Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Rreth projektit Dardania.de
Emri
Fjalėkalimi
Rreth projektit Dardania.de Pyetjet, kėshilllat dhe sugjerimet e diskutuesve, dedikuar stafit drejtues.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 25-03-07, 20:12   #31
Artisti
 
Avatari i Artisti
 
Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 6,480
Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Zemra puthese.gifSi pėr shembull kėtu
__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----
Artisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 21-09-07, 22:36   #32
yllbardh
 
Avatari i yllbardh
 
Anėtarėsuar: 05-05-07
Vendndodhja: Danimark
Postime: 772
yllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: E lus stafin tė mė sqarojė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bond
Ti je zhbllokuar duke i falenderuar tjerve qė kan IP numėr tė njejtė, por prap do tė bllokohohesh.
Bllokimi yt ėshtė bėrė pėr shkak tė perseritjes sė shkrimėve qė fshihen si edhe sjelljeve tua (***********) e ofendimeve qė ju bėn diskutuesve, rast i njėjt mė mesazhin e diskutuesit I retarduari, Espresso, Clintoni, Ari_03, Kinezi, Kinezja (Dogzona) e disa tjer qė ofėndojnė her nė privat e herė nė publik, herė me emra qė jan tė regjistruar e herė me emra rezerv.
Ky ėshtė njė mesazh nga tema VEREJTJE dhe ANKESA!!! , mirėpo mua mė tepėr mė intereson se si ėshtė e mundur qė me kėtė rast personi nė fjalė tė ketė IP numėr tė njejtė me dikėnd tjetėr! A ėshtė shkaku kėsaj kufizimi i programit qė ju pėrdorni apo cka?
__________________
Mirė se vini te Prishtinasi dera ėshtė githėmon e hapur
yllbardh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-09-07, 23:55   #33
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: E lus stafin tė mė sqarojė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga yllbardh
Ky ėshtė njė mesazh nga tema VEREJTJE dhe ANKESA!!! , mirėpo mua mė tepėr mė intereson se si ėshtė e mundur qė me kėtė rast personi nė fjalė tė ketė IP numėr tė njejtė me dikėnd tjetėr! A ėshtė shkaku kėsaj kufizimi i programit qė ju pėrdorni apo cka?
Pėrshėndetje Yllbardh.

Ne qė jetojmė nė diasporė kemi njė IP pėr njė linjė interneti ndėrsa ata qė lajmėrohen nga Kosova, Maqedonia dhe nga Shqipėria (nuk jam e sigurtė pėr kėtė tė fundit) shumė prej tyre mund tė kenė njė IP adresė pasi qė nė tė tėrė Kosovėn e Maqedoninė janė deri nė dhjetė IP qė pėrdoren nė tė gjitha linjat e internetit. Kur dikujt nga Kosova i bllokohet IP-ja atėherė mund tė mos tė mujnė me u kyq nė Dardani edhe me dhjetėra tė tjerė qofshin ata edhe nga qytetet e tjera tė Kosovės.
Nėse unė nuk jam e kjartė atėherė lutet dikush tjetėr qė e di mė mirė nga unė qė ta spjegoj mė hollėsisht kėtė qėshtje.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-07, 00:03   #34
yllbardh
 
Avatari i yllbardh
 
Anėtarėsuar: 05-05-07
Vendndodhja: Danimark
Postime: 772
yllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: E lus stafin tė mė sqarojė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Pėrshėndetje Yllbardh.

Ne qė jetojmė nė diasporė kemi njė IP pėr njė linjė interneti ndėrsa ata qė lajmėrohen nga Kosova, Maqedonia dhe nga Shqipėria (nuk jam e sigurtė pėr kėtė tė fundit) shumė prej tyre mund tė kenė njė IP adresė pasi qė nė tė tėrė Kosovėn e Maqedoninė janė deri nė dhjetė IP qė pėrdoren nė tė gjitha linjat e internetit. Kur dikujt nga Kosova i bllokohet IP-ja atėherė mund tė mos tė mujnė me u kyq nė Dardani edhe me dhjetėra tė tjerė qofshin ata edhe nga qytetet e tjera tė Kosovės.
Nėse unė nuk jam e kjartė atėherė lutet dikush tjetėr qė e di mė mirė nga unė qė ta spjegoj mė hollėsisht kėtė qėshtje.
Flm pėr shpjegim, njėri ma qiti ndėrmend se ka edhe mundėsi qė dikush t'kyqet nga I-net caféja.
__________________
Mirė se vini te Prishtinasi dera ėshtė githėmon e hapur
yllbardh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-07, 09:46   #35
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: E lus stafin tė mė sqarojė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Pėrshėndetje Yllbardh.

