Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 01-08-06, 17:55   #31
e_martumja
Merita
 
Avatari i e_martumja
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Postime: 19,592
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Oh ti djal qe po sexavesh nat e dit e asgje spo qeht ne drite


ta ftova ahahaha 8 me 2 ahahhaahtye 10000000 puthje et dergoj sefte per faliminderim e tani per qef vallahi se edhe mu kan nis mema kojt si tye.kalo mire dhe te pershendes.
__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 01-08-06, 19:09   #32
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim

ahahahahah e_martumja bukuroshe qe sexavet qoshe`m qoshe,
edhe masi qe osht ngi, hajt thot nga fillimi me ja nis nje fmi

ahahahah 8 me 3

Kodi:
tye 10000000 puthje et dergoj sefte per faliminderim 
e tani per qef vallahi se edhe mu kan nis mema kojt si tye.
ahahah ishalla te prishet ma shpesh pc e ta ndreqi se pom knaqke kissa, kiss pra edhe une ty sa ta don shpirti dhe pershendetje te perzemerta .
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-08-06, 21:39   #33
aLbaChiCk
Love To Be Loved
 
Avatari i aLbaChiCk
 
Anėtarėsuar: 13-07-06
Vendndodhja: Not here
Postime: 12,903
aLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek aLbaChiCk Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek aLbaChiCk Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek aLbaChiCk Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek aLbaChiCk Send a message via Skype™ to aLbaChiCk
Gabim

hey Zero te pershendes shum te uroj suksese e gjith te mirat ne jet ( masi ti te gjith i kishe pershendet e mu jo po ska lidhje )
__________________
Man VergiSst Nicht Das Jemand FehLt , Man Gewöhnt Sich Nur Daran
This is for all people who talk shit about me.I just give a fuck about you “cause I“m something that you never can be!!!!
aLbaChiCk Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-08-06, 16:37   #34
gjimnazistja
 
Avatari i gjimnazistja
 
Anėtarėsuar: 11-07-06
Postime: 160
gjimnazistja i dashurgjimnazistja i dashurgjimnazistja i dashurgjimnazistja i dashur
Gabim

tung zero cool prano edhe pershendetjet nga gjimnazistja si dhe te uroj c'do te mir ne jet.qoa qao kalofsh sa me mir
gjimnazistja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-08-06, 10:03   #35
Paradox_13
 
Avatari i Paradox_13
 
Anėtarėsuar: 06-02-06
Postime: 13,727
Paradox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Zero Zavrak te pershendes dhe te deshiroj qdo te mir ne jet.
Paradoxi_13
Paradox_13 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-08-06, 12:09   #36
aLbaChiCk
Love To Be Loved
 
Avatari i aLbaChiCk
 
Anėtarėsuar: 13-07-06
Vendndodhja: Not here
Postime: 12,903
aLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek aLbaChiCk Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek aLbaChiCk Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek aLbaChiCk Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek aLbaChiCk Send a message via Skype™ to aLbaChiCk
Gabim

Zero Cool te pershendes shum shpirt edhe dashta me te tregu se me ka mar malli shum per ty.Te duaa teper loqki mpuuuuuuuuuuuuuuuqqqqqqqqqqqq
P.s flm per sms loqki love u
__________________
Man VergiSst Nicht Das Jemand FehLt , Man Gewöhnt Sich Nur Daran
This is for all people who talk shit about me.I just give a fuck about you “cause I“m something that you never can be!!!!
aLbaChiCk Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-08-06, 19:01   #37
e_martumja
Merita
 
Avatari i e_martumja
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Postime: 19,592
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga aLbaChiCk
Zero Cool te pershendes shum shpirt edhe dashta me te tregu se me ka mar malli shum per ty.Te duaa teper loqki mpuuuuuuuuuuuuuuuqqqqqqqqqqqq
P.s flm per sms loqki love u


Me detyrove me nderhy ketu Phaaaaaaaaaaaaaaaa Kokshe dashuru moj qike

Zerocool Zoti te marroft qysh more mos me na tregu a tu dhimt kuletja mu hargju ah, ajt djal veq ka nje kafe dhe ka nje llokum per embelsin asgje nuk kishmi kerku ma shumeeee.

Ja pra edhe nje Qift ne forum ishallah nuk martoheni ma shpejt se AGRONI DHE MJELLMA


Ju pershendes dhe sinqerisht shpresoj qe keni fat se bashku dhe harmoni familjare,


