Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Rreth projektit Dardania.de
Emri
Fjalėkalimi
Rreth projektit Dardania.de Pyetjet, kėshilllat dhe sugjerimet e diskutuesve, dedikuar stafit drejtues.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 29-06-11, 17:01   #31
~AnnA~
The End !
 
Avatari i ~AnnA~
 
Anėtarėsuar: 11-11-08
Vendndodhja: atje ku ndjehem e huaj...
Postime: 7,509
~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Falenderoj stafin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga jEtA_1 Shiko postimin
E falenderoj stafin e Www.Dardania.de qe na mundsoj te kemi disa moderator cilesor ku ne si antar te ketij forumi ta kemi me te leht komunikimin mes vete lavdatat e mija shkojn per giovanni dhe ~AnnA~ qe deri me tani kam vrejtur se jan shume cilesor dhe mikprites me respekt te veqant per ju jEtA_1
Te falenderoj sinqerisht jeta per vleresim...
__________________
Ø°ŗ©©ŗ°ØØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØØØ °ŗ©©ŗ°ØØØØØØØ°ŗ©©ŗ
Kush me lendon me ben te forte...Kush me kritikon me ben te rendsishme...Kush me ka inat me ben te ēmuar..........
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ A n n A ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Honesty^uk. : 29-06-11 nė 22:48
~AnnA~ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 29-06-11, 17:07   #32
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Falenderoj stafin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ~AnnA~ Shiko postimin
Zero Cool, une kujtova qe mos te kene vene moderator e po falenderon stafin qe votuan Pro
Thash me veti "si nuk kam marre vesh une", se une ashtu jame, cdohere gjerat me vonese i kuptoj (i marr vesh) :)
epo edhe i fundit me qene nganjehere eshte mire, sepse :

kush qeshet i fundit, qeshet me se embli ....
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-06-11, 17:56   #33
panta_rhei
 
Avatari i panta_rhei
 
Anėtarėsuar: 16-03-06
Postime: 3,153
panta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Falenderoj stafin

edhe une gjithashtu sikurse te tjeret poashtu me sinceritet dhe gjithashtu me respekt siq edhe u cek me lart nga parashkruesit e respektuar dhe te nderuar e ndjeva se edhe une gjithashtu sikurse te tjeret poashtu me sinceritet dhe gjithashtu me respekt siq edhe u cek me lart, se me duhet te falenderoj stafinn po me pietet te falenderoj vecanerisht, posaqerisht, special, ne menyre te vecante dhe ekstra noderatoren e nderuar dhe shume te respektuar qe gjithandej neper forum reflekton dituri, shkathtesi, gjenialitet, sinceritet, diskutim te forte, diskutim shume terheqes, atraktiv e te shkelqyeshem sic edhe u cek nga parashkruesit me lart ne kete teme shume te qelluar qe edhe u potencuan poashtu nga parashkruesit me lart ky theksim: ~AnnA~
__________________
O shpirti im, mos ėndėrro pėr jetėn e pavdekshme, por shterro fushėn e sė mundshmes.
panta_rhei Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-06-11, 18:00   #34
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Falenderoj stafin

Falemnderoi stafin
qe lejone nje person te futet deri me 3-4 nika
Qe tolerone tema budallica
qe nuk merr kohe me ne fund te fshij tema te cillat jan te hapuna me te njejtin kuptim deri ne 3 her ,

qe nuk veren disa shenime pa krype

ps,e qeshtu ma bani hallall se smujta me ju falemnderu ndryshe,
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-06-11, 18:03   #35
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Falenderoj stafin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine;208502e6
Falemnderoi stafin
qe lejone nje person te futet deri me 3-4 nika
Qe tolerone tema budallica
qe nuk merr kohe me ne fund te fshij tema te cillat jan te hapuna me te njejtin kuptim deri ne 3 her ,

qe nuk veren disa shenime pa krype

ps,e qeshtu ma bani hallall se smujta me ju falemnderu ndryshe,
..faliminderit dhe nga ti Emine , qe na kupton se sa te zite e ullirit e hjekim ..
sinqerishte faliminderit
__________________
--------------------------------------------------------------------------------

Vendlindje, ti ėndėrr qė mė ftofesh

lėshoma njė zė, pash' Hirin tėnd!

Shėtita pash' mė pash' (edhe Ferrin),

por Prushin tėnd s'ma dogj dot, asnjė vend!

[ e vodha, nga Panta_rhei ]
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-06-11, 18:08   #36
Antika
 
Avatari i Antika
 
Anėtarėsuar: 05-03-09
Vendndodhja: ..n'kryeveni.
Postime: 1,909
Antika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Falenderoj stafin

..dhe ju parashkrueset e mia;).Mendoni qe,me tema aq te menēura dhe me nje asi "cenzure" ne shkrime do keni kete numer aq te madh nofkash aktive?!!!!!
__________________
Mendjet e mėdha diskutojne idetė,
Mendjet mesatare diskutojnė ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnė Njerėzit!!

