Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 23-10-05, 00:38   #31
Xuki
Moderator
 
Avatari i Xuki
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 11,038
Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pėrshėndetje tė pėrzemėrta shumė i nderuari Progoni.


Vallahi edhe mua mė ka marė malli mu pa prap dhe shpresoj qė do tė kemi mundėsi qė tė takohemi prap.


Me shumė respekt!


Xuki :)
__________________
Dr. Ibrahim Rugova ishte dhe do tė mbesin pėr gjithmon I MADHI i Kosovės!
Xuki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 30-10-05, 10:45   #32
MEDALIM
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Postime: 55
MEDALIM e ka pezulluar reputacionin
Gabim

I nerumi Xuki,
Ju pershendes vllezerisht i nderuar, te jeni i lumetun tan jeten tuaj.

Gur Kepi !
__________________
Me perjashtim te komunistave,Shqipetaret jan te gjithe te mire.
MEDALIM Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-10-05, 17:37   #33
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Xuki,prano nje pershendetje nga une.Ju uroj cdo te mire ne jete! :)
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-11-05, 14:14   #34
Gjebraili
 
Anėtarėsuar: 27-09-04
Vendndodhja: te Mahalla e Bacės Sylė
Postime: 648
Gjebraili e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Oooooooooo Xuki i nderuar, prano pershendetjet e mija, shume te sinqerta, miqesore, vellazerore dhe urimet per festen e Bajramit.

Paqa dhe lumturia qofshin me ty, familjen tende dhe me ata qe i do dhe te duan
__________________
Afganistani, realiteti im!!!!!
Gjebraili Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-11-05, 10:04   #35
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,454
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-11-05, 22:02   #36
Xuki
Moderator
 
Avatari i Xuki
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 11,038
Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MEDALIM
I nerumi Xuki,
Ju pershendes vllezerisht i nderuar, te jeni i lumetun tan jeten tuaj.

Gur Kepi !
Shumė i nderuari dhe i respektuari Medalim tė falenderoj pėr pėrshėndetje.

Ty dhe familjes tėndė ua uroj tė gjitha tė mirat pėr tė ardhmėn, sidomos shėndet dhe lumturi.

Me shpresė qė do tė takoj njė ditė tė pėrshėndes vėllezėrisht.

Xuki
__________________
Dr. Ibrahim Rugova ishte dhe do tė mbesin pėr gjithmon I MADHI i Kosovės!
Xuki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-11-05, 22:04   #37
Xuki
Moderator
 
Avatari i Xuki
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 11,038
Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Barbaroza
Xuki,prano nje pershendetje nga une.Ju uroj cdo te mire ne jete! :)
Shumė faleminderit pėr pėrshėndetje e nderuara Barbaroza.

Edhe unė tė uroj ty ēdo tė mirė pėr tė ardhmėn.

Pėrshėndetje tė pėrzemėrta


Xuki
__________________
Dr. Ibrahim Rugova ishte dhe do tė mbesin pėr gjithmon I MADHI i Kosovės!
Xuki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-11-05, 22:11   #38
Xuki
Moderator
 
Avatari i Xuki
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 11,038
Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gjebraili
Oooooooooo Xuki i nderuar, prano pershendetjet e mija, shume te sinqerta, miqesore, vellazerore dhe urimet per festen e Bajramit.

Paqa dhe lumturia qofshin me ty, familjen tende dhe me ata qe i do dhe te duan

Oooooooooo Gjebraili i nderuar, ma bon hallall pash zotin, se diēka mė ka trullav zoti krejt........rregullisht shiqoj nė disa forume se a ka diēka tė re, po qe, kur mė kan pėrshėndet njerzit mė tė mirė nė botė nuk e kam vėrejt!! :cry:

Tė uroj gjitha tė mirat nė jetė.

U pafshim dhe u dėgjhshmi pėr sė miri!

Pėrshėndetje tė pėrzemėrta

Xuki
__________________
Dr. Ibrahim Rugova ishte dhe do tė mbesin pėr gjithmon I MADHI i Kosovės!
Xuki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-11-05, 22:17   #39
Xuki
Moderator
 
Avatari i Xuki
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 11,038
Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Diana007
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.
Shumė e nderuara Diana007, edhe unė tė pėrshėndes dhe tė uroj shėndet e lumturi dhe gjiiiitha t'mirat pėr tė ardhmėn.

Kalofsh ashtu si ta dėshiron zemra.

Me shumė respekt

Xuki
__________________
Dr. Ibrahim Rugova ishte dhe do tė mbesin pėr gjithmon I MADHI i Kosovės!
Xuki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-11-05, 19:24   #40
Dani3
 
Anėtarėsuar: 17-12-04
Vendndodhja: Ferizaj-Austri
Postime: 45
Dani3 e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Dani3
Gabim

Njė pėrshėndetje tė sinqert pėt tė Ty i nderuari Xuki.
Dani3 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-11-05, 07:45   #41
MEDALIM
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Postime: 55
MEDALIM e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Pershendeteje i nerumi Xuki, dhe me fat dita e flamurit,
Vitin e aredheshem dhasht Zoti te festojm se bashku pamevaresin e Kosoves, paqi shendet e lumetuni me tan familje e vellazeni,

MEDALIM !
__________________
Me perjashtim te komunistave,Shqipetaret jan te gjithe te mire.
MEDALIM Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-12-05, 08:51   #42
AXHA
 
Anėtarėsuar: 01-08-05
Postime: 358
AXHA e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Selam pej meje shum i neruemi Xuki.
Ani po a je a si je aaaaaaaaa,doku ma qpesh oooooo shum i neruemi Xuki nkit od tdardanis se ma maron qefin ta dish.
Jes me uzdaj qi jeni shnosh e rahat e ishalla nihmi per smieri tej sa tshihmi.
__________________
AXHA M`THOJN
AXHA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-12-05, 06:38   #43
progoni
 
Anėtarėsuar: 11-01-04
Postime: 577
progoni i dashurprogoni i dashurprogoni i dashurprogoni i dashur
Gabim

Xuki urime 2006gezimi ,suksesi ,dashuria dhe te gjitha te mirat

qofshin me

TY
progoni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-12-05, 15:40   #44
Vigani
 
Anėtarėsuar: 27-06-04
Vendndodhja: n'mal
Postime: 373
Vigani e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Xuk llokumit i leshoj ketu nje kallaballek pershendetjesh dhe urimesh...
Viti 2006 qofte vit i mbare/shendetshem dhe pasur per te dhe gjithe te dashurit/afermit e tij...

Viganica
Vigani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-12-05, 07:36   #45
MEDALIM
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Postime: 55
MEDALIM e ka pezulluar reputacionin
Gabim

I nerumi dhe i rrepektumi XUKI, paqi fat dhe lumetuni ne vjetin qe vjen 2006, dhe ju prifet mbaresija tane jeten tuaj, miresija e Zotit qofet me ju dhe familjen tuaj cdohere, ju pershendes i nderuar,

MEDALIM !


__________________
Me perjashtim te komunistave,Shqipetaret jan te gjithe te mire.
MEDALIM Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:15.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.