Kurse ty zerocool te faliminderoj edhe nje her e din ti pse, dhe tregoje pak qfar zemer et mire ke mos u bo Trim ahahahahhaNje mpucccccccccccccc per te dyte me shpres se e rrok edhe njonin keshtu kishmi bo party hahahahahhahahahahah4ps: jam kurreshtare me dit cka i ke shkrru ne sms, mos ja ke lyp pahire ahahaha
__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-08-06, 20:01   #38
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga gjimnazistja
tung zero cool prano edhe pershendetjet nga gjimnazistja si dhe te uroj c'do te mir ne jet.qoa qao kalofsh sa me mir
shume te falenderoj ty gjimazistja edhe ty te uroj nje nate te qete si dhe shume shume lumturi ne jete.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-08-06, 20:02   #39
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Paradox_13
Zero Zavrak te pershendes dhe te deshiroj qdo te mir ne jet.
Paradoxi_13
Falenderoj shoku kurse une ty te uroj nje nate te kendshme me ate qe ta don zemra ty.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-08-06, 20:03   #40
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga aLbaChiCk
Zero Cool te pershendes shum shpirt edhe dashta me te tregu se me ka mar malli shum per ty.Te duaa teper loqki mpuuuuuuuuuuuuuuuqqqqqqqqqqqq
P.s flm per sms loqki love u
Mpuuuuuuuuuqqqqqqqqqqqqq jeta ime me ka marre malli edhe mua per ty, takohemi sonte, per sms mos ta nin jam msu mos me mi kthy ahahahahahahaha hajgare xemel.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-08-06, 20:06   #41
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e_martumja
Me detyrove me nderhy ketu Phaaaaaaaaaaaaaaaa Kokshe dashuru moj qike

Zerocool Zoti te marroft qysh more mos me na tregu a tu dhimt kuletja mu hargju ah, ajt djal veq ka nje kafe dhe ka nje llokum per embelsin asgje nuk kishmi kerku ma shumeeee.

Ja pra edhe nje Qift ne forum ishallah nuk martoheni ma shpejt se AGRONI DHE MJELLMA


Ju pershendes dhe sinqerisht shpresoj qe keni fat se bashku dhe harmoni familjare,


Kurse ty zerocool te faliminderoj edhe nje her e din ti pse, dhe tregoje pak qfar zemer et mire ke mos u bo Trim ahahahahhaNje mpucccccccccccccc per te dyte me shpres se e rrok edhe njonin keshtu kishmi bo party hahahahahhahahahahah4ps: jam kurreshtare me dit cka i ke shkrru ne sms, mos ja ke lyp pahire ahahaha
Prit moj bukuroshe se ju qarrosi kur te vjen koha.
Sa per falenderime nuk ka edhe nevoje aq shume vetem dergoma nga nje mpucc najhere se nuk e kam xheloze dashnin, kurse per party une jam dakord, veq mos em shtin me mashkuj se per femra hiiiiiiiiq ska problem ahahahahahaha.
Mpuuuuccccc edhe ty e nderuar dhe je e mireseardhur gjithmone, kam kenaqesin me te ndihmuar ty dhe te tjeret.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-08-06, 21:07   #42
aLbaChiCk
Love To Be Loved
 
Avatari i aLbaChiCk
 
Anėtarėsuar: 13-07-06
Vendndodhja: Not here
Postime: 12,903
aLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek aLbaChiCk Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek aLbaChiCk Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek aLbaChiCk Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek aLbaChiCk Send a message via Skype™ to aLbaChiCk
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zero Cool
Prit moj bukuroshe se ju qarrosi kur te vjen koha.
Sa per falenderime nuk ka edhe nevoje aq shume vetem dergoma nga nje mpucc najhere se nuk e kam xheloze dashnin, kurse per party une jam dakord, veq mos em shtin me mashkuj se per femra hiiiiiiiiq ska problem ahahahahahaha.
Mpuuuuccccc edhe ty e nderuar dhe je e mireseardhur gjithmone, kam kenaqesin me te ndihmuar ty dhe te tjeret.
Hahaahahah Zero Cool jaaa shpirt party pa meshkuj nuk shkon me siguri ket mendim e ka edhe e_martumja apo jo :) shpirt tash skam nevoj me qen xheloze (veq kapak ) tash e di se me don vetem mua haahahahah e din ti a :P
p.s e_martumja te flm shum per urimin ishalla do te na vish ne party kur te vie koha
__________________
Man VergiSst Nicht Das Jemand FehLt , Man Gewöhnt Sich Nur Daran
This is for all people who talk shit about me.I just give a fuck about you “cause I“m something that you never can be!!!!
aLbaChiCk Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-08-06, 21:25   #43
Agroni22
 
Anėtarėsuar: 03-08-04
Vendndodhja: ku kom lindur
Postime: 3,929
Agroni22 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

pershendetje te perzemerta AGRONI
__________________
dashuria nuk blihet por fitohet
dashuria nuk shitet por dhurohet
Agroni22 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-08-06, 12:56   #44
Artisti
 
Avatari i Artisti
 
Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 6,480
Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Zero Cool pershendetje i arrimi i Informatikes


I thjeshti

Artisti
__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----
Artisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-08-06, 16:01   #45
selvija
N'kopshtin lulishteve!!!
 
Avatari i selvija
 
Anėtarėsuar: 21-07-06
Vendndodhja: Suomi
Postime: 28,070
selvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėm
Gabim

pershendes zero_cool ishalla sharron me na ndihmue......he


selvija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:55.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.