..sidoqoftė,mirėdita jetė!
Antika Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-06-11, 18:11   #37
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Falenderoj stafin

Falenderoj, falenderuesit e mesiperm per falenderim ndaj stafit

Dhe mua s“me mbetet tjeter pos te falenderoj diskutuesit e zellshem qe me diskutimet e veta te qeta e te frytshme vetem sa s“na kan nxjerr ne pension ne stafistet!
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-06-11, 18:13   #38
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Falenderoj stafin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Antika Shiko postimin
..dhe ju parashkrueset e mia;).Mendoni qe,me tema aq te menēura dhe me nje asi "cenzure" ne shkrime do keni kete numer aq te madh nofkash aktive?!!!!!
po pasha qato 7-8nofkat edhe qato 10 qe kam mi ba
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-06-11, 18:15   #39
Antika
 
Avatari i Antika
 
Anėtarėsuar: 05-03-09
Vendndodhja: ..n'kryeveni.
Postime: 1,909
Antika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Falenderoj stafin

Falenderoj stafisten e mesiperme per pjesmarrje ne teme
Falenderoj dhe une per gjkftohtesine qe kane ne tema gjaknxehta.
Sidoqofte,ēdo shkrim i qfardo niveli qofte ka vleren e vet!Lexo mer mesim,pse jo edhe nasihet.Apo jo?
__________________
Mendjet e mėdha diskutojne idetė,
Mendjet mesatare diskutojnė ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnė Njerėzit!!

..sidoqoftė,mirėdita jetė!
Antika Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-06-11, 18:21   #40
Antika
 
Avatari i Antika
 
Anėtarėsuar: 05-03-09
Vendndodhja: ..n'kryeveni.
Postime: 1,909
Antika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Falenderoj stafin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine Shiko postimin
po pasha qato 7-8nofkat edhe qato 10 qe kam mi ba
..pse jo emine.Nese di t'i perdoresh ,thjeshte loje rolesh,pa ndonje qellim prapavie negative te caktuar>nuk do me pengonte as edhe nje njeri me shume nofka(role)
A e kam mire a jo?
__________________
Mendjet e mėdha diskutojne idetė,
Mendjet mesatare diskutojnė ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnė Njerėzit!!

..sidoqoftė,mirėdita jetė!
Antika Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-06-11, 18:22   #41
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Falenderoj stafin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Antika Shiko postimin
..pse jo emine.Nese di t'i perdoresh ,thjeshte loje rolesh,pa ndonje qellim prapavie negative te caktuar>nuk do me pengonte as edhe nje njeri me shume nofka(role)
A e kam mire a jo?
jo ska,p hobi i zorshem o tybeh,ndrro ket vesh ndrro at vesh ih
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-06-11, 18:23   #42
Antika
 
Avatari i Antika
 
Anėtarėsuar: 05-03-09
Vendndodhja: ..n'kryeveni.
Postime: 1,909
Antika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Falenderoj stafin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine Shiko postimin
jo ska,p hobi i zorshem o tybeh,ndrro ket vesh ndrro at vesh ih
Ne kohen moderne,ndryshimet veq pranohen si aftesi....
__________________
Mendjet e mėdha diskutojne idetė,
Mendjet mesatare diskutojnė ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnė Njerėzit!!

..sidoqoftė,mirėdita jetė!
Antika Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-06-11, 18:26   #43
BIG
PARDON
 
Avatari i BIG
 
Anėtarėsuar: 11-07-08
Postime: 179
BIG e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Falenderoj stafin

edhe une e falendroj pa mase se te mire jane valla :)))
__________________
..................((_,»*Æ*«Nr.1 »*Æ*«,_)..................
BIG Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-06-11, 18:53   #44
Qika^Me^Kule
Prap e fshehur pase Teje.
 
Avatari i Qika^Me^Kule
 
Anėtarėsuar: 26-02-09
Vendndodhja: Aty me gjene , nen hijen Tende qe me le amanet !!
Postime: 13,735
Qika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Falenderoj stafin

E une ju them falenderit te gjithve , ne vecanti AnnA dhe Giovanni jan te papare kam nderin ce njoha e ne jeten time virtuale personat me karakter te larte sic jan disa ketu !!
Qika^Me^Kule Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-06-11, 19:07   #45
Artisti
 
Avatari i Artisti
 
Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 6,480
Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Falenderoj stafinDuke kujtuar kėto 6 vite tė kaluara prej qė unė jam regjistruar kėtu, Dardania ka pasur gjithmonė Staf tė mirė, tė paanshėm, shoqėror, tė zhdėrvjellt por edhe tė rrept kur shkrimet Vulgare postohen.

Pėr kėto 6 vite tė mrekulluara, ju falenderojėėėėėėėė shumėėėėė.


.__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----
Artisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:39.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.