Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 26-05-07, 20:24   #16
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Smile

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ~AmaZonA~
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 565, 28-02-07 mė 17:35.
agronarsim, Albani07, alush deda, bos_boy, egi, ERIDION, gjenti, GjIlAnAsI_cSi, instruktori, Martanesh, ninnela, orest, Sy_kaltra, Tequila33, valmir E, Virti, vjeshta

Pėrshendetje per ju te gjithe edhe per te gjithe ata qe jan me drit te kuqe...

Flm ,pershendetje edhe ty .....
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 27-05-07, 22:31   #17
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Naki, beku, fisniku, gazi-de, ilir struga, jEtA_1, kamber, karkalec, menderim, Mercedes-Benz, Paperoni, Refleks, ReZe, selvija, sunshine, Sy_kaltra, turisti, uck_aksh, wolfman


Duke ju dėshiruarė ēaste tė mira nė shoqėrin Dardane,dhe paralelishtė njė fundė-jave tė relaksuar ju pėrshėndes tė gjithėve,e nė veēanti juve ēė ju rroku blici i kamerave!

Naki
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-05-07, 22:54   #18
jEtA_1
My Eye
 
Avatari i jEtA_1
 
Anėtarėsuar: 01-01-07
Vendndodhja: Londer
Postime: 3,564
jEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

07 mė 18:35.jEtA_1, 4peace, beku, gazi-de, ilir struga, karkalec, menderim, Mercedes-Benz, Paperoni, pisi2007, selvija, sunshine, Sy_kaltra, turisti, tushja, ~AmaZonA~


Poashtu edhe une pershendes te gjithe antaret e forumit sidomos ata qe ne keto momente jane online dhe ne shoqeri me ne pershendetje per Nakin qe pake me larte me rastin e pershendetjes qe u beri antarve te forumit ku ne mesin e tyre isha dhe une flm i nderuar te uroj pushim te kendshem ne kete dite vikendi
__________________
Ne endra nene po me vjene ralle
Ndonse te varri kame ardhur shpesh
Cdo lot i imi pikon vec malle
Ti nuk me flet vetem buzqesh...
jEtA_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-05-07, 23:06   #19
Linka_pz
E pandryshueshme
 
Avatari i Linka_pz
 
Anėtarėsuar: 08-03-07
Vendndodhja: Ne Qytetin Historik
Postime: 12,347
Linka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėm
Gabim

4peace, beku, beniy, gazi-de, ilir struga, instruktori, jEtA_1, karkalec, menderim, Mercedes-Benz, Paperoni, pisi2007, selvija, Sy_kaltra, turisti, tushja, ~AmaZonA~


Pershendetje per te gjithe ,ju uroj nje mbremje te kendshme!
__________________
Thjeshtesia dhe modestia i ben njerezit me te perparuar.
.....................................
“Nė jetė, duhet pasur vullnet e durim – tė mirat vijnė pastaj”
...................................
Happiness in intelliggent people is the rarest thing I know!
Linka_pz Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-05-07, 23:14   #20
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim


pershendejtje per:

Zero Cool*, 4peace, beku, beniy, gazi-de, ilir struga, instruktori, jEtA_1, Linka_pz, Mercedes-Benz, Paperoni, pisi2007, selvija+, Sy_kaltra, turisti, tushja

dhe ata qe jane te mshefur__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-05-07, 00:08   #21
instruktori
Instruktori
 
Avatari i instruktori
 
Anėtarėsuar: 29-08-06
Vendndodhja: Aty ku eshte me se miri
Postime: 10,032
instruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendetje per te gjith anetaret e forumit

Te gjithe ata dhe ato qe me kan pershendetur:

Qofshin gjimon te pershendetur dhe te uruar nga ana ime
instruktori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-05-07, 00:43   #22
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 565, 28-02-07 mė 16:35.
turisti+, 4peace, afrim preniqi, ajrush, bekimA, Buqja_ch, Domira, drytty, egi, gazi-de, Horizonti, instruktori, Linka_pz, luckyman, Mercedes-Benz, sead80, selvija, shain, studenti00, TOSS`Nga zemra,
TURISTI.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-05-07, 08:32   #23
Buqja_ch
Prishtinalike
 
