Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Humori
Emri
Fjalėkalimi
Humori Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 17-01-08, 17:52   #1
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Kerkoj burre/grua/nuse/dashnor/e/ frajer/etj etj... ai/ajo duket keshtu:.....

qfare po doni veq folni..

une kisha pas qejf njo t gjate, ngat 2 metrave,bjond, me sy t gjelbert, me muskuj "gjithkah" , , qe i bon krejt punt e shpise, qe i don femijet, qe me jep komplimente, qe ben dashuri 2 here ne dite, qe me blen lule, dhurata per gjithqka, qe e don familjen time.. ,qe kurr s me ben nervoz, edhe ato qe nuk po me kujtohen....


e ju??


lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 17-01-08, 17:54   #2
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kerkoj burre/grua/nuse/dashnor/e/ frajer/etj etj... ai/ajo duket keshtu:.....

oj Cia, ec ktu kallxo qfare e don, se per ty ma shume e qela kete teme.. se jem n zor me t rahatu me Rilinden... mori oj Rilinda, m doket tybe ky eshte i martun.. m doket.....
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-01-08, 20:01   #3
Zaim Vaksinca
Asterix
 
Anėtarėsuar: 26-08-05
Vendndodhja: Belgjik
Postime: 133
Zaim Vaksinca e ka pezulluar reputacionin
Talking Titulli: Kerkoj burre/grua/nuse/dashnor/e/ frajer/etj etj... ai/ajo duket keshtu:.....

Lovely, me pas thon naj zeshkan, kaēurrel etj. tkisha gjet sa te dush, por bjonda jan por nuk jan shqiptar. Nėse don identik si e ke pėrshkrujt, po ti ēoj nja dy femna, e ndoshta tkryjn pun hahahahahaha


Zaim Vaksinca Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-01-08, 20:45   #4
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kerkoj burre/grua/nuse/dashnor/e/ frajer/etj etj... ai/ajo duket keshtu:....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely
oj Cia, ec ktu kallxo qfare e don, se per ty ma shume e qela kete teme.. se jem n zor me t rahatu me Rilinden... mori oj Rilinda, m doket tybe ky eshte i martun.. m doket.....
Jaaaa... thnx shumė... po hala nuk jom bo pėr me shkru te rubrika "Zemėr e vetmuar"
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-01-08, 22:29   #5
LaCoStA
Rяėmbyeя
 
Avatari i LaCoStA
 
Anėtarėsuar: 28-12-07
Vendndodhja: N'katun t'moēėm :P
Postime: 14,144
LaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kerkoj burre/grua/nuse/dashnor/e/ frajer/etj etj... ai/ajo duket keshtu:....

Oj rilinda , a muj me dite qka je ka lyp me qat ''search'' moj , veq mue kallzom hahaha
LaCoStA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-01-08, 22:34   #6
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kerkoj burre/grua/nuse/dashnor/e/ frajer/etj etj... ai/ajo duket keshtu:.....

[quote=Zaim Vaksinca]Lovely, me pas thon naj zeshkan, kaēurrel etj. tkisha gjet sa te dush, por bjonda jan por nuk jan shqiptar. Nėse don identik si e ke pėrshkrujt, po ti ēoj nja dy femna, e ndoshta tkryjn pun hahahahahaha


hahahahahahahaah
Oj Vakcine, une nuk t lypa ty..po thashe kush doket qashtu de t lajmrohet...edhe ka shiptar qysh nuk ka, ato femnat qe mi qove ti ken pllavushka, une dashta bionda... hihihihihihi....

oj Rilinda moj, veq pershkruje qysh ki qef me kan ai njeri jyt... s dmth qe me ta gjet na ktu...qy :-)
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-01-08, 22:42   #7
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kerkoj burre/grua/nuse/dashnor/e/ frajer/etj etj... ai/ajo duket keshtu:....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LaCoStA
Oj rilinda , a muj me dite qka je ka lyp me qat ''search'' moj , veq mue kallzom hahaha
Fotografia m'ka hup bre e tash deri sa ta gjen... po rrjeti i keq e po vonohet
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-01-08, 22:44   #8
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kerkoj burre/grua/nuse/dashnor/e/ frajer/etj etj... ai/ajo duket keshtu:....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely
oj Rilinda moj, veq pershkruje qysh ki qef me kan ai njeri jyt... s dmth qe me ta gjet na ktu...qy :-)
Jo bre nuk pe pėrshkruj se me bo me qėllu naj nja identik k'tu duhet me na msitnu tani.
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-01-08, 22:54   #9
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kerkoj burre/grua/nuse/dashnor/e/ frajer/etj etj... ai/ajo duket keshtu:....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rilinda
Jo bre nuk pe pėrshkruj se me bo me qėllu naj nja identik k'tu duhet me na msitnu tani.
taksirati jyt me na ble mu e Selvijes ka nje bakshish tani :-)
na ta gjejm menihere vallahin .. hahaha... ishalla t vjen ai rrjet ma shume, se as n afrike nuk eshte rrjeti kaq i dobet... hahahah
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-01-08, 22:58   #10
guri70
 
