dashuria nuk blihet por fitohet
dashuria nuk shitet por dhurohet
Agroni22 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-07-05, 12:46   #45
adi-uk-uk
 
Anėtarėsuar: 02-07-05
Vendndodhja: uk
Postime: 3
adi-uk-uk e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek adi-uk-uk Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek adi-uk-uk
Gabim hi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga yllka
Uhfaaaaaaaa u kenaqem vella MUKI a spo e shehe ah :lol: :lol: :lol:


__________________
.;,,\'[\'
adi-uk-uk Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:29.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.