Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 21-02-10, 14:38   #166
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėrgėzimet qė ju kanė lėnė Mbresa

Titulli: Turisti
I nderuar miku im Turisti;
Ndiej kenaqesi qe bota virtuale me ka mundesuar te gjej dhe krijoj
shoqeri te mirfillte dhe dinjitoze me vlera njerezore,kombetare, mencuri dhe urtesi
ku ju jeni njeri nder ta qe gezoni respektin tim maksimal
sepse me te vertet shquheni si person i kompletuar ne te gjitha fushat e jetes

Per keto dhe shume e shume te tjera
jeni dhe do te ngeleni i nderuar dhe gjithmone do ju kujtoj si personi
me energjik qe DARDANIA dhe bota virtuale me ka ofruar ne jete.

Me respekt
Honesty
__________________

21-02-2010- e diele.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 24-02-10, 17:22   #167
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim Titulli: Pėrgėzimet qė ju kanė lėnė Mbresa

ShEjToNkA vbmenu_register("postmenu_1720439", true);
______________

http://www.dardania.de/vb/upload/ima...ine=1254950889


Titulli: Honesty^uk.
Sė pari urime datėlindja; sė dyti pėrshėndetje; sė treti kurrė hallall s'ta bėj qė ma prishe gjumin me cingėrrim atė ditė nė pikė mėngjesi asiii dite, por ndasht se ia vlejti pasi takova djalin mė tė vėshtirė (hahahahaha) tė dardanisė dhe tani tė gjithave do ju tregoj qė vec zėni tė kish dalė ashtu se melaqe ishe

I nderuar Honesty, jorasisht hyra sonte ketu, mu nė kėtė datė qė sapo filloj,ku me rastin e datėlinjdės suaj desha tė dėrgoj urimet me tė mira pėr ty, dhe njėherit me lejo tė them se takimi me ty ishte nder dhe vėrtetė kėnaqesi.

Njėqindė vite me lumturi, tė mirat dhe mbarėsia qofshin pėrherė me ty!

Urime, urime, urime!


__________________
Nė qoftė se ti do tė jetoje njė qind vjetė, unė do doja tė vdisja njė ditė para!
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Honesty^uk. : 24-02-10 nė 17:22
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-06-10, 21:58   #168
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,454
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Smile Te dua sa veten time mos harroo!

Sot gjith mbremjen lexova tek dhoma ime,,,, hm kisha aq shum pershendetje te mira ,,, aq fjal te embela ,,,,qe ju falenderoj te gjithve ,,,, po disa qe i ndaj jan te Delfines time qe kishte aq shum qe me shum knaqsi i lexova ,,, te flm shum ,,,, te puth e te dua shum Zemra ime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Albonita
Shiffee..apo me len rehat te cona e cet apo..si gjdo mengjes me sakoaton..e iki ne pun e lodhur qy ik ik edhe hekma at lastik nag floket se i kam te vogla floket e po me dhemb koka qy.


Deshiroj te kesh nje dite te Mrekullushmee!
Te perqafom shum Delfina jote.Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Albonita
ØMami.

Erdha ta la nje pershndetje te Perzemrta..me shpres qe je shendosh e mire..

Me mungon ngrohtesija jote..me Mungon perqafimi yt..prandaj per hatr timin eja ma shpesh kendej ..Mendo se nje Engjullushe te pret e te bisedon me ty..!


Te perqafon nga Lrage ( CIKA JOTE )

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AlbonitaE nderura Diana..!

Pershndetja jote..kujdesi urimet e tua kan qen te una diq shum me Rrendesi..!

Te falemenderoj shumee..se me ban te ndihem vertet si te isha Cika e jotjaa...
Qe me ban te ndihem mire kur une nuk jam ne gjendje te bisedoj me as kan ..te falimnderut per dashurin se sjell tek unee..te falimindert per shum fjal te bukra qe nzer nga Goja jotee....e mua me ban te ndihem mireee... e them Siqerisht tan e ndija veten Vertet si te isha Cika e jotja..nuk mundem te ndale pa tu lajmrua se ku jam dhe ku gjindem...ashtu te ndjej ...si Mami sepse vet ti me ke Ofrua dashurin e Mamit ....( TE FALIMINDERIT SHUME )

Tani Cika jote do largohet per disa dit ..po shpresoj se Mamin do e gjej prap,ketu me te njejten dashuri ndaj Meje.....te Don Cika shumeee e te perqafon shumee nga larg..!

