Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Rreth projektit Dardania.de
Emri
Fjalėkalimi
Rreth projektit Dardania.de Pyetjet, kėshilllat dhe sugjerimet e diskutuesve, dedikuar stafit drejtues.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 10-04-13, 19:27   #331
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Re: Titulli: Ankesė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga halla e madhe Shiko postimin
tipi_po me tingllon kjo ankese sikur kur shkon te mjeku masi te kalon gripi e thua:allahile doktorr,gripi m'kaloj po kolli jo!, jemi mesu me kete sistem ,nuk te ndodhe vetem ty po shumices..kaluse kaluse me hallen
po e di qe problem teknik ama spo me len fare me postu ...nje postim bej e me duhet te kyqem perseri me heq nga linja rregullisht.....
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 11-04-13, 08:29   #332
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Talking Titulli: Ankesė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Artisti Shiko postimin
O u knaqa duke qeshur.

I hyra temės prej fillimi, kush ma fshijti, pse ma fshijti, unė ta fshiva, pėr atė ta fshiva hahahahhahahaaha..
kqyr se gjeth jan perla grat nermes veti puna fshisav,besa dikure a kan ndalune me ja prek kamen najkujna me fshis,se thojshin (nuk rrihetsh) u dufke me qu fshisen trihere perpjet e me ba pfuu pfuu u rritsh perpjete

ti kesh se e vesh:P
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-05-13, 19:32   #333
Kalimero
SUPERMUDERATOR;)
 
Avatari i Kalimero
 
Anėtarėsuar: 28-02-09
Postime: 3,319
Kalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ankesė

u qiiqee gabim tek pasna arllen qituqene ,,,
__________________
iK mUs U dAshUroNi ,s' kom qKa jU bOj tIBe :D

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Kalimero : 04-05-13 nė 19:37
Kalimero Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-06-13, 19:02   #334
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ankesė

..sdita ka me shkru ,,,nuk eshte ankes ...amo po du me dit pse Hajres ja keni blloku nickun ....

..a ban mi dit arsyen ...edhe per sa koh ????

thanks ....
__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Jana : 04-06-13 nė 19:02
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-06-13, 21:28   #335
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Titulli: Ankesė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jana Shiko postimin
..sdita ka me shkru ,,,nuk eshte ankes ...amo po du me dit pse Hajres ja keni blloku nickun ....

..a ban mi dit arsyen ...edhe per sa koh ????

thanks ....

Le te jete qikjo ndash double ankese, ne dash double interesim me dite per denimin qe i eshte bo Hajres


ps: ma te mirin e FD me blloku seshte fer edhe ata pa pike faji !

flm.
__________________
Mos prano therrimet. Zoti te ka bere FEMER ...JO MILINGONE!!!
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-06-13, 17:16   #336
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Titulli: Ankesė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jana Shiko postimin
..sdita ka me shkru ,,,nuk eshte ankes ...amo po du me dit pse Hajres ja keni blloku nickun ....

..a ban mi dit arsyen ...edhe per sa koh ????

thanks ....
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dardanesha Shiko postimin
Le te jete qikjo ndash double ankese, ne dash double interesim me dite per denimin qe i eshte bo Hajres


ps: ma te mirin e FD me blloku seshte fer edhe ata pa pike faji !

flm.

Mos pritoni me lexu, pak mė tutje e keni pėrgjegjėn.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-06-13, 12:18   #337
DD
 
Anėtarėsuar: 27-10-11
Vendndodhja: Republika e Kosoves
Postime: 8
DD i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Re: Titulli: Ankesė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jana Shiko postimin
..sdita ka me shkru ,,,nuk eshte ankes ...amo po du me dit pse Hajres ja keni blloku nickun ....

..a ban mi dit arsyen ...edhe per sa koh ????

thanks ....
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dardanesha Shiko postimin
Le te jete qikjo ndash double ankese, ne dash double interesim me dite per denimin qe i eshte bo Hajres


ps: ma te mirin e FD me blloku seshte fer edhe ata pa pike faji !

flm.
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zero Cool Shiko postimin
Mos pritoni me lexu, pak mė tutje e keni pėrgjegjėn.

Ky qenka injorant i madh.
Nė sa forume boshnjake mund tė postohen kėngė Shqipe?
Po tė ishin miq boshnjakėt do ta njihnin shtetin e Kosovės apo jo ?
Dėshirėn tėnde ta plotėsova, mirėsevjen me nofkėn tjetėr pa muzikė dhe shkrime nė gjuhė tė huja pėrpos te nėnforumet ku ėshtė e lejuar.

Citim:
Pershendetje te nderuar miq te ketije forumi, desha te ju them se,do te ndihesha keq po te isha pjese e kesaj shoqerie dhe nese nuk do te ngrja zerin kunder nje veprimi te tille, i cili per mua vazhdon te mbetet i pa matur dhe i ulet. Njerezit dhe shoqerite e civilizuara, ecin para dhe zhvillohen duke jetuar si njerez te lire ne nje demokraci te shendosh, ku mbizotron shprehja e mendimit te lire. Asnje mendje e arsyshme nuk mirret me seleksionimin dhe ndalimin e muzikes. Aq me pak nje muzike dhe gjuhe te nje populli te presekutuar dhe masakruar nga po e njeita dore siq ishte edhe populli yne. Dino Merlin eshte Boshnjak dhe si i tille gezon respektin tim si kengetar por edhe si pjestar i ketije populli mik te shqiptareve.

Me respekt, Hajra.
DD Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-15, 15:47   #338
winona
 
Avatari i winona
 
Anėtarėsuar: 19-06-11
Vendndodhja: Ne boten time.
Postime: 1,794
winona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ankesė

Ej pse nuk po mundem me vendos asnje Foto te profili im?
winona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-11-15, 20:39   #339
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,639
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ankesė

[QUOTE=winona;2297995]Ej pse nuk po mundem me vendos asnje Foto te profili im?[/QUO

Dhe une dashta te shoh se cila je :P

Jo jo nuk kam ankesa, u mesova me e gjete thate F... !


__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:06.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.