Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 29-07-05, 19:59   #1
progoni
 
Anėtarėsuar: 11-01-04
Postime: 577
progoni i dashurprogoni i dashurprogoni i dashurprogoni i dashur
Gabim Xuki

Citim:
XukiAnėtarėsuar: 12 Jul 2005
Mesazhe: 2

Postuar: Tue Jul 12, 2005 7:29 pm Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

Edhe unė i pėrshėndes tė gjithė anėtarėt e kėti forumi.Xuki

Mire se ke ardhur Xuki i nderuar ,

gjithe te mirat ne ket

ODĖ DARDANE


progoni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 29-07-05, 22:40   #2
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Xuki njė pėrshėndetje tė madhe pėr ty.

Mirė se na ke ardhė e mė mirė ja kalofsh nė Odėn Dardane.

Murgesha.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-07-05, 22:50   #3
BigBaci
 
Anėtarėsuar: 24-07-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 98
BigBaci e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Edhe une e pershendes te nderuarin Xuki, te cilin keto dite po e kerkoi permes interpolit, por akoma s'i kam hy ne adrese, por me shprese se do ta gjeje se shpejti!!!

Me respekt, BigBaci
BigBaci Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-07-05, 17:04   #4
Flaka_1
 
Anėtarėsuar: 08-07-05
Vendndodhja: aty ku shperthen flaka
Postime: 1,212
Flaka_1 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Pershendetje dhe gjithe te mira !
me dashuri flaka!
__________________
Sikur te isha une nje cope qielli, te lundroja ne zemren tende.
Me mire do te ishte te isha une nje mal, dielli me rreze te me griste kemishen e bardhe.
Flaka_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-08-05, 14:05   #5
Neta
 
Anėtarėsuar: 23-07-05
Vendndodhja: Prishtine
Postime: 46
Neta e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Neta
Gabim

o Xuki te pershendes shummmm..e ishlla kalon mir atje ku je
__________________
Te Bukurit Lind Kur Sharmi Krijohet!?
Neta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-08-05, 15:12   #6
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Xuki pershendetje edhe nga une e te uroj argetim te kendshem ne mesin e forumistave Dardan dhe mire se na erdhe.

Genta
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-08-05, 22:08   #7
Dilaver
 
Avatari i Dilaver
 
Anėtarėsuar: 29-09-03
Postime: 2,277
Dilaver i pazėvėndėsueshėmDilaver i pazėvėndėsueshėmDilaver i pazėvėndėsueshėmDilaver i pazėvėndėsueshėmDilaver i pazėvėndėsueshėmDilaver i pazėvėndėsueshėmDilaver i pazėvėndėsueshėmDilaver i pazėvėndėsueshėmDilaver i pazėvėndėsueshėmDilaver i pazėvėndėsueshėmDilaver i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Xuki mirė se paske ardhė vėllaqko.
__________________
Aj, qė shkon tuj mjellė e tuj hapė fjalė tė kqija e gergasa herė per njanin herė per tjetrin, me gojė tė kanunit thirret »Argat i keq«.
Dilaver Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-08-05, 23:52   #8
Arb
 
Avatari i Arb
 
Anėtarėsuar: 09-10-04
Vendndodhja: Little Dardania, NEW YORK
Postime: 11,439
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Gjithashtu i shprehje mireseardhje Xuxit!
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-08-05, 02:56   #9
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Xuki, o bukuroshi, mire se paske shkrue ne dardani!
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-08-05, 13:55   #10
Arbėri
 
Anėtarėsuar: 07-01-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 1,666
Arbėri e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Opaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ooooooooooo mire se paske ardhe oooooooo Xukiiiiiiiiiiiii :lol: :lol: :lol: :lol:

Besoj se kemi me kalle krejt, medemek kemi mu knaqe valla :lol: :lol: :lol: :lol:

Je i pershendetur o i nderuar bile bile edhe kojshillaku yte eshte i pershendetur, hahahahahahahahaha
Arbėri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-08-05, 17:22   #11
Daja POLIC
c"ka
 
Avatari i Daja POLIC
 
Anėtarėsuar: 04-05-05
Vendndodhja: sdi
Postime: 699
Daja POLIC e ka pezulluar reputacionin
Gabim

xukiiiiiii ku je more a je mir po na shkruj o njeri se tu kan bo kallabllak
mir se na paske ardh jeni i pershendetur tungiiii.
__________________
Mfalni nese ju pengova najsen ,,
Daja POLIC Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-08-05, 18:14   #12
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim
Xukin keshtu te embel e paramendoj!
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-08-05, 22:32   #13
Arbėri
 
Anėtarėsuar: 07-01-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 1,666
Arbėri e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga UrataXukin keshtu te embel e paramendoj!


Bash i tille, i embel medemek, ishte, vetem se pa ate qenin, hahahahahahahahahahaha

Pershendetje Xuki dhe Urata, pasi paske qellua ne oden e Xukit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Arbėri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-08-05, 20:24   #14
Xuki
Moderator
 
Avatari i Xuki
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 11,038
Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Shumė tė nderuar dhe tė respektuar progoni, Murgesha, BigBaci, Flaka_1, Neta, Gentiana, Dilaver, Arb, Urata, Arbėri dhe Daja Polic ju falenderoj nga zemra pėr pėrshėndetje.

Edhe unė ju pėrshėndes dhe ju uroj gjitha t'mirat pėr tė ardhmėn.


Tungiiii


Xuki :D
Xuki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-08-05, 16:59   #15
AXHA
 
Anėtarėsuar: 01-08-05
Postime: 358
AXHA e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Ooooooooooo shum i neruemi Xuki shum selam pej AXHE.
Ani po a je a si je aaaaa,qysh ma kie familen,qysh po e kapercen nkit ver tgzueme aaaaaaaa.
Mvjen mier qi edhe ju jeni nkit od tre e tdashne se hiq pa shybe kemi me kapercye si asht mier e ma mier.
Mier u njefshmi e jau njefsshha tmieren ooooooooo shum i neruemi Xuki.


__________________
AXHA M`THOJN
AXHA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:43.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.