Ne qė jetojmė nė diasporė kemi njė IP pėr njė linjė interneti ndėrsa ata qė lajmėrohen nga Kosova, Maqedonia dhe nga Shqipėria (nuk jam e sigurtė pėr kėtė tė fundit) shumė prej tyre mund tė kenė njė IP adresė pasi qė nė tė tėrė Kosovėn e Maqedoninė janė deri nė dhjetė IP qė pėrdoren nė tė gjitha linjat e internetit. Kur dikujt nga Kosova i bllokohet IP-ja atėherė mund tė mos tė mujnė me u kyq nė Dardani edhe me dhjetėra tė tjerė qofshin ata edhe nga qytetet e tjera tė Kosovės.
Nėse unė nuk jam e kjartė atėherė lutet dikush tjetėr qė e di mė mirė nga unė qė ta spjegoj mė hollėsisht kėtė qėshtje.
Pasi qė ende nuk jemi shtet, nuk kemi ende rregulla, e edhe kėto ndodhin. E kam parė Ip-n time dhe t'Linkės (Linka_pz), ishin tė njejta. N'fillim u ēudita, por pastaj mu kujtua se ku jetojmė, e ēudia u largua...
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-07, 10:20   #36
pirro
FUND!
 
Avatari i pirro
 
Anėtarėsuar: 17-12-05
Postime: 4,460
pirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek pirro
Gabim Titulli: E lus stafin tė mė sqarojė

Ne baze te ankeses se RILINDES do te kerkoj nga bashkesia nderkombetare qe sa me pare me na njoft shtet te pavarur dhe sovran.

Besoj qe skeni gja kunder..
__________________
ka me u bo mire..!!

FUND!
pirro Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-07, 23:11   #37
Artisti
 
Avatari i Artisti
 
Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 6,480
Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: E lus stafin tė mė sqarojė

E lus Stafin te ma deshifroje kete tekst se nuk po mund ta kuptoje:

Virusat qe flasin e...

22-09-07 23:50
reputacioni eshte per injorantet qe mendojne qe dine , ky artisti a eshte nofka e tjeter e psikollogut apo ..emrin e derguesit e hjeka, origjinalin e kam te ruajtur, ju lutem te ma deshifroni.


.
__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----
Artisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-10-07, 11:05   #38
Artisti
 
Avatari i Artisti
 
Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 6,480
Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: E lus stafin tė mė sqarojė

Staf i nderuar Dardan
Me keqardhje te madhe i shkruaj keta rreshta!. Kam bere kerkesen qe ne dhomen time te pershendetjeve, te fshihen pershendetjet ne te cilat figuron gjuha arabe.Kam bere kerkesen publike, kam bere kerkesen private duke ju shkruar ne privat Moderatoreve perkates te atij nenforumi.

Me ēudit fakti qe deri me sot nuk eshte ndermarre asgje, as edhe nje pergjigje e vetme, qofte nga zedhensi i Stafit apo edhe Moderatoret perkates te atij nenforumi.

Staf i nderuar Dardan, a do te ishte mundesia te me sqaroni, ku eshte problemi, i cili pengon nje fshirje te tille, gjegjesisht perfundimin me sukses te kerkeses sime dhe a kam te drejte te beje nje kerkese te tille?

Mendoje, qe Moderatoret jane sherbyesit tane per nje gje ne te cilen ne nuk arrijme, nuk kemi te drejta dhe pikerisht keto te drejta, mendoje se perfaqesohen nga Moderatoret.


Ju pershendet
Artisti
__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----
Artisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-10-07, 13:46   #39
luckyman
 
Anėtarėsuar: 18-03-07
Postime: 3,373
luckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: E lus stafin tė mė sqarojė

ARTISTI,.........me siguri kane deshte me te bere sehire,me hajmelija
luckyman Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-10-07, 13:54   #40
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: E lus stafin tė mė sqarojė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Artisti
Staf i nderuar Dardan


Me keqardhje te madhe i shkruaj keta rreshta!. Kam bere kerkesen qe ne dhomen time te pershendetjeve, te fshihen pershendetjet ne te cilat figuron gjuha arabe.Kam bere kerkesen publike, kam bere kerkesen private duke ju shkruar ne privat Moderatoreve perkates te atij nenforumi.

Artisti
Mė vjenė keq Mp tė adresuar nė kutinė time e kamė lexuar sot,pushimet vjeshtore i kishin fajet dhe pengesat teknike nė qasje tė forumit.
Kėrkesen tuaj do e kryeja pa hezitim,nė kėtė kontekst ju pėrshėndes kudo ēė tė jeni!

Naki
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-10-07, 18:21   #41
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: E lus stafin tė mė sqarojė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Artisti
Staf i nderuar Dardan


Me keqardhje te madhe i shkruaj keta rreshta!. Kam bere kerkesen qe ne dhomen time te pershendetjeve, te fshihen pershendetjet ne te cilat figuron gjuha arabe.Kam bere kerkesen publike, kam bere kerkesen private duke ju shkruar ne privat Moderatoreve perkates te atij nenforumi.

Me ēudit fakti qe deri me sot nuk eshte ndermarre asgje, as edhe nje pergjigje e vetme, qofte nga zedhensi i Stafit apo edhe Moderatoret perkates te atij nenforumi.

Staf i nderuar Dardan, a do te ishte mundesia te me sqaroni, ku eshte problemi, i cili pengon nje fshirje te tille, gjegjesisht perfundimin me sukses te kerkeses sime dhe a kam te drejte te beje nje kerkese te tille?