Gjdo hap je me muaa...gjdo kund te percjell hija imee..!


Bb...Cikaa.!
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Albonita
Te them se ti je Nena ime e Dyte, dikush veret cuditet...Ø

.....Po sakt esht kjo ce e them , sepse ti asnje sekond nuk me la vetum ne gjdo situat se isha, ti ishe pran meje...!

............E falenderoj zotin ce te njofta ty..!

----> Te percafon cika shumee.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Albonita
Erdha met than ..moj qysh nuk ju vjen gjyna??

Ter naten me lat pa gjum ..aje ne mend ti po si lihet Qika..per toke...far kujdesi je kam ban kove te fundit...as nuk me ban ne gjirin tende as nuk me ushqen ...Moj tan naten nuk fjeta..mu ka perdredh Qafa se kam ber naten e keqe.Se kam besu se me len te flej ne tokeE Nderua Mami te pershndes..duke deshirua gjitha te mirat e kesaj Bote ty dhe Babiti...me shum Rrespekt per ju si Gjithmon.

Qika Jote.
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Albonita
Ehh..Ne Gjdo koh ne gjdo moment te kam ty ne kraht e mija.....
..Te kam borgj shumee, aq shume se nuk muj ta shprehi ketu..sepse ti je ajo ..te lajmorohem ku jam e ku sjam...po nuk kisha si te lajmrohem Mami deri se erdh momenti te jam prap ne gjirin tende..edhe ne ngrohtsin tende se me ofron , eh Faliminderit shume.....dhasht zoti se te gjitha ti ktheft i madhi Zot..ty ne jete....!

Te perqafon cika shume..dhe deshiroj gjdo te mire ne jete...!

Me shum Rrespekt per ty Cika Virtuale.
Te perqafoj shumee..!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Albonita
Xhelozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


KISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Albonita
Sa qejf kam,te therras nene ,
nga malli fuqit me kan lene .
nje dicka me mban ne kembe ,
malli per tyj o nene .
Cdo mengjes kur agon
ti me mall me kujton .
kur dielli perendon
Dora jote flokin ma ledhaton

Edhe mua me cetson.
Ne mengjes ne dritare shikoje , ku ashte Nena ime ta perqafoje.

( Faliminderit per kujdesin tende )
Dal nga kjo dhome me shum Rrespket te vecante...Qika jote.
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-07-10, 13:18   #169
~AnnA~
The End !
 
Avatari i ~AnnA~
 
Anėtarėsuar: 11-11-08
Vendndodhja: atje ku ndjehem e huaj...
Postime: 7,509
~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėrgėzimet qė ju kanė lėnė Mbresa

Ka shume postime ( Urime), si ne privat ashtu dhe ne forum qe me kan lene mbresa, mirepo ne kete rast do vecoja vetem nje postim te z.Dilaver, urim te cilin nuk e pritja dhe me befasoi pa mase hapja e temes..


Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dilaver
E nderuara znj. Anna!
Me rastin e mbarimit tė studimeve pasuniversitare dhe diplomimin nė fushen shkencore Biotechnology, pranoni urimet dhe pėrgėzimet e mia mė tė mira/sinqerta, shumė suksese nė tė ardhmen.

Urime dhe me fat.

Dilaveri
Shfrytezoj rastin t'ju pershendes dhe njehere te gjithe juve qe me uruat....
__________________
Ø°ŗ©©ŗ°ØØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØØØ °ŗ©©ŗ°ØØØØØØØ°ŗ©©ŗ
Kush me lendon me ben te forte...Kush me kritikon me ben te rendsishme...Kush me ka inat me ben te ēmuar..........
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ A n n A ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga ~AnnA~ : 17-07-10 nė 13:19
~AnnA~ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-07-10, 22:29   #170
Lapsi
 
Avatari i Lapsi
 
Anėtarėsuar: 02-11-09
Vendndodhja: Ne ngjyren e ndergjegjes
Postime: 11,499
Lapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėrgėzimet qė ju kanė lėnė Mbresa

askush nuk me ka shkruar, as qe pres te me shkruaj, ngase nuk me duhen :P
a per ju PERGEZIME
__________________
Lapsi ėshtė i shenjtė, mirėpo nuk ėshtė shenjtėri tė shkruash ēmendurira...
Lapsi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-08-10, 10:04   #171
Buqja_ch
Prishtinalike
 
Avatari i Buqja_ch
 
Anėtarėsuar: 03-03-07
Vendndodhja: Zh _ Pr
Postime: 21,343
Buqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėrgėzimet qė ju kanė lėnė Mbresa

Nga Luana ..