Anėtarėsuar: 17-10-07
Postime: 243
guri70 me shokė shumeguri70 me shokė shume
Gabim Titulli: Kerkoj burre/grua/nuse/dashnor/e/ frajer/etj etj... ai/ajo duket keshtu:....

fol shlirč rilinda se ban vaki jam tipi yt.selam
guri70 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-01-08, 09:56   #11
Zaim Vaksinca
Asterix
 
Anėtarėsuar: 26-08-05
Vendndodhja: Belgjik
Postime: 133
Zaim Vaksinca e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Kerkoj burre/grua/nuse/dashnor/e/ frajer/etj etj... ai/ajo duket keshtu:.....

hahahahahahahaah
Oj Vakcine, une nuk t lypa ty..po thashe kush doket qashtu de t lajmrohet...edhe ka shiptar qysh nuk ka, ato femnat qe mi qove ti ken pllavushka, une dashta bionda... hihihihihihi....
:-)[/quote]

Tash spot kuptoj saktsisht se ēka po don hahahahahaha une nuk jam ashtu ēka po kėrkon se jam kaēurrel hehehehehe e kto dyjat taman po i pėrputhen asa kėrkese, vetėm pėr fat se nuk jan mashkuj por femra hahahahahaha

Argetim tė kandshėm; :)
Zaim Vaksinca Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-01-08, 23:27   #12
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kerkoj burre/grua/nuse/dashnor/e/ frajer/etj etj... ai/ajo duket keshtu:.....

Tash spot kuptoj saktsisht se ēka po don hahahahahaha une nuk jam ashtu ēka po kėrkon se jam kaēurrel hehehehehe e kto dyjat taman po i pėrputhen asa kėrkese, vetėm pėr fat se nuk jan mashkuj por femra hahahahahaha

Argetim tė kandshėm; :)[/quote]

po kane thane kur s ka shi ben edhe breshen,,,,, qka me bo? ! s ka s ka......
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-01-08, 23:43   #13
selvija
N'kopshtin lulishteve!!!
 
Avatari i selvija
 
Anėtarėsuar: 21-07-06
Vendndodhja: Suomi
Postime: 28,070
selvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kerkoj burre/grua/nuse/dashnor/e/ frajer/etj etj... ai/ajo duket keshtu:....

Oj lovely qfare je ne kerkim vetem kallzom mujsha me te bo naj ilaqe,,,??
selvija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-01-08, 15:09   #14
Cia-Ferizaj
Agjent Sekret
 
Avatari i Cia-Ferizaj
 
Anėtarėsuar: 10-12-07
Vendndodhja: Selia e CIA-s
Postime: 4,735
Cia-Ferizaj i respektuarCia-Ferizaj i respektuarCia-Ferizaj i respektuarCia-Ferizaj i respektuarCia-Ferizaj i respektuarCia-Ferizaj i respektuar
Gabim Titulli: Kerkoj burre/grua/nuse/dashnor/e/ frajer/etj etj... ai/ajo duket keshtu:.....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely
oj Cia, ec ktu kallxo qfare e don, se per ty ma shume e qela kete teme.. se jem n zor me t rahatu me Rilinden... mori oj Rilinda, m doket tybe ky eshte i martun.. m doket.....
hahahahhaha a....... ma merr mendja se deri tash ma ke gjet njo
cfare e du une kam qef mu kan e gjate-shkurter bionde pak si zeshkane prej 18-30 vjet

mu kan e forte se tlodhtat si kam nhuj valla......qe te vyen edhe najsen kallzo ?
__________________
nese ju nevojitet ndihme
Cia-Ferizaj Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-01-08, 15:57   #15
Sy_kaltra
 
Avatari i Sy_kaltra
 
Anėtarėsuar: 21-08-05
Postime: 23,702
Sy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kerkoj burre/grua/nuse/dashnor/e/ frajer/etj etj... ai/ajo duket keshtu:.....

Qka spo nxeni vend bre edhe ju phaaaaa...ani a ka diqka edhe per mu ketu a :P


__________________
Ik MoS u DaShUrO
Sy_kaltra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:08.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.