Mendoje, qe Moderatoret jane sherbyesit tane per nje gje ne te cilen ne nuk arrijme, nuk kemi te drejta dhe pikerisht keto te drejta, mendoje se perfaqesohen nga Moderatoret.


Ju pershendet
Artisti


ARTIST


une e kam nji advokat te njofshem nese don me ngrit aktpadi lajmrom
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-10-07, 19:00   #42
Artisti
 
Avatari i Artisti
 
Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 6,480
Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: E lus stafin tė mė sqarojė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Naki
Mė vjenė keq Mp tė adresuar nė kutinė time e kamė lexuar sot,pushimet vjeshtore i kishin fajet dhe pengesat teknike nė qasje tė forumit.
Kėrkesen tuaj do e kryeja pa hezitim,nė kėtė kontekst ju pėrshėndes kudo ēė tė jeni!

Naki

I nderuari Naki, te pershendes dhe te falenderoje shume per punen qe ben ne FD. Dua te ju njohtoje se ju jam shume mirenjohes edhe atyre forumisteve te cilet kishin bere ato pershendetje dhe pas kerkeses sime, me kane shkruajtur ne privat dhe me kane perkrahur ne kerkesen e bere, prandaj mos keni hezitim, nuk do te keni protesta per fshirjen e atyre shkrimeve.

Kishte mbetur edhe nje pa e fshire :

#305

Ju pershendes me respekt, te gjithve

__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----
Artisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-10-07, 15:08   #43
yllbardh
 
Avatari i yllbardh
 
Anėtarėsuar: 05-05-07
Vendndodhja: Danimark
Postime: 772
yllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: E lus stafin tė mė sqarojė

Lus staffin qė t'mė sqaroj se si ėshtė e lejuar qė nė shumė tema janė duke u pėrdorur nė sasi tė madhe shkrimet nė gjuhė tė huaja. Pse nuk u bėhet me dije autorve tė kėtyre shkrimeve nė motton e kėtij forumi se kėtu flitet shqipė e jo nė gjuhė tė huaja, se edhe pse ndoshta ka njė numėr i antarėve qė kupton ato shkrime nė njė gjuhė tė huaj prapė se prapė ka poashtu edhe njė numėr shumė i madh i antarėve qė nuk i kupton ato shkrime.
__________________
Mirė se vini te Prishtinasi dera ėshtė githėmon e hapur
yllbardh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-10-07, 16:17   #44
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: E lus stafin tė mė sqarojė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Artisti
E lus Stafin te ma deshifroje kete tekst se nuk po mund ta kuptoje:

http://www.dardania.de/vb/upload/ima...tation_pos.gifVirusat qe flasin e...

22-09-07 23:50
reputacioni eshte per injorantet qe mendojne qe dine , ky artisti a eshte nofka e tjeter e psikollogut apo ..emrin e derguesit e hjeka, origjinalin e kam te ruajtur, ju lutem te ma deshifroni.


.
... te deshifrone j'ador kete ,pasi eshte edhe pjese e stafit ,por dhe autore e ketyre rreshtave...
(kerkoj falje qe te paskem lene te presesh artist..arsyeja nuk e kam vrejte ankesen tende me heret ..)

sqarim ..
ky shenim ne reputacion per Ju nga Une, ka ardhe lidhje me temen qe nuk me kujtohet ..ah po ,tek feja eshte dashur te jete...! - dij qe ka pasur ngjyre te gjelbert per dy arsyeje, e para, qe juve te ju sheroj komplekset dhe e dyta per te vetmen arsyeje ,qe keni nje drejteshkrim me rregull gramatikor mjafte te bukur (e treta ,pse kam shperndare ato pak here qe kam pas mundesin ,vetem vlersimet pozitive mendoj apo jo njejte me mendimin e tjetrit .... pra shprehi e j'ador-it,)

..''reputacioni eshte per injorantet qe mendojne qe dine'' ...nenkupton ,nje vlersim i tille sipas meje i duhet vetem njeriut labil ne intelekt ,qe pret prononcimin negativ apo pozitiv te tjetrit qe te vertetohet mendimi apo idea e tij ..( e kupton ti kete apo prap deshifrim ju duhet ..!!!)
...''ky artisti eshte nofke tjeter e nickut 'Psikollogu' apo ...!'' eshte menyra deftore apo habitore nese me kujtohet gramatika , qe shpreh cudine time permes pyetjes se terthoret ( e drejte e imja e patjetersueshme ne kete konteks )me arsyetimin .. ka shume ngjajshmeri mes punes qe bene ne postime nicku ,artist e psikolog ...!


.ps.
nese dhe keto nuk i ke te kjarta artist ,lajmerohu prap .. atehere me mbet te ju jap nr e telefonit privat, dhe ju deshifroj me detalisht ..nuk pritoj jo ..
j'ador

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga jadore : 23-10-07 nė 16:26
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-10-07, 16:42   #45
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: E lus stafin tė mė sqarojėKisha deshte edhe une nje sqarim rrethe kesaj ,se nuk po e kuptoj !


__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:10.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.