Avatari i Buqja_ch
 
Anėtarėsuar: 03-03-07
Vendndodhja: Zh _ Pr
Postime: 21,294
Buqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 565, 28-02-07 mė 16:35.
turisti+, 4peace, afrim preniqi, ajrush, bekimA, Buqja_ch, Domira, drytty, egi, gazi-de, Horizonti, instruktori, Linka_pz, luckyman, Mercedes-Benz, sead80, selvija, shain, studenti00, TOSS`Nga zemra,
TURISTI.
Ju uroi ni jav te mbar dhe ju pershndes
te gjith juve..me rrespekt
Buqja
Buqja_ch Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-05-07, 17:13   #24
ARI_03
I thjeshtė
 
Avatari i ARI_03
 
Anėtarėsuar: 23-11-06
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 3,747
ARI_03 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 565, 28-02-07 mė 18:35.
arber145, Arkza+ eksperti 1, Ethnic Albanian, Fada171, gjenti, GjIlAnAsI_cSi,
LABI, mikele28, Sy_kaltra+, tanialdim, Virti, ~AmaZonA~+

Pėrshėndetje dhe argėtim tė kėndshėm.!
__________________
Liria e fjalės:Ti ke tė drejtė tė thuash ēdo gjė,
unė kam tė drejtė tė mos dėgjoj asgjė.
ARI_03 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-05-07, 07:36   #25
Reana
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Vendndodhja: Manhattan
Postime: 5,899
Reana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Nje pershendetje per gjithe lexuesit dhe antaret e forumit Dardania.
__________________
DUHET BERE MBULIMIN E MESHKUJVE POSAQERISHT FYTYRAVE TE TYRE, MEQE PA LAKMINE E TYRE PER DCO GJE QE I RRETHON, KJO BOTE DO TE ISHTE NE PAQE PERPETUALE!!!
Reana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-05-07, 14:21   #26
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Naki, ARI_03, Arkza, fisniku, gazi-de, Lona, MemphiSx, qazwsx, selvija, sunshine


Ju pėrshėndes tė gjithėve!
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-05-07, 12:23   #27
selvija
N'kopshtin lulishteve!!!
 
Avatari i selvija
 
Anėtarėsuar: 21-07-06
Vendndodhja: Suomi
Postime: 28,070
selvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendetje per te gjith antaret,,sidomos shokve dhe shoqeve te mija,,ju uroj nje vere te kendshme ne vazhdim,,

une shkova ne vendlindje time te dashur.,,shihemi dikur vjeshtes,,sdo ju harroj,,

Vere te kendshme ne vazhdim..
selvija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-05-07, 13:02   #28
gazi-de
mergimtari
 
Avatari i gazi-de
 
Anėtarėsuar: 11-12-06
Vendndodhja: ger
Postime: 32,050
gazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendetje dhe nga une per te gjithe,ju uroje nje dite te mbare.......

selvija pershendetje dhe te uroj nje pushin,vizit te mire ne atedhe,dhe nje rruge te mbar.
pershendes kusherin gjd te mire,mos na harro.kalo mire me familjen................
__________________
09.08.2009 syn ti me ben te ndihem mire ;)
gazi-de Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-05-07, 22:01   #29
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 565, 28-02-07 mė 16:35.
Naki, Alko71, arton121, BaNu Ne JeT I sInQeRt, BlackAgenT, CrAzY-BoY, Domira, egi, ELBUNA, Gentiani, i_riu_45, sherri, Tomori, yllka
Blicė pėrshėndetje tė pėrzemėrta juve ēė nė kėto momente jeni online.
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-05-07, 22:18   #30
yllka
 
Anėtarėsuar: 26-04-04
Vendndodhja: Australien-Vicktoria
Postime: 1,013
yllka e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Te gjithe antaret e forumit Dardania pershendes sinqerisht,e posaqerisht Nakin tone Poetin e Madhe.

Yllka e juaj


__________________
I EM FOR YOU
YOU ARE FOR ME
yllka Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 07:01.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.