__________________
Shkėputja e Yllit nga qielli nuk lidhet pėr fatin e askujt ... !!!!
Buqja_ch Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-12-10, 19:27   #172
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėrgėzimet qė ju kanė lėnė MbresaI nderuar MIKU IM
dola ne keto nahije dhe smund te rrija pa u ndalur dhe me pi nje kafe me ty
pasi gezon respektin dhe simpatine time
gjithmone do te ngelesh ne memorien time si personi me universal dhe i kompletuar qe kam njohur ne boten e gjere virtuale.

Me respekt
Honesty
-----------------------------------------------------------

Edhe vitrtualiteti e ka intenzitetin e madh te gezimeve,siē eshte ky postim,edhe me teper......dhe ēdo koment lidhje me kete do te jet i tepert dhe i vogel para ketyre fjaleve.

Faleminderit nga zemra, i nderuar.


thjeshte & sinqerte,
TURISTI.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga turisti : 03-12-10 nė 19:30
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-01-11, 12:44   #173
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėrgėzimet qė ju kanė lėnė Mbresa

Naki
ModeratorAnėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,225


I nderuari Turist,Respekti ndaj jush ka themelet e forta dhe te betonuar qe nga hapja e ketij mediumi Virtual.

Ju pershendes kudo qe te jeni!
__________________
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-01-11, 13:17   #174
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim Titulli: Pėrgėzimet qė ju kanė lėnė Mbresa

13-11-10, 13:40
lazdrani
MBRETI DARDANAnėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Gjinia: Postime: 10,061


Titulli: Honesty^uk.
Vllaqko zoti ta gezofte zemren ku do qe jeshe te pershendes perzemresisht.

Lazdrani i juaj!!!
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-06-11, 23:27   #175
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėrgėzimet qė ju kanė lėnė Mbresa

ShEjToNkATitulli: Naki
Kjo ditė pranverore me njė shkėlqim dielli me kujtojė ciltėrsi dhe dlirėsin e poetit tanė dardan, prandaj edhe kalova kėtej.
I nderuar dhe i respektuar Naki, e di se koha na privon shpeshherė dhe nuk mundemi tė jemi aktiv ku dhe kur dojmė, dhe pėrvec kėsaj kemi edhe detyrė obligative ndaj vetės pėr tė arritur atė qė synojmė prandaj edhe tė kuptoj pėr atė se cfarė kishe shkruar por shpresoj dhe shume besoj se njė ditė kur ta kesh kohen me tė bollshme do jesh sėrish me ne sic ishim dikur, dhe vazhdojmė tė jem kur kemi kohen nė dispozicion, nė kėtė konak madhėshtor ku kaluam, dhe vazhdojmė tė kalojmė, caste nga mė tė bukurat.

Te pėrshėndes dhe uroj vec tė mira nė jetėn tėnde, cdo synim tėndin e vulost suksesi!
Si pėrhera edhe kėsaj here dhe pėrgjithmonė me shumė respekt totja pėr xhaxhin, tė fala!
...........................
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-10-11, 23:18   #176
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Pėrgėzimet qė ju kanė lėnė Mbresa

#661 ~AnnA~
The End !Join Date: 11-11-08
Location: atje ku ndjehem e huaj...
Posts: 7,233Titulli: ~AnnA~

----------------------------------------------------------------------

Turisti i nderuar, ilaci kunder merzise...ti cdohere do mbetesh ikona pozitive e ketij forumi dhe nje mik virtual shume i respektuar...
----------------------------------------------------------------------


__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-12-18, 13:56   #177
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėrgėzimet qė ju kanė lėnė Mbresa

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti Shiko postimin
I nderuari Turisti ,Dardania de ėshtė lindur, rritur, zhvilluar me promotorin sinonimin e nikut Turisti.Pa ju bota virtuale nė dardania de nuk do tė kishte urat lidhėse nė ēdo dritare tė forumit.Jeni dhe do tė mbeteni Fenomen i pa pėrseritur.
Ju pėrgėzojė pėr tejė kalimin e 26.000 shkrimeve.

Me respekt Naki
Koha nuk kthehet mbrapa ,kujtimet mbeten te pa shlyera ne kete medium


__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:43.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.